Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś aktalzacja algo jest na pewno ale na bank to nie jest żaden pingwin

Słowa Xanna mi w zupełności wystarczają, bo kto jak kto ale to właśnie On śledzi poczynania pingwina najbardziej :)

Nowości z branży zoologicznej czyli wszystko dla psa i nie tylko https://www.dlapieska.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje w Google. Moim zdaniem nie jest to żaden pingwin. Sądzę tak bo widzę spadki serwisów które przy wcześniejszych pingwinach nie miały problemów.

 

To, że dawniej nie miały, nie znaczy, że teraz będą miały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś aktalzacja algo jest na pewno ale na bank to nie jest żaden pingwin

Słowa Xanna mi w zupełności wystarczają, bo kto jak kto ale to właśnie On śledzi poczynania pingwina najbardziej :)

No tu masz rację, jak będzie to pingwin dowiem się pierwszy :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no chyba tego po pingwinie można się spodziewać

I w tym miejscu banndisajn SAM OSOBIŚCIE potwierdza co wie, co potrafi i ile są warte jego usługi.

 

M

  • Like 1

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz twoja wiedza jest to szoookujaca

Moje konto bankowe mówi co innego.

 

Edycja

Zły argument. Strzeliłem w swoje lewe kolano.

Twoje (zauważ że piszę z dużej litery, czego Ty nie potrafisz) konto też pewnie nie narzeka.

Tyle, że mamy inny model biznesowy.

Ja ZAWSZE i WSZĘDZIE mogę ludziom prosto w oczy patrzyć. OD ZAWSZE.

 

Wiem, że tego nie zrozumiesz. Nie będę tłumaczył bo i tak to ponad Tobą.

Ot taki świat okrutny.

Edytowane przez Mariusz
  • Like 1

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoje (...) konto też pewnie nie narzeka.


"Baron" internetów ma pewnie konto w banku spółdzielczym a i sutości tego konta nie byłbym pewien - żona dorabia w garażu na dekupażu a "derektor ceo" łapie się czego tylko popadnie.. wiesz, taka firma wielobranżowa jak na bułgarskim targu.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności