Jump to content

mefi

Forumowicze
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

Recent Profile Visitors

1,478 profile views
 1. Witajcie. Mam do Was pytanie. Po długim czasie odpaliłem parsera. Oczywiście aktualizacja do najnowszej wersji i zakup proxy w serwisie Parsera. Po odpaleniu najprostszego zapytania - wyrzuca błąd o captchie - kiedyś ten parser śmigał aż miło. Spróbowałem również z ustawieniami Captchy (wg dokumentacji) - lecz efekt ten sam. Czy macie jakiś pomysł?
 2. O okazwłoka to za wcześnie napisałem opinię. Kupię pakiet i potestuje dalej 😉
 3. Po pierwsze chciałem podziękować @okazwłoka za testowy dostęp. Dodałem trochę linków - niestety skuteczność bardzo niska. Lepsze miejscówki jeszcze "coś" wchodzą i się indeksują. Profile, słabsze linki - to praktycznie nie chce się zaindeksować. Natomiast skuteczność słaba - niestety Google przyblokowało ten sposób indeksacji linków i bardzo mało chce wejść do indeksu. Nie jest to wina indeksera a ostaniach działań Google. Inne indeksery też nie działają.
 4. Podbijam pytanie @okazwłoka - jak ze skutecznością - wiele indekserów przestało działać. Czy można jakiś pakiet testowy poprosić?
 5. @MaxPan zapisałem sie juz jakis czas temu na to szkolenie. Natomiast brak jakiego kolwiek potwierdzenia. Przyznam, iz przyblokowalo to moja o decyzję o skorzystaniu z promocji na przedłużenie licencji. Moze warto aby organizatorzy zaczeli rozsyłac potwierdzenia?
 6. @okazwłoka mam pytanie - jak działają teraz PREMIUM oraz czy są jakieś kody rabatowe na przedłużenie usługi premium?
 7. Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności.
 8. Dzięki @AdamBoganD Dziwna sprawa z tymi proxy - robi sprawdzanie dla 300 fraz i później łapie Bany. Sprawdzanie po 1 na wywołanie. Zmiana na proxy od @DanielBurchardt pomogła - wszystko działa dobrze.
 9. Dzień dobry, jak u Was sprawdzanie pozycji? Czy macie problem z proxy? Po wymianie proxy na nowe, również błędy - proxy z buyproxies . org
 10. Dziękuje wszystkim za odpowiedź. @MaxPan z tobą nie będę polemizować, gdyż masz znaczne większe doświadczenie w pozycjonowaniu ode mnie. Może źle się wyraziłem: chciałem mieć nad tym kontrolę - robię swoje zapytania i chciałem aby Parser zrobił tylko te. Chodzi o zasoby i czas potrzebny na przetworzenie takiego harvestu. Jeśli używasz AParsera to masz od nich proxy i możesz stosować jakie chcesz zapytania. Właśnie to jest przewaga tego rozwiązania, że można robić operatory. Oczywiście na proxy od twórcy softu.
 11. @MaxPan - rozumiem, że to w wielu przypadkach jest zaleta - jeśli idziemy na wielką skalę! Natomiast czy możesz wrzucić zrzut ekranu, gdzie taką opcję można wyłączyć / włączyć.
 12. Mam pytanie, może (a na pewno) ktoś z was spotkał się z takim problemem. Dodaje np 30 footprintów do parsera, a on po przerobienia kilku dodaje swoje - najczęściej jest to doklejenie na końcu zapytania jakiegoś zlepku liter "AN" "DO", itp. W załączniku jak to wygląda Czy ktoś wie jak to poprawić?
 13. Warto go dodać do swojej strony. Nie zawsze można liczyć na polecenie ;-) A robi dobrą robotę właśnie wśród Klientów. Natomiast normalnym pytaniem Klienta jest: "ile kosztuje" - ty nie pytasz jak zamawiasz usługę ? Przeglądając realizację na wskazanej stronie - uważam, iż warto rozważyć tą firmę. Nie znam wykonawcy, nie miałem z nim styczności lecz pracę są na dobrym poziomie.
 14. @treben za 1400 zł jest to możliwe - lecz nie oczekuj nic specjalnego. Zapewne dostaniesz sklep na gotowym szablonie i tyle. Jeśli chcesz coś porządnego to musisz się przygotować na wydatek od 4000 zł w górę. Natomiast cena będzie zależała od Twoich wymagań. Jeśli szukasz dobrego wykonawcy (firmy czy osoby prywatnej) - koniecznie sprawdź jego dział z referencjami i wykonaniami i realizacjami. Porządne firmy będą ich miała ponad 100 na swojej stronie (wykonań) i przynajmniej kilkadziesiąt wpisów z referencjami - ważne aby były jakieś i
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy