Skocz do zawartości

Pozycjonowanie na pasożyta


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pozycjonować strony na pasożyta i czy jest przed tym obrona?

 

Długo się zastanawiałem czy pokazać tą furtkę  już oficjalnie  ale kiedyś trzeba przejść na emeryture  ;)

https://seoparty.net/pozycjonowanie-na-pasozyta-czyli-dlaczego-wlamuja-sie-do-google-search/

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Yyy, ale, że o co chodzi? Lama płacze, że dała się wyruchać? No żart jakiś chyba...

 

Myślałem, że będzie opis co i jak zrobić żeby pozycjonować na pasożyta, znowu się przeliczyłem...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Lis mawiał?

 

 

Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje...


Są dużo głupsi!

 

25ac80280_ironia_to_byla.jpg

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Długo się zastanawiałem czy pokazać tą furtkę już oficjalnie ale kiedyś trzeba przejść na emeryture

Ta tylko problem w tym że tą metodę znali już lata temu.Czyli ta furtka nieco nieaktualna jest.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłem czas i przeczytałem cały artykuł.

Nie obraź się Xan, ale jeśli prowadzisz szkolenia tak jak piszesz artykułu to współczuję ludziom, którzy płaca kasę za Twoje szkolenia.

 

To jest najlepsze. Cytat roku 2016. Teraz to nawet blake będzie miał ciężko Ciebie przebić o Książę Black Hat SEO :D

 

 

i przede wszystkim nigdy nie korzystamy z płatnych skórek które można pobrać na torentach, nawet nie wiedzie ile w nich zostawiłem furtek za czasów jak się było księciem black hat seo

 

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,nawet nie wiedzie ile w nich zostawiłem furtek za czasów jak się było księciem black hat seo,,

 

Czyli Xann rozumiem że sam wrzucałeś do pobrania coś co było niezbyt legalne? No nie wiem czy w takim razie nie powinni Ci zabrać tych dofinansowań. Ja bym się czymś takim nie chwalił, nawet jakbym to robił.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli Xann rozumiem że sam wrzucałeś do pobrania coś co było niezbyt legalne?

 

:D :D :D

 

Panie... on na tyle niedojeba... jest, że by na to nigdy w życiu nie wpadł :)

 

 


Teraz to nawet blake będzie miał ciężko Ciebie przebić o Książę Black Hat SEO :D

 

A ten człowiek to jest na tyle dziwny/nieogarnięty* że nawet sam nie mogę zrozumieć o co mu chodzi... Bo...

 

1. Nie mam w planach i nigdy nie miałem działalności wydawniczej.

2. Budżety klientów Xanna to dla mnie "na waciki" historia...

3. Nigdy nie miałem i nie będę miał zamiaru mierzyć się z PRLowskim mistrzem marketingu....

 

*Niepotrzebne skreślić

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Czyli Xann rozumiem że sam wrzucałeś do pobrania coś co było niezbyt legalne?

...

 

Tak, nadal tak robię, kupujesz skórkę, robisz w niej dziurę, i puszczasz na torrenty dla pokemonów zęby  sobie pobierali. No i masz takie miejscówki o których można pomarzyć gratis ;)

 

Sposób stary jak to forum ale nadal działa ;)

 

Są tez inne niestety trzeba samemu na nie wpaść bo gratis był tylko jeden  ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności