Jump to content

antyred

Forumowicze
 • Posts

  106
 • Joined

 • Last visited

antyred's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Cześć, jak mogę mierzyć pozycje w google dla urządzeń mobilnych? Mam wersję mobilną strony i chcę wiedzieć czy mam lepsze pozycje.
 2. Cześć, mam stronę wielojęzyczną. W narzędziach dla webmasterów można ustawić tylko kierowanie strony na jeden kraj. Mam problem bo np. UK wyświetla się polska wersja strony a nie angielska. Czy można to w narzędziach (lub gdzieś indziej) poprawić?
 3. Owszem choć od otoczenia zależy jak sobie poradzisz i co osiągniesz. Polacy na syberii radzili sobie wspaniale. To Oni zbudowali tam nowoczesny przemysł. Do dzisiaj na Syberii są wspominani. Mimo tego lepiej byłoby gdyby nie musieli stosować wypoczynku z krioterapią.
 4. @Araszka Nie rozumiesz jednej sprawy. Nie chodzi o to aby wszystko było niemieckie! Europa jest skansenen. Stała się nim bo na każdym kroku szuka się okazji zbudowania monopolu! Chodzi o to aby polskie firmy i polacy mieli równe szanse! Teraz polska firma w otoczeniu zagranicznych korporacji (i ich budżetów), ich fabryk i polityków dających bezinteresownie upusty od podatków i pozwalających na transferowanie zysków nie mają szans. Jak jesteś przedsiębiorczy to powinieneś wyjechać z PL i gdzie indziej rozwijać biznes.
 5. Strony mobilne (responsywne) wyprą zwykłe. Tak sobie patrzę że w serwisach responsywnych jest znacznie mniej linków wewnętrznych. Jak sobie z tym radzicie? Macie jakieś pomysły?
 6. najbardziej trwałe buty jakie w życiu miałem - kupione w 97 roku służyły mi dzielnie do 2009 roku az mi je ukradli :/ Ja miałem jedne adidasy 8 lat (z czego 4 lata trenowałem w nich) i zgubiłem je. Jedna taka para się zdarzyła. Reszto po roku się rozlatuje. Nawet gdyby 12 lat każde wytrzymywały i tak kupię dobre polskie (nie dobre bo polskie) buty.
 7. kupiłem buty robocze PolStar za 140 zł - dziękuję nie będę więcej wspierał takiego przemysłu .Kupowanie "bo polskie" a nie "bo dobre " to idiotyzm . Podeszwa popękała po 3 tygodniach od chodzenia. W caterpilarach śmigam już 2 lata i żadnych większych uszkodzeń nie mają . Kluczem do wszystkiego jest wolny rynek! Ja mam na nogach buty nexx (http://www.neex-obuwie.pl/) produkowane w woj. Pomorskim. Mają 2 lata i są ok. MOje drugie letnie buty to Podhale (Wojas) produkowane w Nowym Targu. Mojej córce czy sobie nigdy nie kupię nike! Córka nosi buty Mrugała lub Mazurek. Oczywiście że nie można kupować czegoś tylko dla tego że jest Polskie! Produkty polskie powinny być dobre i trwałe. Możliwie w dobrej cenie! Jestem w stanie zapłacić więcej za coś co jest polskie. Nie może to jednak być badziewie! @unnamed jeśli szukałeś czajnika to powinneś kupić zelmer. Produkują w Radomiu a jakość jest na prawdę dobra! Wku@wia mnie większość idiotów nie widząca powiązania między własnymi wyborami a rzeczywistością! Sami lansują się na iphony i nike a potrafią biadolić (i/lub) zmywać gary w Londynie! Ja przykładowo ma telefon myphone (http://www.myphone.pl) od 2,5 roku i działa bez awarii. Owszem produkowany jest w Chinach ale zaprojektowany w Polsce i zarabia na nim polska firma! Sytuacja jest taka że Polski przemysł został rozdany międzynarodowym korporacjom. Korporacja nie chce konkurencji. Zawsze dąży do monopolu. Szansa jest zawsze. Czym więcej świadomych ludzi tym więcej polskich firm i polaków pracujących na własne a nie cudze bogactwo!
 8. Polska krajem kolonialnym i basta. Tacy zdziwieni jesteście? Super! Zadam jedno proste pytanie. Jakiej marki buty masz na nogach? Nike czy adidas? Umiecie (w większości ) tylko biadolić w necie. Po biadoleniu szoping i szpan na nowe airmaxy. Polskie firmy (gino rossi, witchen itp.) muszą udawać że nie są polskie! Jak byście wiedzieli że są polskie nie kupowalibyście! A po tym najlepiej biadolić że pracy brak. A skąd ma być jak za czapkę gruszek sprzedaliście przemysł i za autorytetami uważacie polskość za obciach?
 9. Czy są jakieś darmowe narzędzia do takich automatycznych rezerwacji domen? Co to jest aukcja first minute? Domeniarze jak rozumiem tysiącami łapią domeny na tygodnie?
 10. Jak to się dzieje? Skończyła mi się domena. Na 2 tygodnie miało ją premium.pl ma licytacji. Nie kupiłem bo nie jest ona ważna. Teraz jakaś kolejna firma ją blokuje na 2 tygodnie. O co chodzi? Jakim sposobem oni mogą blokować domeny? Co zrobić abym mógł zarejestrować tą domenę (poza kupnem od domeniarzy)?
 11. A ja mam inne pytanie. Jak linkować do takiego zaplecza aby miało moc?
 12. Ogólnie widzę niechęć google do nowych stron. Zrobiłem 301 na bardzo mocnym serwisie. Przekierowałem 301 podstronę PR=5 na nową podstronę. Na bardzo konkurencyjną frazę byłem Top 1. Po 301 google obniżyło mi pozycje do Top 10 z 1 i wyświetla nie nową podstronę z 301 ale inną starą. Stara strona ma znacznie słabszą optymalizację i znikome linkowanie. Wszystkie podstrony w tej samej domenie. Takie cuda
 13. Coś się zmieniło w tym jak g rozumie 301. Kiedyś po prostu przenosiło pozycje. Teraz robiłem kilka testów. Efekty: Dla jakiejś frazy mam 2 strony w Top 30. Robię 301 na domenę x. Pierwsze kilka dni brak efektów. Potem obie strony wypadają z google dla tej frazy. Strona na którą było 301 nie wchodzi do g. Po około 2 tygodniach czekania zdejmuję 301. Obie strony wracają na swoje pozycje.
 14. Gazeta i ogólnie wszystkie serwisy grupy agora robią i robiły takie numery. Zapamiętajcie jedno. Po zmianach z tego roku takie seo się skończyło. Nie wierzycie to proszę http://etxt.pl/97r Tak wygląda SEO jednego z ich głównych serwisów. Przypomnę że serwis używał tych "nowoczesnych" mechanizmów.
 15. Szukam wtyczki która stworzy automatycznie kategorie dla wpisów w WP. Wpisy w języku polskim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy