Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U nas pewnie już wprowadzają. I może stąd te spadki.

Skuteczne pozycjonowanie w google to podstawa reklamy w internecie.

Dobre pozycjonowanie Białystok to skuteczny traffic.

Najlepsza reklama w internecie to pozycjonowanie stron w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko skoro walczą z generatorami treści i innym dziadostwem, to nie pasuje do moich spadków. Stronki unikalne, często aktualizowane poleciały nawet o kilkanaście oczek. Efekt jest więc odwrotny do zamierzonego :)...jak zawsze z resztą.

Stronki, dla których content napisałem na kolanie lub polecialem z mieszarki zaliczyły wzrosty. Zobaczymy co będzie się działo na dniach, bo na różnych DC widzę różne wyniki. Monitoring też ma problem ze złapaniem pozycji na niektóre frazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewolucji raczej nie będzie takiej jak w październiku.

Widać, że na różnych DC są różne wyniki, ale nie mam jakiś dużych skoków...2-3 oczka.

Myślę, że nie ma się co przejmować tylko dalej róbmy swoje a te wszystkie wpisy na blogach i zmiany w algorytmie to moim zdaniem tylko taki PR żeby było słychać że coś robią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś marny ten update bo na najgorszych spamach mi trafic wzrósł o ~~20% :)

ogolnie zauwazylem wzrost w przeciągu ostatnich kilku tygodni ogladalnosci wiekszosci serwisow (pozycjonowanych i malo pozycjonowanych oraz "zapleczowek") o srednio 15-20% :zeby:

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności