Jump to content

niagara

Forumowicze
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by niagara

 1. Chodziło mi o to że jak już paczka linków dojdzie do swojej kolejki to czy jest w niej jeden czy więcej linków to tyle samo czasu są przetwarzane. Tak było początkiem listopada, nie wiem jak teraz.
 2. Poprawiło się coś z % indeksacji? Ostatnio było bardzo słabo. Na dodatek bez znaczenia czy to 1 czy 30 linków system trawił 4 doby.
 3. U mnie dzisiaj zaczynają się pojawiać. Wygląda ze trwało to u mnie dłużej niż zwykle. Proszę o podwojenie. Napisałem PW
 4. Tez zauważyłem ze od 31 lipca jest dużo mniej linków zindeksowanych. Czy to w systemie coś się podziało czy sprawa wujka G?
 5. Nie można zalogować się do panelu. Czy możesz to sprawdzić?
 6. Od 07.09.2018 linki stoją "w miejscu" Sposób przestał działać czy inny problem?
 7. @okazwłoka Możesz dać info kiedy linki będą przerabiane na bieżąco? Chciałbym dla małego testu dodać moje linki i poobserwować kilka dni co z nimi się dzieje.
 8. Nie tylko u Ciebie. Ten system indexowania leży tak jak i inne. Paczki z domenami które indexowały się przez add url natychmiastowo tutaj maja skuteczność zerową.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy