Skocz do zawartości

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków


s_matysik

Rekomendowane odpowiedzi

spoko.. ja testowałem 3 szt indekserów nie z PL i póki co ten w przypadku tego co chce zaindeksować zadziałała ;)

 

Mamy wolny rynek, chcesz tankujesz na Orlenie.. nie chcesz jedziesz na BP ;) rozniece w KM na baku pewnie minimalne.

 

Jak macie jeszcze jakieś indexry warte polecenia to podrzuć tu proszę.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mamy wolny rynek, chcesz tankujesz na Orlenie.. nie chcesz jedziesz na BP

 

Jasne, tylko, że wymienione przez ciebie firmy to są marki. Możesz tankować w ciemno. Paliwo dobre z jednego źródła.

Tankując u Pana Rysia pod lasem dostaniesz domieszkę "czegoś".

 

Jeszcze nie tak dawno s_matysik prezentował się tak:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/215683-proszę-o-ocenę-portalu-i-sugestie/

https://web.archive.org/web/20150219221046/https://szukamepracy.pl/page/3/o-nas

https:// ibiznes. biz/

 

Myślisz, że to marka czy Pan Rysio z pod lasu?

 

Owszem, jeśli masz linki spamerskie do indeksowania to nie potrzeba do tego indeksera. Jeśli masz dobre miejscówki to też nie potrzeba indeksować i trochę strach u Pana Rysia z pod lasu. ;)

 

 

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wy tak na serio wrzucacie swoje miejscówki s_matysikowi?

  • Like 4

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciagnalem z majestica/ahrefsa/moza wszystkie tajemne linki do strony starego mojego klienta i sprawdzilem czy sa w indeksie.

Jak tam patrze to okolo 20 % juz wrocilo do indeksu :) chyba nikt tam raczej zaplecz itp nie wrzucał.

Czy te 20 % bedzie mieć wplyw na pozycje / widiczność, czas pokaze bo od wczoraj testuje.

Jak by co to caly czas czekam na te zajebis... Tanie.. Skuteczne.. Poufne.. Indeksery ale nikt jeszcze nic nie podał :(

Edytowane przez djurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


caly czas czekam na te zajebis... Tanie.. Skuteczne.. Poufne.. Indeksery

 

za******e, Tanie, skuteczne, poufne dlatego, że są poufne, skuteczne, tanie i za******e.

  • Like 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak :) jedyny nie hejtuje :) nie znam ani wlasciciela tego wynalazku ani żadnego z ktorego korzystam do indeksacji.

A tak poważnie pisze to co uwazam a nie to co wszyscy. Mam wlasne rozwiazania do indeksacji i testowalem 3 co sa na zagranicznych i teraz to. Jak ktoś ma cos dobrego za $$ to chetnie skorzystam, wiec zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednego nawet tez gdzies tam korzystam :)

Tak czy inaczej wala mnie wasze wojenki avatarow i nie robi mi rożnicy czy indekser jest od cygana, siwego czy łysego :)

Wrzucam tam tylko co tam sie nadaje aby tak indeksować

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gang szeptanki z rodu makecash , jak nabić kasę w krótkim czasie od naiwniaków?

linki wchodzą wam w godzinę w indeks i są od razu widoczne w majestic? 

bo oczywiście testerzy są z makecash i innych for, nawet nie dziwię się czemu nikt z PiO nie testował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up twierdzisz, że większa część użytkowników makecash razem siedzą i linki przez addurl dodaje ? :D

w sumie nie głupie, miejscówki za free, siedzą sobie, klikają aby obrazki, a kasa leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, proszę o merytoryczne uwagi jak takie są, bo za chwile będzie temat podobny do SWla, gdzie większość postów ukrywana lub usuwana.

Co do indeksera, wiem kto to zrobił i dziwi mnie ze Matusik nazywa tą Osobę współpracownikiem :D

 

 

..........

indexer tworzę wraz ze współpracownikiem na nowych metodach które aktualnie działają.....

 

 

kiedy to ta osoba wszytko zrobiła włącznie z kodowaniem, ale OK to ich wewnętrzna sprawa, nic mi do tego.

Co do sposobów indeksowania, jest to zmodyfikowana ogólnie znana w wąskim gronie metoda, czy ona działa? Ja ją nie stosuje obecnie, jeśli działa to jest OK, bo koszty indeksowania taki sposobem są minimalne jeśli silnik się zakoduje samemu. Na pewno nie jest to metoda "ukradziona" któremuś z obecnie działających na Polskim rynku indekserów.

"Współpracownik" Matusika dzwonił do mnie przed odpaleniem indeksera i mówiłem mu że Matusik jako wspólnik pomysł nienajlepszy, ale to było moje prywatne zdanie które dalej podtrzymuje.

Jeśli kwity wystawią ( faktury czy rachunki nie wiem, nie sprawdzałem) to ten indekser niczym nie różni się od innych po za kontrowersyjną osobą prezesa, ale to już sprawa na inna dyskusję. 

Czy polityka cenowa jest prawidłowa? Moim zdaniem zupełnie nieprawidłowa tak samo jak sposób "marketingu", ale do tego trzeba rozeznania rynku i doświadczenia którego Matusik nie ma, co jest oczywiste.

Czy testowałem? Nie nie testowałem bo puszczać ślepe linki i sprawdzać indeks nie mam czasu, a linki wlasciwe indeksuje sam.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności