Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

MOje właściwie różnie część minimalnie w góre, część minimalnie w dół, jedna -3 do -5. Co ciekawe najbardziej pospadały tematyczne witryny (zbudowane wkoło jednego tematu). Wielotematyczne bez zmian. Do tego do top10 powskakiwały niektóre strony które spadły przy pażdziernikowym update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie wiem co sie dzieje ale juz mnie to zaczyna wqrwiac, strona z artykulami o ubezpieczeniach spada w dol, arty unikalne po 4000 znakow i spadaja po 4/5 miejsc a utrzymuje sie jakies glowno. Bezsens.

Jakoś tam zgodne z moimi obserwacjami. Tematyczne witryny w dół badziewia (czyli najczęściej nie tematyczne) w góre. Mam wrażenie że to niezbyt udany contentfarm killer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bing niedługo zajmie miejsce Google, bo ten ostatni od dłuższego czasu popełnia powolne, ale skuteczne samobójstwo. A dzieje sie tak, bo pazerność władz tej firmy przekroczyła wszelkie granice, całkowicie odbierając im rozum. Nadal mają ogromne dochody, jednak próbują wyciskać ze swojej kury jeszcze więcej złotych jajek, mimo, że ta kura już krwawi. Dochody zaczynają im spadać, a oni jeszcze bardziej cisną kurę, zamiast ją wyleczyć (przywrócić sprawność wyszukiwarce, a nie celowo jeszcze bardziej ją psuć, licząc na wzrost dochodów z Adwords). Wczorajsza zadyma w wynikach to kolejny strzał Google we własną stopę, tym razem już trzecią ;) Zapewne Microsoft zaciera rączki, zwłaszcza, że Bing obecnie jest już wyraźnie lepszy od Google. Szkoda, że nie ma jeszcze polskiej wersji, ale to pewnie tylko kwestia czasu. W każdym razie w USA już rządzi i mnie osobiście wcale to nie dziwi, bo Bing jest po prostu świetną wyszukiwarką, a nie tylko chamską ściemą (celewo psutym dodatkiem do Adwords).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam w nim o wiele lepsze wyniki. :)

To nic Ci nie da, bo w większości zapytań Bing kopiuje Google...nawiasem mówiąć M$ poszedł na łatwiznę ;)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności