Jump to content

Pingwin 4.0 kontra wypas owiec w bieszczadach

Recommended Posts

• Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jesteś pewien ?? Ja nie pokazałem co ja potrafię, tylko wykazałem czego Ty nie potrafisz, ot taka mała różnica .  Twoje testy i wnioski są jak ten test z muchą:   Latała sobie mucha i bzyczała , ko

To uczucie, robisz test 3 miesiące, w końcu strona wskoczyła do top-a, idziesz na PiO się pochwalić, wyzywasz do rywalizacji innych, a tu bach, wystarczyło 2 dni, żeby zrobić top 1.

Ja jestem za tym żeby wszyscy się u niego szkolili. Będzie pusto w serpach przynajmniej         Przecież zaraz wielbłąd napisze, że to nie on test robił tylko jakiś pracownik i frazy pomylił

@Xann, widzisz, bo 'wypas owiec' jest niestety Twój szczyt możliwości... miałeś okazję pokazać na co na prawdę Ciebie stać, ale niestety poległeś. Przykre, ale jakże prawdziwe.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Mocny w gębie ? Super, dzięki za komplement. Top10 mam z nową domeną w 2 tygodnie - coś co tobie na te frazę nigdy by się nie udało. I chyba naprawdę na tym skończę ten temat, bo tu NIE MA KOMU co udowadniać. Jak jest, wszyscy widzą.

I jeszcze dodam w twoim stylu:

Nie ogarniasz, nie wiesz o co chodzi, nic nie rozumiesz ale nie wytłumaczę ci, patrz na pierwszy post.

Edited by hyhy

Czas na testy.

Nie, on się nadaje do przypięcia. W razie czego jak by ktoś szukał frazy "Xann opinie", do kompletu z opinią pracownika http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,993685będzie naświetlenie fachowości właściciela, który działalność prowadzi od roku (może wcześniej miał jakiś sądowy zakaz prowadzenia działalności, że firma zarejestrowana była na konkubinę).

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

jestem wilkiem, a wilki wali co piszą barany :)

Ciężko się czyta tą łamaną polszczyznę... :kwasny:

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy