Jump to content

Qmash

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. <Sarkazm Alert!> Nie, fraza dezynfekcja wcale nie wydaje się być trudna
 2. @Up Jeżeli ktoś jest lepszy to szybciej osiągnie większe wyniki, więc kółko się tak jak by zamyka Agencja nie koniecznie = dobre zaplecze + soft.
 3. Dodałem kilka stron do tego katalogu nawet dziś, i ani link zwrotny ani PR3 nie był wymagany. Jest możliwość umieszczenia linku zwrotnego jednak na razie nie jest to konieczne.
 4. Ogólnie z darmowymi katalogami stron zwłaszcza z końcówką co.uk to ciężka sprawa, zwłaszcza żeby znaleźć coś samemu w google. Udało mi się znaleźć listę może z 80, ale ogólnie jak się jej nie kupi to ciężko. Najlepszą metodą, jak już znajdziesz jakiś katalog, to sprawdź czy w stopce nie ma jakiś katalogów partnerskich albo czegoś w tym rodzaju, tak idzie najszybciej zdobyć linki do nich. Jeżeli ktoś ma jakieś inne sposoby, strony, listy, cokolwiek, to z chęcią poznam
 5. Ja mam inne pytanie - jak to jest z pozycjonowaniem takiej strony, na której trzeba potwierdzić na stronie głównej wiek 18 lat. Robot tam zajrzy mimo wszystko? Czy to działa tak jak np. profile na forach które idzie oglądać tylko po zalogowaniu? Czy to tylko kwestia tego, żeby guzik "Wejdź" był dofollow?
 6. Może to przypadek, ale u mnie większośc pozycji w górę, kilka wskoczyło w ogóle to Top100, ale głównie te na .co.uk. Myślę że najbliższy miesiąc i wszystko będzie klarowne, cokolwiek się wydarzyło.
 7. Mógłbym mi też go podesłać? Z góry dzięki! Myślę, że mi się przyda Btw. Dlaczego uważacie że Shoper jest łatwiejszy w pozycjonowaniu?
 8. Czy linki skrócone przez bit.ly wpłyną na pozycje strony, jeśli strona na której je zamieścimy przekazuje moc?
 9. Nawet najgłupsza reklama, jeśli tylko zapamiętają ją ludzie, nie jest głupią reklamą.
 10. Mam nadzieję, że na tym szkoleniu będzie dosyć szczegółowo pokazane co i jak
 11. Osobiście uważam, że każda forma dywersyfikacji jest dobra. Na pewno nie powinno to zaszkodzić.
 12. Qmash

  Cześć!

  Cześć! Do tej pory byłem tylko czytającym "pasożytem". W branży SEO siedzę niecałe pół roku więc wielkiego doświadczenia nie mam, ale z chęcią podzielę się tą wiedzą którą już posiadam. Miłej współpracy!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy