Jump to content

radek

Forumowicze
 • Content Count

  1,144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

radek last won the day on January 25 2013

radek had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

About radek

 • Rank
  Nic tak SEO nie wybiela jak DISAVOW co niedziela
 • Birthday 07/06/1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.linksystem.org

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  z domu
 • Interests
  czy ja wiem?

Recent Profile Visitors

9,082 profile views
 1. @Seokrytyk, twój post wniósł jeszcze mniej w dyskusję (a w zasadzie nic). Moim zdaniem takich tematów właśnie brakuje i powinno się o tym rozmawiać.
 2. Linkowanie z treści daje najlepsze rezultaty - jest silne i bezpieczne. Choć wiem, że linkowanie z sidebarów w przypadku Lexy działa - bo robi to z głową. Lexy - nie boisz się linkować z katalogów? Ja zrzuciłem katalogi (wszelkie) już jakiś czas temu.
 3. Ręcznik - czyli powiadomienie ręczne o nienaturalnych linkach.
 4. Może mnie zlinczujecie ale G+ daje pozycje. Tyle że nie przez zdobywanie +1 czy podpięcie funpage - a przez sharowanie wpisów przez aktywnych userów. Jak są do tego commenty to już jest super. Nie podnosi to jednej frazy a daje power witrynie jako takiej (np. dobre przy longtail).
 5. tak @SzlafRock, to prawda. Tyle że ten nadmiar dla linków sidebar jest dosyć wąski w stosunku do reszty linków - dosyć szybko dziś za takie rzeczy wpadają ręczniki. @Lexy - a tak naprawdę bardzo fajny materiał.
 6. Powiem tylko tyle - sidebary to zło do potęgi Szkodzi obu stronom - stornie linkowanej i stronie linkującej (w nadmiarze oczywiście).
 7. @Xann jeżeli jest tak jak piszesz o krajach innych to tam SWLe nie mają racji bytu i szans na wejście
 8. Doszedłem do wniosku, że wraz z aktualizacją softu czas założyć na PiO wątek o tym narzędziu. Dużo pisało się o SC na Facebook i Google+, zatem ograniczę się do podstawowych informacji o systemie: SiteCondition to narzędzie do badania profilu linków witryny. Głównymi celami systemu są: Poznanie aktualnego profilu witryny wraz z oceną linków przychodzących do witryny Ochrona przed filtrami: Panda, Pingwin, powiadomienie ręczne Tworzenie plików disavow na podstawie wyliczonego profilu linków Monitorowanie witryny przed szkodliwym działaniem konkurencji Monitorowanie witryn konkurencyjnyc
 9. @Bart oni nie żartują Teraz wieszając linki bedziesz depozycjonować
 10. Może poczytali te bzdury na naszych blogach i się za głowę złapali
 11. No ale szykują coś "większego". Za długo się zbroili.
 12. http://googlepolska.blogspot.com/2014/02/nienaturalne-linki-i-wnioski-o-ponowne.html No to czekamy. Będzie się działo. Obstawiam noc ze środy na czwartek - oni jakoś tak z reguły walą.
 13. Zastanów się - ktoś ma zadbany blog i tu da jego namiary - zaraz zostanie zapamowany wpisami w katalogach i linkami z SWLi Konkurencja pomoże Większość SEO blogów ma dobre linki, tak ciężko poszukać samemu? Pomijam fakt, że DOBRA witryna POWINNA mieć linki z kopii wikipedii i nieco linków spamowych Zatem to co piszesz to utopia i bez wątpienia dobry serwis nie ma samych krystalicznych linków. Piszesz, że jałowa dyskusja a dostałeś sporo informacji, których nie przyswoiłeś
 14. "Dobre" linki to linki polecające na forach z linkiem w treści ale jako url a nie "twardy" anchor. Dobre linki to linki społecznościowe. Wreszczie dobre linki to linki z faktycznych blogów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy