Skocz do zawartości

Pozycjonowanie na pasożyta


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

bądźmy cywilizowani :)

 

Przypominam, epoka PRLu dawno minęła ;) Teraz wyłudzanie dotacji jest dotkliwie karane ;) Nie wspominając już o włamach na cudze serwery...

 

PS. Czekam na kontakt kanclerza :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh, większego imbecyla w życiu nie widziałem (z całym szacunkiem dla pozostałych imbecyli).

 

Można się z kimś nie zgadzać ale nie można obrażać.  Zastanawiam się dlaczego jeszcze blake pisze na forum. Przecież to hejter i troll internetowy w jednym. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie kanclerza tylko kancelarii, czytanie ze zrozumieniem się kłania

 

Aaaa, myślałem, że w kancelarii jest jakiś kanclerz... No ale jak cała kancelaria będzie się kontaktowała to rzeczywiście masakra ...



Można się z kimś nie zgadzać ale nie można obrażać

 

Raz można tłumaczyć, drugi raz przypomnieć, ale... jak ktoś wyskakuje 3 raz z tą samą prowokacją to rzeczy trzeba nazwać po imieniu.

 


Przecież to hejter i troll internetowy w jednym

 

Uważają tak tylko 2 osoby :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mam kaca bo "po normalnemu" bym nie strawił tego .... Niech ktoś to zamknie .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności