Jump to content
morgi

Ex-googlersi - Warsztaty SEO Pro: Penguin & Panda Recovery

Recommended Posts

• Fee: £750 GBP per person, or when buying two tickets for the same company £500 GBP per person

:D

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Ceny wcale nie są wygórowane, tak czy inaczej "smaczków" nawet w czasie "Q & A" nie przewiduje wiedząc ile chłopaki "napodpisywali" się NDA . ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

czterech ex-googlersow bedzie prowadzilo workshop SEO
Ciekawe czy będą omawiać zastosowanie narzędzi np. xr.

ja słyszałem że nawet joomla hacki blackhatowe omówią z własnego doświadczenia

@szlafrock ty taki naiwny czy tylko udajesz ?

o XR każdy z nich powie ci tyle " za mojej kadencji się rumaki w serpach nie panoszyły tylko za Twojej" i się pokłócą we czterech i tak się skończY

Pozdrawiam

• Like 1

Pensji wujek G już nie płaci

Nie byłbym tego taki pewien :)

• Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

trza zrobić zrzutkę, niech jeden pojedzie i nagra na telefona

• Like 1

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

może niedługo w Polsce ? ;)

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Tomek25 kiedyś pokazywałem logi z jednego z czarnych forum poświęconego głownie xR , właśnie mat miał tam konto ze swojego IP :D

• Like 1

re287am9.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By KatarzynaSz
      Program Partnerski platformy SalesHub Polska pozwala Ci na promowanie naszych usług i otrzymywanie wynagrodzenia
      w postaci 20% prowizji. Poniżej znajdziesz instrukcję jak dostać się do Strefy Partnera oraz jak rozumieć i korzystać
      z dostępnych narzędzi.

1. Jak dostać się do Strefy Partnera:
      Po zalogowaniu do platformy SalesHub Polska oraz po najechaniu kursorem myszy na element Program Partnerski pojawi się przycisk Strefa Partnera. Po kliknięciu w ten przycisk zostaniesz przekierowany/a do Twojej strefy partnera.
      Zaloguj się tutaj: saleshub.edu.pl
      2. Strefa Partnera
      Zarobiłeś/aś - Twoje wynagrodzenie gotowe do wypłaty
      Ilość Poleconych - Ilość osób, którym udało Ci się polecić kurs
      Wejścia w Twoje linki - Łączna ilość unikalnych wejść w Twoje linki polecające

3.Po prawej stronie:
      Konwersja na Poziomie X% - Procentowa średnia Wejść w Linki/Dołączenie do Kursu
      Wysokość Prowizji: Wys. prowizji, którą otrzymujesz przy zakupie z Twojego polecenia.

W zakładce PROMOWANIE znajdziesz wszystkie Twoje linki polecające do Kursu oraz narzędzia marketingowe,
      które z biegiem czasu będą dodawane.

W zakładce POLECENIA KURSU znajdziesz szczegółowe tabele dotyczące poleconych sprzedaży wraz z danymi poleconego klienta.
      W zakładce WYPŁATA dokonasz wypłaty zarobionych środków.

Serdecznie Pozdrawiamy,
      SalesHub Polska & MBN Ltd.

♦ Infolinia: +48 177 77 01 01

• By kamillo270
      .
      .
      .
      Autor warsztatów: Kamil Rumiński
      http://www.studio-progresiv.pl/warsztaty-szkolenie-seo-samodzielne-pozycjonowanie/ .
      .
      .
      Zapraszam do kontaktu.
    • By kamillo270
      .
      .
      .
      Kontakt wyłącznie poprzez formularz zapytania na stronie: http://www.studio-progresiv.pl/warsztaty-szkolenie-seo-samodzielne-pozycjonowanie/ Autor warsztatów: Kamil Rumiński Pozostałe dane dostępne na mojej stronie internetowej. .
      .
      .
      P.S. To nie jest masówka, dlatego proszę nie wysyłać maili z prośbą o cenę, wyłącznie z ciekawości.
      Warsztaty tworzę z nastawieniem, by pomagać wyłącznie pojedynczym osobom, które po nabyciu odpowiedniej wiedzy, poradzą sobie samodzielnie, na własnym - lokalnym rynku.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy