Skocz do zawartości

The Blackhat Challenge 2013 - konkurs black SEO, główna nagroda: Porshe 911 Carrera S!


morgi

Rekomendowane odpowiedzi

BH-PL-Flyer.jpg

Witam PiO'wców!

Uważasz, że znasz się na SEO i jesteś w stanie współzawodniczyć z najlepszymi?

Teraz możesz to udowodnić!

Koniec pustych przechwalek, super-tajnych ukrytych grup, niewidzialnych wyników

samozwańczych guru i konkursów o pietruszkę...

BH-PL-468.gif

Konkrety:

Konkurs składa się z 2 etapów: Rundy Pierwszej i Rundy Finałowej.

W Rundzie Pierwszej może wziąć udział każdy kto zarejestruje się na:

https://www.blackhatchallenge.com/pl/

Do rundy drugiej przejdą jedynie ci, którzy uzyskają najlepsze wyniki

podczas Rundy Pierwszej. Punktacja w konkursie przyznawana jest na podstawie

pozycji na konkursową frazę w wynikach wyszukiwania google.co.uk.

Aby wyniki były jak najmniej przypadkowe pomiar pozycji nie będzie odbywać

się ostatniego dnia konkursu a codziennie, przez cały okres jego trwania, czyli:

od 17 czerwca 2013 do 31 lipca 2013

Lista finalistów zostanie określona na podstawie sumy zdobytych punktów.

Bierzące wyniki można śledzić na naszej stronie (w chwili pisania tego posta

znajdują się tam przykładowe dane - prosze się nie martwic, konkurs jeszcze nie wystartował

;)

Runda Finałowa przebiegać będzie podobnie do Rundy Pierwszej.

Konkursowa fraza i kraj docelowy zostanie ujawniona jedynie finalistom.

Co można wygrać?

Poza prawem do dumy i zazdrością reszty uczestników:

1 miejsce - Porshe 911 Carrera S (Tak! To nie pomyłka ani żadne oszustwo - prawdziwe, nowiuteńkie Porshe lub równowartość w gotówce)

2 miejsce - $10,000

Dodakowo można otrzymać $10,000 za polecenie zwycięzcy - jeśli takowy zostanie wyłoniony, a polecenie zostało zweryfikowane.

Zwycięzca zostanie wyłoniony tylko i wyłącznie wtedy gdy przynajmniej jedna osoba uzyska minimum 45 punktów w rundzie finałowej (wg tabeli punktówej Rundy Finałowej, gdzie punkty przyznawane będą jedynie za top 3 - w porównaniu do Rundy Pierwszej gdzie punktujemy już za top 20). Nie jest to żadna próba wykręcenia z przyznania nagrody a jedynie nasze zabezpieczenie w przypadku gdy poziom uczestników będzie zbyt słaby. W Rundzie Finałowej uczestnicy będą walczyć o pozycję na jedną z najtrudniejszych fraz w branży SEO na świecie.

BH-PL-728.gif

Kilka słów o mnie i moim udziale w The Blackhat Challenge 2013.

Niektóre osoby z PiO kojarzą mnie jako 4kk (cztery kilo kartofli) z BHSF albo Good spam is a good spam z forum PiO.

Tematyka którą się zajmuje jest im dobrze znana i mogą potwierdzić, że zarówno sam konkurs jak i nagrody są w 100% realne.

BH-PL-Flyer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Brak jakichkolwiek danych o organizatorze, konieczność podawania danych i weryfikacji, do tego - przyznajmy wprost - mało realna nagroda.

W trakcie pewnie się jeszcze okaże, że trzeba wpłacić jakieś magiczne "wadium" :)

Z daleka pachnie ściemą.

Szukaj mnie tutaj: Asante

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ konkurs jest konkursem blackhat a frazy będą rzeczywiste (nie wymyślone na potrzeby konkursu) żadna firma która w jakimkolwiek stopniu jest zależna od Google oficjalnie się pod tym nie podpisze. Na potrzeby konkursu została użyta firma z półki: Harrington Media Limited, zarejestrowana na Wyspach Dziewiczych.

Do osób które węsza spisek na każdym kroku:

1. Co miało by być celem takiego 'oszustwa'?

2. Co ja miał bym dzięki temu zystać?

Dla wyjasnienia: niektóre osoby z tego forum znają mnie jako 4kk z upadłego już forum BHSF, na PiO występowałem jako Good spam is a good spam (niestety dawno konta nie używałem i nie pamietam hasła). Osoby które wiedzą czym się na codzień zajmuje i z kim współpracuję mogą potwierdzić, że cała impreza jest jak najbardziej realna.

Tak, tak - o Was mowa! Czas podnieść łapkę w górę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opodatkowanie pozostaje w gestii osoby otrzymującej nagrodę i zależy od kraju w którym znajduje się zwycięzca. Możliwe jest odebranie równowartości pieniężnej (co upraszcza sprawe) w dogodny dla zwycięzcy sposób (co może rozwiązać ewentualne problemy podatkowe całkowicie... ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :) też pewnie na trolla wyjdę i dobrodzieja, ale cytując klasyka "Gimby nie znajom 4kk". Jak dostałem link wiralem o konkursie też myślałem, że to ściema, ale podpis 4kk pod nim wystarczy mi, żeby się z ruskimi ponaparzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób które węsza spisek na każdym kroku:

1. Co miało by być celem takiego 'oszustwa'?

2. Co ja miał bym dzięki temu zystać?

1. Trudno stwierdzić, być może plik weryfikacyjny do wrzucenia na serwer będzie zawierać jakiś gratis?

2. O ile dobrze rozumiem, to nie jesteś organizatorem, więc zapewne chcesz zyskać Porsche.

Teraz moje pytanie: co ma zyskać anonimowy organizator wkładając do konkursu wykładając na domniemane nagrody ca. 500 tys. zł?

Szukaj mnie tutaj: Asante

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności