Jump to content

dymek91

Forumowicze
 • Content Count

  340
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków/Mielec
 1. w pliku konfiguracyjnym: Configuration/scrapebox.ini [ProxyManager] Connections=5000
 2. Dzieki, w takim razie zapoznam się z v-net. Nie 500, a 5000 . Przed ustawieniem takiej kosmicznej wartości porobiłem testy i ewidentnie wydajność wzrosła, a skuteczność nie spadła. Postarali się z nowym sb.
 3. Do tej pory operowałem na kimsufi, ale niestety nie spodobało im się masowe używanie proxy checkera na scrapeboxie. (5000 wątków) W sumie tylko raz dzienne przez kilkanaście minut. Dostałem wiadomość z automatu ( anti-hack-skanowanie portów ). Dziwne bo przez ostatni miesiąc było w porządku. W związku z tym poszukuje sprawdzonego dostawce, najlepiej bulletproof, któremu nie będą przeszkadzały podobne praktyki. Pozdrawiam!
 4. poprawiony link: http://www.google.com/killer-robots.txt zagubiona spacja na końcu linka
 5. Można wiedzieć co to za program? EDIT: Chyba znalazłem, czy chodzi o SEO SpyGlass?
 6. dymek91

  Pokemony

  tylko Dragon Ball
 7. Jest taki problem, że straciłem swoje najnowsze listy. Jedyna szansa to odzyskać je z bl-indexera. A miałem zrobić backup
 8. Czy jest możliwe pobranie wszystkich przetworzonych linków?
 9. Dawno nie pisałem, ale najczystszy spam mocno w górę.
 10. Witam, Mam do sprzedania kilkuletni serwis. Na aktualnej domenie stoi 1,5 roku, dawniej był ok 2 lata na innej. Był wysoko w google i przynosił niezłe przychody z reklam. Aktualnie nie mam czasu się nim zająć więc go sprzedaje. Przy odrobinie pracy powinien odzyskać dawne pozycje. Tematyka to głownie gry na telefony. http://www.mobile-zone.pl/ Sprzedaje domene - kod authinfo, archiwa z serwisem oraz bazą danych. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy musieli potwierdzić swój e-mail. Jest ich na chwilę obecną 2609 W razie zainteresowania proszę pisać na PW, lub email: Pozdrawiam, Damian.
 11. Czy learning mode zapisuje gdzieś logi? Chcę sprawdzić "co widzi" odwiedzając strony. EDIT: Mam kolejne pytanie. Jak w definicji wybrać dwie wartości dla formid? formid=wartosc1|wartosc2 nie działa.
 12. jesli szukasz wordpressow to zauważ, że kolejne posty są numerowane adres.pl/?p=xxxx @up: Ja sie z MaxPan w pełni zgadzam, ty myślałeś, że ktoś Ci udostępni tworzoną przez dlugie tygodnie liste?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy