Jump to content

Jacek J.

Forumowicze
 • Content Count

  1,637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Jacek J. last won the day on October 23 2015

Jacek J. had the most liked content!

Community Reputation

267 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://jacekjagusiak.pl

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Próbowałeś tych rozwiązań? https://stackoverflow.com/questions/56952238/how-to-add-to-contact-form-7-options-like-select-all-checkbox-and-show-more
 2. Obstawiam, że przez związek CBD z konopiami co może być nieco śliską sprawą. Choć reklamę z tym skrótem już widziałem, więc może ktoś Cię podkablował - konkurencja?
 3. Oki, dzwoniłem i stwierdzili, że opis może być mylący, a to tylko pomocniczy dokument. W tym miesiącu faktury pojawią się koło 8 maja.
 4. Czy u Was także zamiast faktury w Adwords pojawił się wyciąg? Bez NIP, bez żadnych informacji jak na normalnych fakturach? Ciekawe jak mam to teraz dać księgowej?
 5. Wystarczy, że poprosisz kogoś kto ma VPSa z zainstalowanym ImapSync aby przeniósł Ci ze starej na nową skrzynkę wszystkie wiadomości, struktury folderów także nie utracisz. Jedna komenda i masz przerzuconą całą skrzyneczkę.
 6. Może niedługo będzie lepiej, póki co zostaje przełączanie na stare GSC.
 7. I kto mi powie, gdzie przejść aby zobaczyć kary od Google? I wiele innych elementów dostępnych w starym GSC?
 8. Zamiast tracić czas na dotacje z UP polecam zainteresować się LGD w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Jeszcze w zeszłym roku rozdawali po 50 tys w konkursach na rozpoczęcie działalności i zazwyczaj wniosków było na tyle mało, że nie wyczerpywali puli pieniędzy i de facto każdy co złożył wniosek dostał. Znacznie mniej formalności i zazwyczaj wystarczy mieć numer identyfikacyjny producenta, który za darmo uzyskać może każdy w ARMIR.
 9. Troszkę czasu minęło, ale widzę, że autor dalej nie uporał się z problemem. Komunikat pewnie dostałeś przez ten skrypt: <script language=JavaScript src=/media/system/js/stat344.php ></script> Ale i ta doklejka do motywu spowodowana jest czymś innym. Ogólnie ten rodzaj wirusa to bardzo prosta sprawa Jeśli autentycznie masz wersję Joomli 2.x.x to przejście do 3 nie powinno stanowić większego problemu.
 10. Skanowanie nie powie Ci praktycznie nic prócz tego, że jest kilka zmodyfikowanych bądź stworzonych pliczków. Wordfence całkowicie praktycznie olewa pliki JS, a jak już wyrzuca alert do plików, które nie należy modyfikować, więc w tym przypadku może wprowadzić niedoświadczonego użytkownika w błąd i sam przyczyni się to wysypania własnej strony. Co do bazy danych to bez problemu da się wywołać wstrzyknięty tam kod, to Wordpress i nigdy z tym nie było problemów. Opisana metoda daje Ci pewność, że nie ma zainfekowanych plików, ale nie rozwiązałeś najważniejszego problemy,
 11. http://orka2.sejm.gov.pl/INT8.nsf/klucz/323A0944/$FILE/i02999-o1.pdf
 12. Nie liczyłbym na zbawienne działanie Wordfence. Wykryje część plików, ale nie wszystkie. W dodatku wielokrotnie widziałem jak sama wtyczka została zainfekowana i nie wykrywała tego, więc nie bazuj nigdy nie wtyczkach bo możesz się przejechać, a pozorne rozwiązanie problemu da Ci tylko na chwilę poczucie bezpieczeństwa. Sprawdziłeś bazę danych? Sprawdziłeś pozostałe katalogi na serwerze? Doklejony kod nie zawsze jest w base64 czy eval Także myślę, że jeszcze sporo pracy przed Tobą No i oczywiście czy znalazłeś źródło problemu?
 13. Jakbyś podał adres strony to wtedy nie trzeba by było wróżyć ze szklanej kuli
 14. Jacek J.

  Problem z malware

  Słuszna uwaga, ale zachowałem jeszcze szczątki kultury
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy