Jump to content

niagara

Forumowicze
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by niagara

 1. Paczka dodana 30 czerwca jest dzisiaj 5 lipca na 81 miejscu. (wczoraj tak samo) Paczka dodana wczoraj była i nadal jest na 1048 miejscu? Czy na pewno system działa? Wygląda ze stoi w miejscu.
 2. Skuteczność nędzna i wiecznie zapchane. Od 30 czerwca paczka w kolejce na 152 miejscu. Paczka dodana dzisiaj na 648 miejscu.
 3. Cześć. Nie mogę się zalogować do panelu. Zostałeś właśnie zalogowany! --> Przejdź do panelu-- > Wypełnij formularz: I tak w kółko.
 4. Chodziło mi o to że jak już paczka linków dojdzie do swojej kolejki to czy jest w niej jeden czy więcej linków to tyle samo czasu są przetwarzane. Tak było początkiem listopada, nie wiem jak teraz.
 5. Poprawiło się coś z % indeksacji? Ostatnio było bardzo słabo. Na dodatek bez znaczenia czy to 1 czy 30 linków system trawił 4 doby.
 6. U mnie dzisiaj zaczynają się pojawiać. Wygląda ze trwało to u mnie dłużej niż zwykle. Proszę o podwojenie. Napisałem PW
 7. Tez zauważyłem ze od 31 lipca jest dużo mniej linków zindeksowanych. Czy to w systemie coś się podziało czy sprawa wujka G?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy