Jump to content

Pingwin 4.0 kontra wypas owiec w bieszczadach

Recommended Posts

to je to ?

:D Nooo!

Ale... trzeba o tym z pół godziny opowiadać żeby czymś czas zająć, bo jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia...

Edited by blake

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

• Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jesteś pewien ?? Ja nie pokazałem co ja potrafię, tylko wykazałem czego Ty nie potrafisz, ot taka mała różnica .  Twoje testy i wnioski są jak ten test z muchą:   Latała sobie mucha i bzyczała , ko

To uczucie, robisz test 3 miesiące, w końcu strona wskoczyła do top-a, idziesz na PiO się pochwalić, wyzywasz do rywalizacji innych, a tu bach, wystarczyło 2 dni, żeby zrobić top 1.

Ja jestem za tym żeby wszyscy się u niego szkolili. Będzie pusto w serpach przynajmniej         Przecież zaraz wielbłąd napisze, że to nie on test robił tylko jakiś pracownik i frazy pomylił

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

ale wtedy albo czerwona albo niebieska ;)

To owce też to łykają?

Pogubiłem się w tym temacie :zeby:

może być jeszcze kreska ... biała ;)

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl no i powstał Semgence

może być jeszcze kreska ... biała ;)

A widzisz... dzisiaj takie coś zakupiłem z kreską - biała jest.

zaraz Wam wjadą kominiarze zajmujący się kreskami różnymi

Spoko, niech wjeżdżają :D

U mnie w mięsnym "z kreską" to fajne mięcho na burgery :) Może powiedzą jak przyrządzić :D

• Like 1

Biała jest fajna jeśli pochodzi z dobrego źródła.Coraz częściej dilerzy sprzedają podróby.

A jeszcze połączcie białą z dobrym żurkiem, takim na zakwasie samemu przygotowanym, nie ze sklepu.

Och cudo, a na kaca jaka wspaniała !

Oczywiście mówię o białej (kiełbasie), niektórzy wykorzystują inne, nie jest to już ten smak.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy