Skocz do zawartości

Pingwin 4.0 kontra wypas owiec w bieszczadach


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 629
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Publikujemy jeszcze gorące wyniki testów

Ale wiesz oczywiście, że takie frazy można zrobić dobrze zoptymalizowaną stroną z ZEROWĄ ilością linków?

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Ale wiesz oczywiście, że takie frazy można zrobić dobrze zoptymalizowaną stroną z ZEROWĄ ilością linków?

uważam że piszesz bzdury ale chętnie się przekonam, pokaż o czym mówisz

"naprawa samochodu agnieszkowo "

Chodziło mi o fraze "wypas owiec w bieszczadach" - chętnie się przekonam co potrafisz - masz okazję pokazać że jeteś lepszy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intitle:"wypas owiec w bieszczadach" : 53

to mówi wszystko o trudności tej frazy.

Czekam na te chwile zesby się przekonać co Ty potrafisz, własnie masz okazję, Ja prcowałem 15 min i zabuliłem 15 zł a TY ?

PiO już jest wyżej.

I nigdy nie bedziesz wiedział dlaczego jest wyżej :)

Janku wytłumacze, w tym teście nie chodzi o fraze wypas owiec w bieszczadach, tylko o to jak sobie Pingwin radzi z e-weblinkiem :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Myślę że działanie Pingwina może być nakierowane na trudniejsze frazy.

Zrobiłem ostatnio dużo trudniejszą frazę, a może inaczej powiem frazę z jakąś realną trudnością bo "wypas" nie ma żadnej trudności linkami z własnego zaplecza z kilku domen.

Natomiast czy swl-e działają? Tak, przynajmniej te które ja używam. Naprawdę można by się pokusić o test publiczny na jakiejś bardziej sensownej frazie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Myślę że działanie Pingwina może być nakierowane na trudniejsze frazy.

Myślę że raczej chodzi o linki nie frazy ;)

  • Natomiast czy swl-e działają? Tak, przynajmniej te które ja używam. Naprawdę można by się pokusić o test publiczny na jakiejś bardziej sensownej frazie.

Cały czas są ale te pokazujemy na szkoleniach, no cieżko jak ktoś płaci 1000 za szkolenie i pokaże mu jak zroibłem "napra auta w koluszkach" za pomocą SWL ;)

Załamany :/

Panowie obudzicie się - Nie chodzi o frazy,  pingwin patrzy na linki

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cały czas są ale te pokazujemy na szkoleniach, no cieżko jak ktoś płaci 1000 za szkolenie i pokaże mu jak zroibłem "napra auta w koluszkach" za pomocą SWL

Nie piszę żebyś pokazał test jak twoim swl-em wypozycjonować "opony" tylko jakieś frazy z minimalnym chociaż stopniem trudności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły się nie wcinam, ale muszę to napisać,moje sumienie inaczej mi nie pozwala.

Xann się w ten sposób reklamuje, ok każdemu wolno.Tylko dlaczego aż tak?

Wiem że Xann się zaraz wypowie więc uprzedzając:

Xann kiedyś zaproponowałem Ci pewny test publiczny na tym forum, ale nic nie odpowiedziałeś, ruszamy z testem który da jakieś wiarygodne wyniki?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności