Jump to content

lukio

Forumowicze
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  mnie znasz?
 1. Czy opłaca się dopłacać parę groszy (wysyłać droższego SMSa) za wpis GOLD w katalogach stron? Taki wpis jest promowany zazwyczaj przez 30 dni. Plusy: - Możliwość dodania wpisu do większej liczby kategorii. Prawdopodobieństwo zaindeksowania wpisu jest większe, lepsze linkowanie wewnętrzne itd. Minusy: - Wg mnie to link WIDE SIDE z każdej podstrony katalogu do strony linkowanej przez 30 dni i potem.. No właśnie i co potem? Jak odbiera to Google?
 2. Wszedłem dziś na Google Webmaster Tool (nie wchodzę tam za często bo od 5 miesięcy i 20 dni mam filtra) i zobaczyłem że trochę się zazieleniło w statystykach ruchu/pozycji. Poniżej screen. Czy ta zielona ikonka (wygląda jak nieskończoność) oznacza że strona wskoczyła na jakąś pozycję powiedzmy 40 z 1000 miejsca?
 3. Haha ""Witamy serdecznie w naszym katalogu zlaprybe.com.pl, który jest obecnie najbardziej wartościowym katalogiem w Internecie". Dawno się tak nie naśmiałem. No ale wpis poszedł jakby co. Czekam na moderację, bo trochę się napociłem.
 4. @aragz piszesz "Zdziwiło mnie to tym bardziej że przed kilkoma dniami zakupiłem kilka płatnych linków na kilku stronach, a tu coś takiego.." Gdzie je kupowałeś? Nie na prolinku czasami?
 5. No mam nadzieje że strona powróci. Aż dziwnie z niedowierzaniem się patrzy jak wpisuje frazy i od 4 lat było wszystko w top10 a teraz klikam po stronach i nic. Dziwne że wpisuje: fraza adresstrony.pl i jestem na 10 miejscu a nie na 1.
 6. Zmieniłem domene której nie dało się zafiltrować na nową. Tamta miała duże zaufanie dla google ale jak się domyślam 301 tego zaufania nie przenosi. Czekam już 2 tyg i coraz gorzej. Co proponujesz? Czy linkowanie nic nie pomoże?
 7. Ogłoszenia są dodawane przez użytkowników, nie kopiujemy ich z innych stron. Agregatory z branży są w TOPach, poza tym nigdy nie było z tym problemu. Nawet po pandzie jak część stron konkurencji poleciała to ja szedłem do góry. A ten wykres? Idealnie się zgrały spadki z linkowaniem.
 8. Napisałem na poczatku grudnia, opisałem wszystko ładnie. Odpisali że zobaczyli strone i tyle. Nic nie napisali czy dobrze czy źle.
 9. Witam Mam stronke od 5 lat linkuje, TOP10. Zmieniam domene, 301, pozycje zostają (nowa domena młoda) Nagle 17 listopada 2000 linków się pojawiło i na następny dzień filtr. Wszystko TOP100, 200 lub OUT. Czy to wina linkowania? Kiedy ten filtr może minąc? Macie jakieś doświadczenia? Dodam też że tydzień przed całą sytuacją zmieniłem serwer na szybszy i bez limitów.
 10. W kontekście filtrów, spadków pozycji, czkawek i FSB więc ZNP pasuje mi do zespół napięcia przedmiesiączkowego Google:P
 11. Punkt dla THI ale PZPN też jest dobre;)
 12. Haha dzięki:) Ktoś pomoże? Wiem że ZNP to coś a'la FSB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy