Jump to content

cyber

Forumowicze
 • Content Count

  662
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,153 profile views
 1. Nawet nie pytaj o takie rzeczy - sorry za to określenie ale potraktowali cię jak jelenia.
 2. Absolutnie - google wykrywa "sieczkę" bardzo dobrze a że indeksuje to w wiadomym celu.
 3. Takie pytania zadaje się właścicielowi rankindexera a za szeptanke lub multikonto na forum dostaje się bana!
 4. Adblock działa na zasadzie blokowania połączeń z serwerami reklamowymi, czyli dobrze kombinujesz.
 5. @up I właśnie dlatego nie korzystam z inposta jakość usług jest żenująca.
 6. @Zgred Jeżeli wiesz coś więcej na ten temat to podziel się wiedzą chętnie poczytam.
 7. @zielonyjaktrawa, Idź do biura księgowego bo od stycznia możesz przejść na ryczałt 8,5% a nie 18% jak by nie patrzeć 10% zostaje w kieszeni.
 8. Mion google nie wytępi spamerów choćby jak bardzo się starało jedyne co mogą zrobić to ograniczyć ich działanie i wykorzystać do własnych celów. Straty powodowane przez spamerów są wliczone w adwordsy - prościej już nie potrafię wytłumaczyć. EOT.
 9. Ot typowo chłopska filozofia - Google ma tyle kasy że ..... nawet nie ma o czym gadać, nawet spamerzy są w kalkulowani w adwordsy, niestety problem jest inny a mianowicie aby ci spamerzy nie zrobili sieczki w serpach bo inaczej normalna klientela będzie odpływała i kasa przestanie się zgadzać.
 10. Bez sensu to są te filmiki z opcją automatycznego uruchamiania się - ale w statystykach to już są miliony odsłon i takiemu jeleniowatemu wydawcy oczy się zaświecą. A chociaż klikasz w te banery? bo jak nie to tak jakbyś miał adblocka.
 11. Przyznam że z ciekawości dodałem nową domenę z zaindeksowaną stroną główną tylko. E:/ Posiadam Lapka z monitorem 4:3 wasza strona nie mieści się trzeba przesuwać suwakiem.
 12. Domniemam że jesteś osobą fizyczną - więc jak wypłacisz kasę z adsense płacisz 18% podatku do 20 następnego miesiąca od tej sumy. Mocno polecam odwiedzić księgowego i niech lepiej on się tym zajmie.
 13. Linux działa dużo szybciej na współczesnych maszynach aniżeli windows, jedyny problem z linuxem jest taki że czasami któryś sterownik nie podejdzie, w takim wypadku najlepiej wypróbować inną dystrybucję. Najpopularniejsze (subiektywna ocena) Ubuntu Debian Slackware Gentoo i pochodne tych dystrybucji. LiveCD/Pendrive (z możliwością zapisu zmian) Slax Porteus
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy