Jump to content

elroy

Forumowicze
 • Content Count

  566
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

elroy last won the day on December 15 2015

elroy had the most liked content!

Community Reputation

130 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,061 profile views
 1. W IAI jest myk żeby zobaczyć hasła klientów, biorąc pod uwagę że klienci używają takich samych haseł do różnych stron/serwisów jest to mega nieodpowiedzialne że tak się da i to bez włamów itp.
 2. A propos doopy, można ją też tak ująć: http://fedorshmidt.com/photo/
 3. elroy

  Problem z malware

  Najlepsze rozwiązanie ale za to najbardziej czasochłonne to postawić na drugim czystym serwerze od nowa najnowsze wersje cmsa i ręcznie przenieść treści. Ten wirus replikuje się do wszystkich katalogów na serwerze i nie ma sensu usuwać go na zainfekowanym serwerze w poszczególnych domenach bo i tak się rozmnoży.
 4. Cały test jest do kosza. Żeby sprawdzić wpływ spamowych linków zewnętrznych to domena musi być nówka. Xann zrób nową domenę swlem na tą frazę, pozostali swoimi sposobami. W tym momencie to jest przepychanka kto ma mocniejszą domenę ten wyżej.
 5. Trzeba dodać również że co roku rośnie średnia płaca dzięki której rosną składki tak więc im więcej zarabiamy średnio na papierze (według państwa) tym więcej zusu płacimy. Jak tak dalej pójdzie to za 15 lat składka na zus wyniesie 2000 zł miesięcznie a mimo to do lekarza się nie dostaniesz a o emeryturze możesz pomarzyć, czyli nic się nie zmieni Równia pochyła.
 6. Każdy ma wypracowane jakieś swoje metody i raczej ich tobie nie zdradzi. Najważniejsze to ruszyć z miejsca i zacząć robić bo inaczej będziesz się do tego zabierał 2 lata.
 7. Z grubsza tak to wygląda jak opisałeś. Jeśli potrafisz pozycjonować to nie powinno być dla ciebie problemem zarabiać w ten sposób.
 8. Przykłady stron z pozycjonowaniem naturalnym, pozycjonowaniem stron przez optymalizację.
 9. No właśnie z proxy prywatnymi nie jest wszystko ok, powiedz mi jakim cudem na tych samych proxy mogę harvestować po inurl z captchą a bez captchy stat4seo nie sprawdzi ani jednej frazy. To jest właśnie rozwiązanie problemu.
 10. Kiedy zostanie wprowadzony zewnętrzny OCR do przepisywania captchy? Ta opcja rozwiązałaby problem z padaniem proxy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy