Skocz do zawartości

Pozycjonowanie na pasożyta


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

....

2. Budżety klientów Xanna to dla mnie "na waciki" historia...

...

Co racja to racja, żeby kupić  multikody trzeba  mieć nie liche budżety :D

Świąteczna promocja!

Tylko do jutra w cenie jednego multikodu otrzymasz 2! Dotyczy wszystkich typów wpisu.

Standardowe ceny multikodów:
zwykły - 18,45 (w promocji 9,23)
premium - 36,90 (w promocji 18,45)
gold - 55,35 (w promocji 27,68)

Oferta ważna do 21.12.2012 g. 23:59 (liczy się czas wpływu przelewu na konto w mbanku).

Dane konta:
NET Piotr Janczyk
49 1140 2004 0000 3902 3206 1452

ps. była jakaś świąteczna promocja u Blake , przegapiłem ale to chyba już padło tak samo jak inny  interes Blaka na można zobaczyć link building  analizując stronę  którą się opiekuje e-papieros.biz i odkryć tajniki SEO

 

tdec8a7e.png

 

 

 

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Heh, większego imbecyla w życiu nie widziałem (z całym szacunkiem dla pozostałych imbecyli).

 

user_28958_87f2e3_huge.jpg

 

PS. Gość, który jest niewiernym Tomaszem (zbieg okoliczności jeżeli chodzi o imiona), ale akurat w tej kwestii 100% poparcia :)

 

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/221704-jakie-formy-reklamy-najczęściej-wykorzystujecie-w-marketingu-internetowym-dla-klientów-lub-siebie/?p=1462689

 

Trzeba było przyjeb...ć 3 mln! Kto głupiemu zabroni?!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Książe (ale się po peda|sku tytułujesz Xann).. nie masz argumentów i zawsze wyciągasz tylko tego kotleta z e-kiepami sprzed laty czy mi się wydaje?

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2. https://www.forum.optymalizacja.com/topic/206649-sprzedam-publikacja-artykulow-sponsorowanychreklamowych/

 

Ile zejdziesz na multikodzie?

 

Nie kumam kur... Przerasta mnie niestety ten idiotyzm. Już ze 2 razy Ci pisałem, że jak chcesz "chmurę" ciągnąć to zostało mi jeszcze ze 100 e-faj z tamtego interesu, które i tak pójdą na złom. Jak Cię nie stać to za darmo podeślę. Wystarczy powiedzieć. Ale rozumiem, że takiego bizmesmema stać na taki wydatek, więc tylko napisz, że chcesz "pociągnąć" to wycenię ile kosztuje ciągnięcie faji (oczywiście z rabatem po znajomości).

 

PS3. Jak byś chciał się dowiedzieć jak robić dobrą kasę na "szybkich strzałach" to daj znać, zrobimy jakieś indywidualne szkolonko po kosztach (chociaż pewnie i tak Cię nie będzie stać, bo za dużo kredytów na karku). Na multi w 2012 tylko na setce domen można było wyciągnąć ponad 30k w parę miesięcy :) No ale... skąd mogłeś o tym wiedzieć... grzebałeś się wtedy w gównolinku... Z resztą, do tej pory to robisz. Ty wiesz, ja wiem i jeszcze parę osób to wie, że jesteś dennym looserem a ta cała gównoburza to ostatnie podrygi gorejącej ostrygi...

 

Więc żeby zakończyć tą farsę napiszę tylko tyle:

 

Trolować to sobie możesz leszczy z poniższego obrazka

 

8iHBnMR.png

 

Bo mi leszczu do pięt nie dorastasz.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, nadal tak robię, kupujesz skórkę, robisz w niej dziurę, i puszczasz na torrenty dla pokemonów zęby sobie pobierali. No i masz takie miejscówki o których można pomarzyć gratis ;) Sposób stary jak to forum ale nadal działa ;) Są tez inne niestety trzeba samemu na nie wpaść bo gratis był tylko jeden

Wiesz co kiedyś uważałem że znasz się na rzeczy, teraz niestety nie. Twierdzisz że ten sposób znasz i podajesz teraz publicznie, a to jest stare jak początki pozycjonowania, w mojej ocenie brak źródeł zarobku i myślisz że ktoś weźmie szkolenie od Ciebie. Nie wiem czy zauważyłeś ale z osób co zajmują się pozycjonowaniem zostało parę i niestety oni się nie nabiorą na sztuczki sprzed kilku lat.

 

Po drugie piszesz że prowadzisz poważną firmę, a nie zdajesz sobie sprawy z tego że Twoje działanie jest nielegalne? I przyznajesz się do niego publicznie?

 

Te Twoje dofinansowania to kit, próba ratowania się, prawda?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te Twoje dofinansowania to kit, próba ratowania się

 

Jak większość u Księciunia.. stare powiedzenie mówi "krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje". Księciunio nie umie robić seło to robi wokół siebie zamieszanie.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, większego imbecyla w życiu nie widziałem (z całym szacunkiem dla pozostałych imbecyli).

 

user_28958_87f2e3_huge.jpg

...

 

 

....

Bo mi leszczu do pięt nie dorastasz.

O widzę że dziecku żyłka pękła :D

 

ps. Panie Piotrze Pan mam nadzieje że wie Pan co teraz będzie dalej  :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo mi leszczu do pięt nie dorastasz.

Panie Piotrze Pan mam nadzieje że wie Pan co teraz będzie dalej :)

 

Dokładnie tak właśnie będzie. Od dzisiaj proszę się do mnie na PAN zwracać.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Okazało się że jest to atak pozycjonowanie na pasożyta polegająca na doklejeniu całego serwisu za naszytymi plecami.

 

W tym  momencie przypomniały mi się te piękne czasy  jak  9 lat temu jak sam wklejałem wikipedię czy dmoza  za plecami serwisów,

 

 

nigdy nie korzystamy z płatnych skórek które można pobrać na torentach, nawet nie wiedzie ile w nich zostawiłem furtek za czasów jak się było księciem black hat seo

 

Nagroda Darwina  gwarantowana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszyć Panie Tomaszku to sobie możesz kolegów z wyżej wklejonego zdjęcia!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta dyskusja się skończy

 

Pod trzepakiem na familoku? Czy nie masz wystarczająco dużych cohones? :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności