Skocz do zawartości

Dlaczego nie robić zaplecza?


Paq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Możecie wskazać największe bzdury w tym artykule?

 

 

 

Nie tworzyło się stron dla użytkowników. Tworzyło się śmieciowe strony, które służyły tylko i wyłącznie robotom. Internetowe wydmuszki, których jedynym zadaniem było linkowanie do stron klienta....
...W pewnym momencie, np. gdy szukaliśmy kredytu na mieszkanie i używaliśmy do tego wyszukiwarki Google mogliśmy zapomnieć, że znajdziemy jakieś istotne dla nas informacje...

 

Ale dlaczego ten kolo szukał informacji na preclach jakby nie mógł wejść na oficjalną stronę banku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z ważniejszych zadań bloga jest ściągnięcie czytelników.  Nie ważne jaki tekst aby był czytany. 

Ogólnie nie czytam blogów właśnie z tego powodu. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem, jaką masz wiedzę o content marketingu, ale musisz mieć świadomość, że content marketing nie musi być drogi, a realizowany na poczet zwiększenia pozycji w wynikach wyszukiwania daje wymierne i długofalowe efekty."

 

Ja tez nie wiem jakie On ma pojecie o Content Marketingu ale chyba nie za duże ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z większych debili na jakich można się w necie naciąć.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


małą listę TOP 10

 

myślę, że w ocenie @Blake'a to top ten byłoby dopiero preludium..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idiota ze brak slow,

 

w ogole caly spiders web to jedna wielka porazka, poznalem przemyslawa pajaka i w pelni on odzwierciedla swoj portal. 

 

a najwieksza kase zrobil na reklamach od microsoftu, jak wychodzil windows phone  i  kiedy to MS wykupil u niego wszystkie miejsca reklamowe przez wiele miesiecy, co okazalo sie porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mógłbyś przygotować taką małą listę TOP 10? ;)

 

Top 10 obstawia jedna osoba, cała reszta jest baaardzo daleko. Oczywiście nie będę pisał co to za osoba :D Rozgarnięty seowiec potrafi myśleć i wie o kogo chodzi, nierozgarnięty nie musi wiedzieć ;P

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kaca i to jest teraz mój "content" marketingowo go rozwiążę po łyknięciu soku z ogórasów kiszonych ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności