Altaica

Kto W Nocy Nie Śpi... [Piszemy Od 23:00 Do 6:00]

347 postów w tym temacie

ten sowa? ;)

Matt mówi, że nie ma znaczenia duplicate, więc może by to przypiąć, Panowie Moderatorzy?

Zobaczymy ile nocnych marków mamy na forum?

Zasady nie kopiując, a jedynie wzbogacając linkowanie wewnętrzne jak w temacie, kto rano wstaje :)

Miłej nocy wszystkim!

u mnie punkt 23:00 19.05.2014 :)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | crmcube.pl | wymiana walut online

@Altaica przecież wystarczy przyczaić się przy politycznym, żeby zobaczyć kto nie śpi po nocach :P

3 osoby lubią to

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Next 24h na pio polecam. :good:

To będzie długi wątek.

M

w nocy robię to czego nie zdążyłem w dzień

ja robię to, na co wena za dnia nigdy nie przychodzi :) np. graficznie za dnia leżę i kwiczę :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

w nocy robię to czego nie zdążyłem w dzień.

ja też w dzien nie zdążam sie wyspac :/ już mnie wkur...ia ten sezon kosiarkowo-trawnikowy

1 osoba lubi to

Pracuje nad koncepcją seło dla dwóch serwisów i przygotowuje sie do jutrzejszej sesji i dobrej wyżerki także do 3ciej -4tej mi zejdzie na luzie ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja fotografia kulinarna :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... Mogę odmówić SEO powołując się na klauzulę sumienia, niski budżet oraz brak chęci współpracy ze strony klienta ..

Nikodem a Ty kiedy śpisz ?

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Nikodem a Ty kiedy śpisz ?

Na ogół w nocy :) Chociaż kłania się nieregularny tryb życia ze względu na częste delegacje i małe dziecko :D

2 osoby lubią to

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.