Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

poczekać to trzeba na pewno, ale zauważyłem jakiś tydzień temu że moje spamerskie strony typu teksty piosenek, opisy GG itp. dostały spory site w google, niektóre wręcz z okolic 100 ->20000, przy czym pomimo powielonej treści każda z nich ma unikalną strukturę.

od dwóch dni mam spore wzrosty na domenach które w głównej mierze są linkowane z tego syfu (eksperymentalnie). dzisiaj site wrócił do stanu sprzed tygodnia, więc jak za kilka dni pozycje również wrócą to napiszę coś więcej bo mam teorię.

wogóle zaczynam już coraz częściej przeczuwać co się szykuje w googlu obserwując site i link stron (link googla nie yahoo)

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się przejmuje spadkami o 5 pozycji (choćby z 1 na 6), to raczej sobie powinien dać spokój i zmienić branżę np. na wyplatanie koszy wiklinowych (tam raczej jest wszystko przewidywalne).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież rotacje były, są i będą. To nie jest żadna nowość. Oczywiście, zdarzają się "dinozaury", które na jakieś frazy są nr 1 "od zawsze", ale to są sporadyczne przypadki.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież rotacje były

ale chyba nie tak jak teraz. Teraz młynki są częstsze jak nic.

ale, ale, na szybkiego dziś wpadły mi w oko zdjęte filtry z dwóch domen. Były ponad dwa lata filtry 50 pozycji i dziś odpuściły.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęte filtry z dwóch domen. Były ponad dwa lata filtry 50 pozycji i dziś odpuściły.

A ja miałem dwie strony w filtrze -50 przez 2 lata, w sierpniu mi odpuściło i był top 1, dziś znów -50 [finansówki]

Jeden traci, drugi zyskuje, tylko kurcze nie znowu 2 lata :)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności