Skocz do zawartości

Następna Fala Ręcznych Interwencji.


likom

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki Mariuszku ? :P rzuciłem to żartem, ale widzę zaczepiłem o element prawdy i wzbudzilem reakcję obronną? :) więcej dystansu mniej lansu polecam :)

Nie wiem o co zaczepiłes (widocznie wiele rzeczy Ci się wydaje) ale pomyliłes elementarz elementów :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak już będzie cyklicznie. Moim zdaniem uczą swoja sieć - ten schemat powiadomienie, dane wyjściowe, które samo obrabiają webmasterzy i wysyłają zgłoszenie idealnie pasuje pod schemat uczenia sieci neuronowej. Po każdym uczeniu będzie taka fala coraz bardziej skuteczna:) jedyny pomysł to podawanie im danych zupełnie innych niż oczekują - przekonać seowców jeszcze da się, ale masę domorosłych ... znaleźli calkiem logiczny sposob na swl, precel itp. Zanaczam to tylko moja opinia - domysły.

Jak najbardziej zgadzam się z tą opinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i temat schodzi jak zwykle w tym samym kierunku, jak wszystkie dotyczące algo google. Aż ktoś się zlituje i zamknie ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




M.in. w tym celu stworzono disavow + GWT + Analytics (ostatnie narzędzie jakże nazwa wymowna, szczególnie pierwsza część nazwy).

Dlatego, aby to co tak misternie zaplanowali i wdrażają nie powiodło się trzeba błędnie uczyć tę maszynę. Przypomina mi się film "Wojna Światów" (gniot moim zdaniem) i finał jaki spotkał najeźdźców - tu może być identycznie. Wystarczy podawać im dane, od których sieć zacznie działać coraz mnie efektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Was zbytnio. Próbujecie oszukać system. Ścigacie się, kto lepiej oszukuje system i kto jest lepszym oszustem, a gdy zainteresowany się łapie, to wzywacie do bojkotu, bo Wasze oszustwa nie zadziałały, bądź zostały wykryte. A zapomniałem o tym, że wyrzygujecie, że robi to dla kasy. Dobrze, że wy robicie to w ramach akcji charytatywnych. Hipokryzja aż w oczy kuje. Zacznijcie robić wartościowe serwisy czy strony, a jestem niemal pewny, ze nagroda Was nie minie. No tutaj miałem jedna wtopę, po zmianie kodu na user friendly ruch spadł :P bo G nie zczaił nieco koncepcji kodu js i html. Połowa - jak nie lepiej - treści wyleciała do asynchronicznej wersji i ruch spadł, mimo, ze load time jak i obciążenie przeglądarki zmniejszyło się o solidne wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa skuteczne SEO, w przeciwnieństwie do naiwno-modlitewnego podejścia białasów, którzy własną nieudolność przekuli w poddańczą łajthat religię i liczą, że Google ich pokocha, bo są grzeczni.

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy firma google pracuje nad (jak to nazwałeś :) ) algorytmem jakości, inne firmy pracują nad własnymi rozwiązaniamy. Trafne określenie to rozwój.

PS. Kolejny raz problemy z nazewnictwem. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, tylko, że tak się właśnie stało :) miałem serwis prawie w top500 w tym kraju - bez pół linka dodanego przeze mnie ani na moje zlecenie :) Siedząc tylko nad kodem uzyskuje wyniki 100-250% lepsze od zoptymalizowanych wordpressów. Cały ruch z długiego ogona, bez goldenów. Nie umiem linkować, to fakt, dlatego też obecnie szukam kogoś na zagraniczne serwisy do przetestowania ile da to co ja potrafię, z tym, co potrafią inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności