Skocz do zawartości

Update Pingwina (5/6.10.2012)


Dr Spin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już wczoraj pisałem o tych Waszych dzisiejszych zmianach i rotacjach. To dziś Wam napiszę że jutro będą pozycje zbliżone do dzisiejszych ;) Tyle w kontekście żartów. Mam natomiast pewność że mamy właśnie nieoficjalną Pandę.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja już wczoraj pisałem o tych Waszych dzisiejszych zmianach i rotacjach. To dziś Wam napiszę że jutro będą pozycje zbliżone do dzisiejszych ;) Tyle w kontekście żartów. Mam natomiast pewność że mamy właśnie nieoficjalną Pandę.

I to mogę potwierdzić. Mam tak samo.

Chodź dzisiaj dość sporo zielonego się pojawiło

Jeszcze takiego zainteresowania tematem nie widziałem :

80 użytkowników czyta ten temat

37 użytkowników, 42 gości, 1 anonimowych użytkowników

Pozdro dla wszystkich którzy umoczyli

:peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać kilka dni. Takich czkawek miałem już kilka w styczniu. Strony wylatywały np. z top1 do top30. Po tygodniu strona wracała na swoją pozycję. Widać, że Google coś testuje. Jaki będzie tego wynik? Zobaczymy. Ja póki co nie widzę żadnych zależności.

Poza spadkami mam przypadki, gdzie strona z odległych pozycji ląduje w top5 bez jakiegoś specjalnego linkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dalej wydaje mi się, że indeksowanie nowych rzeczy jest ostro przyhamowane..

Wczoraj jeszcze tak było, dzis już z tego co widzę można zacząć zdobywać "wartościowe" linki, aby wyrównać róznice w ubytkach po przeliczaniu tych, które już pewnie poznikały jakis czas temu ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności