Skocz do zawartości

Nowy Bulk AddUrl Google - serwis indeksujący przez google.pl/addurl


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Działa wszystko, tylko czasami jest kolejka (czego wcześniej nie widziałem i dlatego myślałem że coś jest nie tak); jest info na górze "Aktualnie indeksowany url w systemie o ID XXXX". I raz dodaje niemal od ręki, a czasami jest kilkadziesiąt adresów w kolejce i pomału mieli przez kilka godzin.

Edytowane przez Młynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AddUrl.i4a.pl - dzisiaj podwajamy doładowania!

Zamów dziś dowolny pakiet w serwisie addurl.i4a.pl i zapłać przez PayPal, a wtedy otrzymasz podwojenie zakupionych punktów! TYLKO DZIŚ, TYLKO DO PŁATNOŚCI PAYPAL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ravau Niestety nic nie mam z smsów, kiedyś miałem, ale to było dawno przy serpiku.

 

W tym momencie OVH ma jakieś problemy ze swoimi niektórymi serwerami. Niestety przez to jest przerwa w usłudze :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie dotyczące takiej sytuacji:

20 stycznia dodałem linki do subdomeny, wyświetliło, że je przetworzono, ale do dnia dzisiejszego strony nie ma w indeksie, a jest 24 stycznia. Do tej pory wszystko ładnie wchodziło. Po tym też dodawałem inne adresy i one są widoczne.

Poczekać, czy trzeba dodawać raz jeszcze? Dziś dodałem inne subdomeny więc zobaczę czy historia się powtórzy. Nie jest to jakiś spam, teksty ładnie przygotowane, lekka strona w html z REDa i w indeksie jej nie ma.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System działa bez jakichkolwiek problemów, każdy adres jest przerabiany i nie ma możliwości pominięcia. Myślę że trzeba szukać winy na zewnątrz:

Po pierwsze, sprawdź, czy na stronie nie masz blokowanego google. czasem robi się jakieś blokady i przypadkiem wytnie Google. Oczywiście sprawdź htaccess, meta dla robotów i robots.txt.

Po drugie upewnij się, czy strona czasem nie zdążyła wpaść i wypaść z indeksu.

 

Możliwe jest, że Google nie  chce Twojej strony w indeksie. Żeby się o tym upewnić wejdź na konto google.pl/addurl i spróbuj dodać ten adres. Jeśli się nie pojawi w indeksie, to albo masz blokowanego bota (możesz zweryfikować to dodając stronę do GSC), albo G nie chce tego zaindeksować (powody mogą być przeróżne, kto tam wie co G sobie myśli).

Jeśli pojawi się w indeksie, to znaczy, że z jakichś powodów podczas zgłaszania adresu strona mogła być tymczasowo niedostępna.

 

Bajka by była, gdybyś miał dostęp do logów i mógł sprawdzić czy bot dotarł do Twojej strony po zgłoszeniu adresu. Jeśli nie, to znaczyłoby, że Google nie jest zainteresowany tą domeną/subdomeną lub jak wyżej - strona mogła być czasowo niedostępna (choć nie robiłem testów, czy Google próbuje kolejny raz za jakiś czas taką stronę odwiedzić).

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, okazwłoka napisał:

Możliwe jest, że Google nie  chce Twojej strony w indeksie.

Chyba się zastanowili i jest :) Dzięki za uwagi. Być może przydadzą się w przyszłości. Wszystko działa, indeksuje ładnie.
Trochę mnie zmylił ten czas, bo inne strony dodane w tym czasie siedziały już ładnie i szły do góry.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności