Jump to content

Analityk Internetowy

Forumowicze
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,987 profile views
 1. Zobaczcie słowo kluczowe: site:gazeta.pl leasing -inurl:forum Jeden z wyników to: Czyli: abc.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/.../jaki+samochód+w+leasing ale po kliknięciu trafiamy na: infonews24.org/szukaj/wiadomosci/jaki+samoch%C3%B3d+w+leasing Pytanie, po co taka kombinacja? Po co to przekierowanie (i zakładam, że jest świeże skoro Google jeszcze nie przeindeksował 301-ki)? Myślicie, że to coś normalnego czy może jakiś ciekawy trick?
 2. https://www.google.pl/#q=polska-> http://imgur.com/JIetbiK ... albo błąd.
 3. Myślę, że paradoksalnie to może nam bardzo uprościć pracę (SEO).
 4. Przypuszczam, że musimy się uzbroić w jeszcze trochę cierpliwości. Teoretycznie, początek listopada trwa do 14 listopada. Fajnie by było, gdyby XANN zedytował tez swój pierwszy post i dał tam link do posta z wyjaśnieniem (żeby zainteresowani nie przeoczyli).
 5. Wow! To żeś wykopał prehistoryczną mumię. Kompletnie o nim zapomniałem, ale widziałem, że z czymś mi się ta akcja kojarzy.
 6. Tego nie widziałem. Niemniej, cała ta akcja wygląda trochę jak hype przed szkoleniem. No nic, jeżeli zapewni Ci pełną salę uczestników to było warto. Ponadto, jeżeli to rzeczywiście nie jest nieudany test (albo test nie tego co nam się wydaje) to tym bardziej szkoda, że musimy tyle czekać.
 7. Kiedy (konkretnie) dowiemy się o co chodzi? OK, chyba mam odpowiedź na swoje pytanie. Rozumiem, że w tym całym zamieszaniu chodziło o: http://www.forum.optymalizacja.com/topic/234001-szkolenie-white-black-hat-seo-level-pro-katowie-pa%C5%BAdziernik-2016/, tak?
 8. Ludzie z SQT nie mają czasu na robienie analiz danych, na które zarejestrowane są domeny. Oni też mają swoje targety i określony czas na każdą analizę.
 9. Znaleźliście jakieś rozwiązanie (alternatywę) czy kupujecie konta?
 10. Co przez to rozumiesz? Przyśpiesza indeksację serwisu, bardziej niż link do-follow czy po prostu jako uzupełnienie linków do-follow (gdy mamy wybór: albo link no-follow, albo brak linka).
 11. To jest gdzieś na profilu użytkownika, którego chcę ignorować? Czy gdzieś w ustawieniach mojego konta?
 12. Coraz rzadziej zaglądam na to forum, bo mój układ nerwowy przegrywa w walce z niemerytorycznymi postami (które niestety przeważają w większości tematów). Pamiętam, że gdzieś była opcja ukrywania postów wybranych użytkowników, ale nie mogę jej znaleźć (a z chęcią bym kilka osób zblacklistował). Pomożecie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy