Jump to content

Analityk Internetowy

Forumowicze
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Analityk Internetowy

 1. Zobaczcie słowo kluczowe: site:gazeta.pl leasing -inurl:forum Jeden z wyników to: Czyli: abc.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/.../jaki+samochód+w+leasing ale po kliknięciu trafiamy na: infonews24.org/szukaj/wiadomosci/jaki+samoch%C3%B3d+w+leasing Pytanie, po co taka kombinacja? Po co to przekierowanie (i zakładam, że jest świeże skoro Google jeszcze nie przeindeksował 301-ki)? Myślicie, że to coś normalnego czy może jakiś ciekawy trick?
 2. https://www.google.pl/#q=polska-> http://imgur.com/JIetbiK ... albo błąd.
 3. Myślę, że paradoksalnie to może nam bardzo uprościć pracę (SEO).
 4. Przypuszczam, że musimy się uzbroić w jeszcze trochę cierpliwości. Teoretycznie, początek listopada trwa do 14 listopada. Fajnie by było, gdyby XANN zedytował tez swój pierwszy post i dał tam link do posta z wyjaśnieniem (żeby zainteresowani nie przeoczyli).
 5. Wow! To żeś wykopał prehistoryczną mumię. Kompletnie o nim zapomniałem, ale widziałem, że z czymś mi się ta akcja kojarzy.
 6. Tego nie widziałem. Niemniej, cała ta akcja wygląda trochę jak hype przed szkoleniem. No nic, jeżeli zapewni Ci pełną salę uczestników to było warto. Ponadto, jeżeli to rzeczywiście nie jest nieudany test (albo test nie tego co nam się wydaje) to tym bardziej szkoda, że musimy tyle czekać.
 7. Kiedy (konkretnie) dowiemy się o co chodzi? OK, chyba mam odpowiedź na swoje pytanie. Rozumiem, że w tym całym zamieszaniu chodziło o: http://www.forum.optymalizacja.com/topic/234001-szkolenie-white-black-hat-seo-level-pro-katowie-pa%C5%BAdziernik-2016/, tak?
 8. Ludzie z SQT nie mają czasu na robienie analiz danych, na które zarejestrowane są domeny. Oni też mają swoje targety i określony czas na każdą analizę.
 9. Znaleźliście jakieś rozwiązanie (alternatywę) czy kupujecie konta?
 10. Co przez to rozumiesz? Przyśpiesza indeksację serwisu, bardziej niż link do-follow czy po prostu jako uzupełnienie linków do-follow (gdy mamy wybór: albo link no-follow, albo brak linka).
 11. To jest gdzieś na profilu użytkownika, którego chcę ignorować? Czy gdzieś w ustawieniach mojego konta?
 12. Coraz rzadziej zaglądam na to forum, bo mój układ nerwowy przegrywa w walce z niemerytorycznymi postami (które niestety przeważają w większości tematów). Pamiętam, że gdzieś była opcja ukrywania postów wybranych użytkowników, ale nie mogę jej znaleźć (a z chęcią bym kilka osób zblacklistował). Pomożecie?
 13. Odnoszę wrażenie, że najgroźniejszy mit SEO to taki, że ktoś publicznie, za darmo, te mity SEO rozwieje
 14. Niestety, ale tego forum już nie warto czytać. Lepiej czytaj blogi internetowe osób znanych w branży i wszystkie pokrewne/linkowane materiały. Rzuć okiem na kilka książek, nawet tych starszych: wiedza już się zdezaktualizowała, ale ważniejszy jest sam sposób myślenia o SEO.
 15. Nie chciałem tego widzieć :/ What have been seen cannot be unseen :/
 16. Jak najbardziej, rozumiem Twoją argumentację i zgadzam się z nią. Uważam jednak, że klient powinien mieć jakąś możliwość zasięgnięcia zewnętrznej opinii o przeprowadzonych dla niego działaniach. Celowo nie posłużyłem się przykładem prac budowlanych (nawet miałem na myśli kafelki), bo wiedziałem, że ktoś o tym napisze. No właśnie. Kafelki mogą i być położone (frazy mogą być wypozycjonowane), mogą nawet wyglądać dobrze (nawet do TOP1), ale czy za moment nie odpadną (czy za moment strona nie zostanie objęta filtrem)? Pranie brudów i nieetyczne odbieranie klienta (poprzez absurdalne lub na
 17. Pytanie, kto powinien móc to ocenić? Z perspektywy klienta nasza branża nie prezentuje się najlepiej, skoro jeden specjalista nie może ocenić pracy drugiego, a dla samego klienta jest to temat zbyt skomplikowany. Myślę, że powinniśmy odejść od zasady niewypowiadania się na temat pracy naszych konkurentów. Podobnie jak w innych branżach, stworzy to pole do nadużyć, ale mimo wszystko, klient musi mieć możliwość zweryfikowania czy firma świadcząca dla niego usługę robi to profesjonalnie. Same pozycje to za mało. Nieprawda. ilość wejść / określone działanie = to nie konwersja, a odwrotnoś
 18. Dzisiaj ignoruję wszystkie newsy, rewelacje, pomysły. Chyba jestem już stary, bo mnie te Prima Aprilisowe żarty nudzą.
 19. Poinformuj dłużników (zresztą masz teraz taki obowiązek), że będziesz się ubiegał o zwrot podatku z tytułu nieopłaconych faktur. Cześć klientów nagle sobie przypomni, żeby zapłacić - tak to zadziałało w moim przypadku.
 20. Czy dobrze zrozumiałem jeden z wcześniejszych postów? Mogę zintegrować ten system ze swoim serwisem, tak aby moi użytkownicy rozwiązując captchę "nabijali" mi punkty/pieniądze w systemie, uzyskując tym samym dostęp do usług w moim serwisie (np. rozwiązanie captchy przy rejestracji?).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy