Jump to content

antyred

Forumowicze
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by antyred

 1. Cześć, jak mogę mierzyć pozycje w google dla urządzeń mobilnych? Mam wersję mobilną strony i chcę wiedzieć czy mam lepsze pozycje.
 2. Cześć, mam stronę wielojęzyczną. W narzędziach dla webmasterów można ustawić tylko kierowanie strony na jeden kraj. Mam problem bo np. UK wyświetla się polska wersja strony a nie angielska. Czy można to w narzędziach (lub gdzieś indziej) poprawić?
 3. Owszem choć od otoczenia zależy jak sobie poradzisz i co osiągniesz. Polacy na syberii radzili sobie wspaniale. To Oni zbudowali tam nowoczesny przemysł. Do dzisiaj na Syberii są wspominani. Mimo tego lepiej byłoby gdyby nie musieli stosować wypoczynku z krioterapią.
 4. @Araszka Nie rozumiesz jednej sprawy. Nie chodzi o to aby wszystko było niemieckie! Europa jest skansenen. Stała się nim bo na każdym kroku szuka się okazji zbudowania monopolu! Chodzi o to aby polskie firmy i polacy mieli równe szanse! Teraz polska firma w otoczeniu zagranicznych korporacji (i ich budżetów), ich fabryk i polityków dających bezinteresownie upusty od podatków i pozwalających na transferowanie zysków nie mają szans. Jak jesteś przedsiębiorczy to powinieneś wyjechać z PL i gdzie indziej rozwijać biznes.
 5. Strony mobilne (responsywne) wyprą zwykłe. Tak sobie patrzę że w serwisach responsywnych jest znacznie mniej linków wewnętrznych. Jak sobie z tym radzicie? Macie jakieś pomysły?
 6. najbardziej trwałe buty jakie w życiu miałem - kupione w 97 roku służyły mi dzielnie do 2009 roku az mi je ukradli :/ Ja miałem jedne adidasy 8 lat (z czego 4 lata trenowałem w nich) i zgubiłem je. Jedna taka para się zdarzyła. Reszto po roku się rozlatuje. Nawet gdyby 12 lat każde wytrzymywały i tak kupię dobre polskie (nie dobre bo polskie) buty.
 7. kupiłem buty robocze PolStar za 140 zł - dziękuję nie będę więcej wspierał takiego przemysłu .Kupowanie "bo polskie" a nie "bo dobre " to idiotyzm . Podeszwa popękała po 3 tygodniach od chodzenia. W caterpilarach śmigam już 2 lata i żadnych większych uszkodzeń nie mają . Kluczem do wszystkiego jest wolny rynek! Ja mam na nogach buty nexx (http://www.neex-obuwie.pl/) produkowane w woj. Pomorskim. Mają 2 lata i są ok. MOje drugie letnie buty to Podhale (Wojas) produkowane w Nowym Targu. Mojej córce czy sobie nigdy nie kupię nike! Córka nosi buty Mrugała lub Mazurek. Oczywiście że nie można
 8. Polska krajem kolonialnym i basta. Tacy zdziwieni jesteście? Super! Zadam jedno proste pytanie. Jakiej marki buty masz na nogach? Nike czy adidas? Umiecie (w większości ) tylko biadolić w necie. Po biadoleniu szoping i szpan na nowe airmaxy. Polskie firmy (gino rossi, witchen itp.) muszą udawać że nie są polskie! Jak byście wiedzieli że są polskie nie kupowalibyście! A po tym najlepiej biadolić że pracy brak. A skąd ma być jak za czapkę gruszek sprzedaliście przemysł i za autorytetami uważacie polskość za obciach?
 9. Czy są jakieś darmowe narzędzia do takich automatycznych rezerwacji domen? Co to jest aukcja first minute? Domeniarze jak rozumiem tysiącami łapią domeny na tygodnie?
 10. Jak to się dzieje? Skończyła mi się domena. Na 2 tygodnie miało ją premium.pl ma licytacji. Nie kupiłem bo nie jest ona ważna. Teraz jakaś kolejna firma ją blokuje na 2 tygodnie. O co chodzi? Jakim sposobem oni mogą blokować domeny? Co zrobić abym mógł zarejestrować tą domenę (poza kupnem od domeniarzy)?
 11. A ja mam inne pytanie. Jak linkować do takiego zaplecza aby miało moc?
 12. Ogólnie widzę niechęć google do nowych stron. Zrobiłem 301 na bardzo mocnym serwisie. Przekierowałem 301 podstronę PR=5 na nową podstronę. Na bardzo konkurencyjną frazę byłem Top 1. Po 301 google obniżyło mi pozycje do Top 10 z 1 i wyświetla nie nową podstronę z 301 ale inną starą. Stara strona ma znacznie słabszą optymalizację i znikome linkowanie. Wszystkie podstrony w tej samej domenie. Takie cuda
 13. Coś się zmieniło w tym jak g rozumie 301. Kiedyś po prostu przenosiło pozycje. Teraz robiłem kilka testów. Efekty: Dla jakiejś frazy mam 2 strony w Top 30. Robię 301 na domenę x. Pierwsze kilka dni brak efektów. Potem obie strony wypadają z google dla tej frazy. Strona na którą było 301 nie wchodzi do g. Po około 2 tygodniach czekania zdejmuję 301. Obie strony wracają na swoje pozycje.
 14. Gazeta i ogólnie wszystkie serwisy grupy agora robią i robiły takie numery. Zapamiętajcie jedno. Po zmianach z tego roku takie seo się skończyło. Nie wierzycie to proszę http://etxt.pl/97r Tak wygląda SEO jednego z ich głównych serwisów. Przypomnę że serwis używał tych "nowoczesnych" mechanizmów.
 15. Szukam wtyczki która stworzy automatycznie kategorie dla wpisów w WP. Wpisy w języku polskim.
 16. A nie masz problemu z kodowaniem? żadnych problemów. Pełna profeska.
 17. Chodzi o polskie prawo. Jeśli opublikuję sobie na 100000 stron wpis w księdze to jest to raczej niezgodne z tym po co taka księga powstawała.
 18. Czy masowe pozyskiwanie linków z ksiąg gości (automatem) jest łamaniem prawa? Nie chodzi mi o zasady Google ale o prawo.
 19. Chyba tylko ktoś zupełnie nie znający sytuacji militarnej w Warszawie w tamtym czasie, mógł nie widzieć różnicy w sile ognia między okupantem a powstańcami. Jak można było liczyć na sukces powstania? Czy przywódcy powstanie nie wiedzieli o tej ogromnej różnicy, w wyszkoleniu wojskowym i uzbrojeniu? Bogdan Ty mobilna reinkarnacjo Clausewitza i Juliusza Cezara (jednocześnie). Wiesz jakie wtedy były dylematy? W jakiej sytuacji została postawiona Polska i polacy? Powiem to słowami poety: "... Czekamy ciebie, czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci, byś nam Kraj przedtem rozdar
 20. Gdyby nie: a) plan Marshala mądra polityka niemiec po WW II nie byliby potęgą. Socjalista Hitler jak każdy socjalista kraj zniszczył. Czy wiesz, że budżet niemiecy w 1939 roku był bankrutem? Bez wojny niemcy by skończyły w totalnym kryzysie. Istniały dzięki tonom złota sami wiecie jak pozyskiwanym. Socjalista/komunista nie może rozwijać kraju bo jego ideologia jest sprzeczna z prawami ekonomicznymi.
 21. Bo tak działał ZSRR i teraz EU - nie ma różnicy. Niszczyć tożsamość narodową. Co do powstania - tacy dzielni Polacy jak oni wyginęli na wojnie. Nie ma już takich i nie będzie. Największym wrogiem komunizmu są wartości. Komunizm zakłada wypranie ludzi z wartości. Wartości narodowe zawsze będą wartościami. W związku z tym zawsze komuna będzie je zwalczać. Dla tego euro komuna je niszczy i będzie tak aż do jej końca.
 22. Szukam aplikacji która pozwoli mi publikować na około 10 profilami we wszystkich lub którymś z serwisów FB G+ Twitter. Znacie coś?
 23. Władza jednostki jest dużo lepsza. Jeśli kacyk jest zły to zbierasz ludzi z wioski i przywracasz normalność! W debilokracji nie poradzisz sobie z większością. A instytucje nadzoru to kto? Ci sami ludzie rozgrywający własne interesy. W kraju w którym przeszła taka afera jak FOZZ i seryjny samobójca dopadał każdego tym zainteresowanego nie mów nawet o kontroli.
 24. A co można takiego zastosować? Nie znam się na blach hacie, więc dla mnie maszynki nowej generacji to czarna magia. Poza swlami i blastami nie znam innych sposobów Ja tez nie znam chat gdzie sa blachy ale idzie w g poszukać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy