Jump to content

Recommended Posts

Witam,

ponad dwa lata temu na stronie nastąpił nagły spadek oglądalności 

od tej pory widoczność strony utrzymuje się na bardzo niskim poziomie i nadal się obniża

czy można byłoby podać przyczynę takiej sytuacji 

jak skutecznie podnieść oglądalność ( jest to witryna sklepu ) do poprzedniego stanu bez stosowania technik black SEO

chętnie podejmiemy współpracę odpłatna w tym zakresie z osobą kompetentną

89huqiry.jpg

Bez urazy ale nie wiem czy na to pytanie znałby odpowiedź nawet wróż Maciej. Co można powiedzieć nie znając nawet adresu strony ? Tylko szklana kula może pomóc.

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online           

Usługi Finansowe Lublin                                         

...

jak skutecznie podnieść oglądalność ( jest to witryna sklepu ) do poprzedniego stanu bez stosowania technik black SEO...

Co rozumiesz pisząc black SEO?

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

strona www.shea.pl

black seo:

ukryty tekst
cloaking
korzystanie z systemu wymiany linków
nadmierne stosowanie słów kluczowych na danej stronie (tzw. keyword stuffing)
kupowanie linków
tworzenie tzw. stron doorway (gateway page) itp

black seo:

[...]

kupowanie linków

[...]

:rotfl:

• Like 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Twoja strona nie ma wersji mobilnej, zrób optymalizację strony. np. description jest  takie samo w całym sklepie.

BTW

czy kupienie publikacji np. w wyborczej czy onecie z linkiem do sklepu jest taką techniką black ? przecież to jest kupowanie linka.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Strona wygląda jak lepsze zaplecze na te czasy. Tu jest mnóstwo pracy, a zacząć trzeba od samego jej wyglądu, a dopiero potem optymalizacja i pozycjonowanie.

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online           

Usługi Finansowe Lublin                                         

description jest takie samo po ostatniej (sprzed miesiąca) "optymalizacji" strony przez firmę pozycjonerską..

chcę własnie to usunąć i przywrócic poprzednią wersję gdzie każdy produkt ma swój opis

bardzo mi także zależy fachowo wyjaśnić skąd się wziął ten nagły spadek w maju 2013

I tak nagle po dwóch latach od spadku zainteresowało Cię co to się stało? Czy odkupiłeś ten sklep od kogoś i teraz analizujesz staty? Mnie się wydaje, ze konkurencja zaczęła Cię wykańczać. Takich sklepików jest mnóstwo i każda próbuje się wybić. A niestety SEO u Ciebie kuleje, a więc są słabe staty.

Poza tym o jakich to statystyce mówimy 100+, 1000+ 10k+ (niestety nie ma podziałki). Bo inaczej wygląda spadek o 30-50% przy 100 UU, a inaczej przy 10k UU :)

moje zainteresowanie sprawą trwa od początku jednak niewiele w mogliśmy przez ten czas zrobić aby poprawić oglądalność przede wszystkim brak pomysłu a i wszelkie drobne próby nie dawały efektu nawet firmy zewnętrzne niewiele pomogły

spadek w maju 2013 nastąpił o 2/3 w ciągu kilku dni najbardziej później już stopniowo (niestety własnie ze względu na ochronę przed konkurencją dokładnych statystyk nie podam)

ta gwałtowność zmiany oglądalności przeczy według mnie temu, że pojawia się dużo podobnych sklepików (musiałyby się naraz wszystkie pojawić a tak w tym czasie jeszcze nie było)

description jest takie samo po ostatniej (sprzed miesiąca) "optymalizacji" strony przez firmę pozycjonerską..

chcę własnie to usunąć i przywrócic poprzednią wersję gdzie każdy produkt ma swój opis

bardzo mi także zależy fachowo wyjaśnić skąd się wziął ten nagły spadek w maju 2013

Pingwin, zamieszczenie linków w katalogach stron to według Ciebie white seo ? :-)

VPS już od 130 zł netto (rocznie) - Kliknij tutaj

ponad dwa lata temu na stronie nastąpił nagły spadek oglądalności

czy można byłoby podać przyczynę takiej sytuacji

W jakimkolwiek biznesie jest jedna podstawowa zasada: jeśli nie inwestujesz w rozwój to się cofasz.

Zamieść ogłoszenie z stosownym dziale, na pewno ktoś się odezwie.

stanu bez stosowania technik black SEO

Techniki moga być tylko skuteczne lub nie skuteczne. Black SEO to tylko nazwa, nic poza tym.

Zaorać i zrobić od nowa, tyle w kwestii podsumowania.

• Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By szuwar
      Publikacja artykułów sponsorowanych w ~30 serwisach. Różnorodna tematyka, wszędzie SSL, logo, zdjęcia w artykułach, favicona. Strony na różnych IP.
      Adresy na priv

Publikacja 1 artykułu - 30zł netto

Publikacja 10 artykułów - 200zł netto

Publikacja 20 artykułów - 300zł netto

Publkikacja 20+ artykułów - 13zł netto/sztuka

Istnieje możliwość pozostawienia linków w komentarzach.

Przykładowa strona: easymotionvan.pl 

Pełna lista domen dostępna na priv lub na e-mail.

Statystyki domen:

DR RD BL Wiek lifestyle, moda/uroda, zdrowie, sport *.pl 34 191 10527 2017 ogólnotematyczny *.pl 30 31 285 2009 motoryzacja *.pl 24 646 2731 2015 gry, komputery, technologie, internet *.pl 18 20 227 2009 gry, komputery, technologie, internet *.pl 17 5 4071 2017 motoryzacja *.com.pl 16 24 479 2004 praca, biznes, finanse *.pl 16 23 76 2016 lifestyle, moda/uroda, zdrowie, dzieci, sport *.com.pl 15 91 1225 2009 gry, komputery, technologie, internet *.pl 15 14 563   lifestyle, moda/uroda, zdrowie, dzieci, sport *.pl 13 32 1403 2018 ogólnotematyczny *.pl 12 239 12467 2010 budownictwo, ogrodnictwo *.pl 11 89 6063 2010 ogólnotematyczny *.pl 11 233 4208 2008 budownictwo, ogrodnictwo *.pl 10 26 500 2003 lifestyle, kultura, muzyka, sztuka, gry *.pl 10 125 3684 2017 motoryzacja *.pl 9 42 299 2007 motoryzacja *.org.pl 8 12 111 2004 budownictwo, ogrodnictwo *.pl 7 189 958   motoryzacja *.pl 4,2 25 5548 2010 ogólnotematyczny *.pl 4,1 3,7 117 2007 ogólnotematyczny *.pl 3,6 95 3833   gry, komputery, technologie, internet *.pl 2,8 58 10691 2013 ogólnotematyczny *.pl 1,7 25 1939 2010 lifestyle, moda/uroda, zdrowie, sport *.pl 1,6 66 999 2007 turystyka *.net.pl 0,3 14 930 2009 motoryzacja *.com.pl 0,1 17 63 2015 motoryzacja *.com.pl 0 15 152 2013 komputery, technologie, internet *.pl 0 16 2 2006
      Bracia Mario Dobiesław Pelczarski
      ul.Kolejowa 17, 56-120 Brzeg Dolny
      NIP: 9880173400; REGON: 363740282
      kontakt@braciamario.pl
    • By pabloliquidar
      Dzień dobry. Zauważyłem dosyć ciekawy problem z moją stroną. Mianowicie po wejściu z przeglądarki Google serwis ładuje się bardzo bardzo długo. Czasami po kliknięciu w link nic się nawet nie dzieje przez dosyć spory czas. Jeśli otworzyłbym stronę przez adres url to stronie zajmuje 1-2 sekundy na pełne załadowanie się. W pagespeed insights oraz gtmetrix mam wysokie oceny. Co to może znaczyć takie opóźnienie ładowania tylko z przeglądarki? Jak mogę to naprawić? Dodam jeszcze, że 2 dni temu zmieniałem tittle strony głównej, a teraz po wpisaniu mojego keyworda w Google, pojawia się stary tytuł strony, więc wygląda jakby się coś nie zaktualizowało. Nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale wolałem wspomnieć o tym fakcie  Pozdrawiam!
    • By yeahgone
      Cześć Wam. Mam 2 szybkie pytania. Wiecie może dlaczego windowanie nowych wpisów na stronie trwa zazwyczaj aż 3 tyg-miesiąc zanim trafi do top 10? Oraz dlaczego podczas drogi do nieba występują perturbacje pozycji. Jesteście w stanie coś na ten temat powiedzieć? Dzięki
    • By seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Zapraszam do współpracy!
    • By SEOsklep24.pl
      Pisanie postów / Marketing szeptany i linki z  zagranicznych stron

Prowadzą Państwo stronę w języku angielskim i szukają sposobu, aby podnieść jej pozycje w zagranicznych Google i przy okazji dotrzeć do potencjalnego grona klientów zainteresowanych ofertą? A może mają Państwo polską stronę oraz jej angielski odpowiednik i chcą Państwo wypromować swoje usługi lub produkty na zagranicznym rynku? Jeżeli tak, mamy ofertę idealnie spełniającą te wymagania.
      SEOsklep24.pl ma zaszczyt zaprezentować usługę pisania postów połączoną ze zdobywaniem linków z zagranicznych stron. Posiadamy aktualną listę 100 zagranicznych stron (angielskojęzycznych), na których piszemy posty reklamowe, dodając w nich linki promujące ofertę firmy lub jej produkty. Dzięki temu Państwa strona zdobywa nie tylko link, który znamiennie wpływa na podniesienie pozycji w wynikach wyszukiwania Google, ale także dociera do grona potencjalnych klientów - posty i linki dodajemy na aktywnych forach tematycznych, w wątkach, które odpowiadają tematyce promowanej strony

Aktualizacja wyselekcjonowanych domen z jakich pozyskamy linki!

Domain Authority - 92-46
      Trust Flow - 91-40
      Citation Flow - 86-38
      Organic Traffic - 7123003-67183

Przykłady realizacji:

https://ideas.data2crm.com/ideas/D2CA-I-4196
      https://archives.profsurv.com/forum/Professional-Surveyor-Magazine-Discussion/Education/-51283.aspx

Istnieje możliwość zamówienia pakietu 25 postów - 100 postów. Posty reklamowe piszemy w języku angielskim (długość 200-400 znaków na post) - posty są neutralne, pisane w taki sposób, aby reklamować produkt/usługę/firmę, bez narażania jej na straty wizerunkowe a także bez ryzyka usunięcia posta przez administratora.

Co oferujemy?

Pisanie postów dedykowanych dla stron zagranicznych (wersja angielska), pakiet 25 wpisów - 100 wpisów, najnowsza lista wartościowych stron z kwietnia 2020 roku!
      Strony, na których dodajemy posty, są wartościowymi portalami (osobne IP i DNS), cechującymi się wysokimi wskaźnikami Trust Flow wynoszącymi od 40 do 91.
      Posty reklamowe pisane starannie, bez nachalnej reklamy, w języku angielskim (długość 200-400 znaków), tylko w wątkach, które tematycznie pasują do reklamowanej strony
      Wpisy dodajemy ręcznie, piszemy z kont z historią lub w razie potrzeby z nowo zarejestrowanych kont
      Czas realizacji wynosi 7-14 dni roboczych! Na koniec prac przesyłamy szczegółowy raport z wszystkimi zdobytymi wpisami, w razie pojawienia się postów pisanych z nowych kont, prócz linków - przekazujemy także pełen dostęp do założonych na potrzeby zlecenia profili użytkowników
      Wystawiamy FV

25 postów ENG
      Link: https://seosklep24.pl/reczne-linki-trust-rank/502-25-postow-eng.html
      Cena: 225zł
      50 postów ENG
      Link: https://seosklep24.pl/marketing-szeptany/503-50-postow-eng.html
      Cena: 400zł
      100 postów ENG
      Link: https://seosklep24.pl/marketing-szeptany/504-100-postow-eng.html
      Cena: 750zł

Czego potrzebujemy do wykonania zlecenia?

podania adresu strony głównej, subdomeny lub podstrony do linkowania
      przesłanie słów kluczowych / fraz i dodatkowych uwag, które mamy uwzględnić podczas pisania reklamowych postów

Kontakt:

mail: j.brozyna@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474

Zapraszamy do współpracy - marketing szeptany z korzyściami SEO dla zagranicznych stron!
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy