Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

Pisaliście wyżej, że macie zmiany w wyświetlaniu strony pod pozycjonowaną frazą, mi wskoczyła podstrona z dużą ilością tekstu zamiast silnie pozycjonowanej ale "pustej" strony głównej..

tak ma być na stałe? ;)

Obawiam się że tak. Mam tak z kilkoma serwisami

a jakieś obserwacje dlaczego akurat ta podstrona zamiast głównej?

Ja zauważyłem, że pokazała mi się podstrona, którą linkowałem z tekstu w katalogach (ale tylko 8 linków!), podstrona ma dużo tekstu i akurat frazy, na które pozycjonowałem główną. Podstrona ma level 2.

a Wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...

U mnie tez spadki, kiedys linkowalem SWL z 30 slow kluczowych, wszystkie byly w top. Od 2 miesiecy usunalem linki do nich, pozcyje spadly dopiero 4 dni temu na ponad +100. Filtr wykluczam bo na frazach ktore mi zalezy wciaz jestem w top, dziwne ze dopiero teraz frazy spadly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona którą wypadła z top1 niecałe pół roku temu wrócila wczoraj do top2 po kilkumiesięcznej wędrówce top6-10

Co więcej cały czas starałem się ją przywrócić linkując, a teraz ni z tego ni z owego taki skok.

Drukarka przestaje już drukować? Kup tusze i tonery na inkhouse.pl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to albo na stare wyniki (mało prawdopodobne) albo na kolejne zmiany w algorytmie. Dzięki konkursowi wpolscemamy jakieś tam seo pracownicy Google łatwo wyłapali strony służące do manipulacji w serpach i obniżyło im moc albo nie bierze w ogóle pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności