Skocz do zawartości

Update Pingwina (5/6.10.2012)


Dr Spin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zero logiki... nawet żadnej zależności

Profesjonalna agencja interaktywna... pozycjonowania stron www.

Bez komentarza

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No potwierdzam, docelowe wyleciały, takie normalne dla ludzi, typu biuro tłumaczeń itp., z teoretycznie dobrym profilem linków :/

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nikomu więcej nie rośnie oprócz Xanna? Co wy to robicie że takie spadki macie?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to jest z tymi EMD

Wyniki dobre +, bez spadków.

To co nikomu więcej nie rośnie oprócz Xanna?

U mnie wyniki stoją bez większych zmian, także zaplecze.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero logiki... nawet żadnej zależności

Profesjonalna agencja interaktywna... pozycjonowania stron www.

Bez komentarza

Jeśli już wiesz o co chodzi w spadkach to albo pracujesz w Google albo jesteś szalony. Nie wytykaj mi, że nie wiem o co chodzi, bo sam g*wno wiesz.

próbowałem spamować forum spamerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie "przemieliło" w końcu pozycje i ustawiło tak jak mają być. Wcześniej było wszystko jakby zamrożone i nawet przy mocnym linkowaniu nie chciało ruszać do góry.

raczej nie, z TOP-ów również wylatują strony, które stabilnie siedziały tam co najmniej od roku, a wskakują młode strony niedawno postawione, tak więc nie ma reguły

ogólnie pozycjonowanie to przerąbana profesja, mieć zyski uzależnione do firmy, która próbuje cię zwalczyć, człowiek czuje się jak jakiś pasożyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności