Jump to content

DFAG

Forumowicze
 • Content Count

  544
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Excellent

About DFAG

 • Birthday 02/23/1986

Contact Methods

 • Website URL
  https://devdoit.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Śląsk

Recent Profile Visitors

3,175 profile views
 1. Strona na Wordpress, bardzo mocno i porządnie zoptymalizowana, ale zastanawia mnie ile można zyskać przechodząc z planu FREE na Premium. To pytanie klucz. Czy jest szansa, abym na priv poprosił URL do testów szybkości jeśli masz domenę na wersji Premium CF ?
 2. Hej, robiliście może testy szybkości witryny na Cloudflare ? Zarówno w opcji free jak i premium czy wyżej? Ciekawią mnie testy i porównanie wyników, bo nie wiem czy warto właśnei z opcji FREE iść wyżej (w teorii opcje premium są ciekawe, a jak praktyka? ). Czy ktoś może się pochwalić opinią? Ktoś testował?
 3. Czy problem został rozwiązany? Pomagamy w czyszczeniu WP
 4. U nas wszyscy klienci dostali zależnie od wydatków dziwnie bo jednego dnia wszystkie zasilenia się pojawiły, a miało to cyklicznie działać podobno Ale Google jak to Google, swoje mówi, swoje robi
 5. Z moich obserwacji wynika, że faktycznie jest to kwestia tygodni / miesięcy - przekazanie mocy.
 6. W jakim celu identyfikacja IP jest Ci potrzebna? Czyżby konkurencja i podejrzenia? Bo w przypadku klientów - ważniejsza jest np lokalizacja, niż IP .
 7. Szybkie pytanie - mam ver 5.10.3.1 Od kilku dni/tygodni jest informacja: "Starting browser process" i..nic sie nie dzieje, o co chodzi? aktualizacji nie mogę zrobić bo okres na to się skończył, kupiona wersja na 1 stanowisko hmm ? macie też tak ?
 8. Tak jak napisał wyżej Odys - czasem to kilka groszy, a jeśli chodzi o branże np detoksu Warszawa, Transportu czy finansów, to kilka/kilkanaście złotych to standard
 9. Zgred napisał wszystko w temacie szacunki to szacunki. GWARANCJI BRAK.
 10. Bardzo ważne będą frazy, których używasz w kampanii. Jakie dopasowania stosujesz? Jeśli przybliżone, to może być to powodem takiej sytuacji Ale to tylko jeden z tropów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy