Jump to content

sqor

Forumowicze
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,806 profile views
 1. @Aleksiejs Jak nazywa się ta opcja? Widzę "Publikuj X dziennie", ale jak wklejam jeden zaspinowany tekst i wybieram tylko jedną stronę na WP, a wpisuję tam 10 to i tak dodaje mi tylko 1 wpis i koniec. Chodzi mi o to aby dziennie dodawało X wpisów z jednego zaspinowanego artykułu na tylko jednej stronie przez ileś dni.
 2. Czy w WPis'ie była by opcja dodania metody publikacji na zasadzie, dodaję zaspinowany tekst i ustawiam publikuj X na dzień od dnia Y do dnia Z? Sam rozrzuca w czasie publikacje i dodaje podaną ilość wpisów w losowych odstępach czasu.
 3. Nie widzę wyboru PayPal, od razu przenosi mnie do Przelewy24 :/ Jakaś mała podpowiedź?
 4. Wchodzi ładnie do indeksu
 5. Sprawdza poprawnie, wydajna jeśli chodzi o proxy na ilość fraz. Coraz lepsze rozwiązania. Używam i mogę polecić.
 6. Przydała by się jakaś opcja checkboxu i masowego kasowania zaznaczonych w "Baza artykułów", bo jak tego jest dużo to ciężko już ogarnąć, a kasowanie po jednym to abstrakcja...
 7. @okazwłoka z góry dziękuję za dodanie tej opcji
 8. Czy jest opcja, że wrzucam zasynonimizowany tekst, a WPis generuje na jedną stronę 2 artykuły dziennie i publikuje tak przez wskazaną liczbę dni np. przez 10 dni?
 9. 1. Nie ma większego sensu używać bazy dokładanej do XR, trzeba zebrać swoją, albo kupić od innych. 2. MyBB, phpbb, PunBB, SMF, vBulletin, księgi gości + sporo niszowych. 3. Szybkość działania zdecydowanie na korzyść XR ma XEvil 3.0 do captcha, który na prawdę daje radę.
 10. Ze swojej strony zdecydowanie polecam IndexChecker. Cena nie jest wysoka, a zdecydowanie dobrze działa i robi to co ma robić.
 11. Wykupiłem na próbę dawno temu, cena była atrakcyjna, ale skuteczność z 3 razy niższa niż wtedy popularnych indekserów. Ale to jeszcze było przed wysypem polskich indekserów. Jak teraz to wygląda jeśli chodzi o skuteczność to nie wiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy