Jump to content

--Nuta--

Forumowicze
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. mega, działa, podziękował N.
 2. niestety nie idzie, próbowałem to wrzucić przed standardowymi linijkami worpresa i po nich. blog stoi na home a oni z tego co pamiętam mają coś namieszane. ale oczywiście dzięki za próbę. N.
 3. Witam Na jednym blogu statystyki analytics pokazują mi sporo wejść z adresu ww.adres-strony/adres-wpisu/?fb_xd_fragment= Poszukałem trochę w sieci i widzę że jest jakiś problem przy facebookowym like i ucinaniem części adresu w IE który jest po "fragment=". Skutkuje to tym, że po wejściu na stronę przez chwilkę pokazuje się wszystko ok i po chwili przekierowuje na białą stronę. Ponieważ nie znalazłem sensownego rozwiązania tego problemu, pomyślałem żeby w .htaccess pozbyć się tej niepotrzebnej części, ale za cholerę nie chce mi działać żadna regułka. najlogiczniej było by wrzucić: Rewri
 4. zobacz ten temat, tam jest między innymi to czego szukasz http://www.forum.optymalizacja.com/index.p...amp;hl=publiker
 5. Sorki, to co jest poniżej wynika z niedoczytania, myślałem że pytasz "jak to jest w cuteftp pro". używam wersji macowej cuteFTP PRO i w samym programie nie, natomiast definiujesz sobie jakiś program do edycji plików i wszystko co robisz z tym plikiem jest automatem zapisywane na serwerze. czyli nie bawisz się w zapisywanie wersji na localu i upload, cute robi to w tle za ciebie. N. P.S. Nie wiem czemu nikt w tym wątku nie polecił tego programu, jak dla mnie to najlepszy klient FTP.
 6. Czy jest możliwość żeby z tego wpisu z wykopu usunąć jedną z domen i adres mail? kupiłem od tego Pana jakiś czas temu tą domenę zamieniłem ją w zaplecze, a nie chciałbym być z nim pomylony. mogę adres podesłać na PW. N.
 7. Nie zakładaj działalności. Nie piszę tego dlatego że na rynku jest już wiele tego typu firm. Ty po prostu nie jesteś gotowy na prowadzenie swojej firmy. Jeżeli masz klientów, to chyba wiesz ile możesz zarobić. Akurat koszty prowadzenia tego typu działalności można łatwo policzyć. Skoro zamiast usiąść przez chwilę z przysłowiowym ołówkiem i kartką i przemyśleć podjęcie dość ważnej decyzji wolisz napisać bezsensowny post na forum to jeszcze raz to powtórzę: NIE ZAKŁADAJ DZIAŁALNOŚCI Nie wiem po co to piszę, i tak pewnie zaraz zarzucisz mi (tak jak ptaq'owi) że czegoś nie rozumiem i nie doczyta
 8. Ja mogę. poza tym od którejś wersji w cronie siedzi kilkaset wpisów Sprawdzenie aktywności linku Adres: http://bla.bla.bla jak robię uruchamianie ręczne to po pewnym czasie to sprawdza i usuwa z zadań do wykonania, ale jak raz wszystkie wyklikałem to zaraz zrobiła się nowa kolejka. do tego mam bardzo mało wysyłek do katalogów. N. P.S. czy u wszystkich statystyki z ostatnich: 1 dzień pokazuje dwa dni?
 9. mi dzisiaj do nieautoryzowanych witryn, poza tymi: webcache.googleusercontent.com translate.googleusercontent.com www.google.pl doszedł www.facebook.com jakoś nie chce mi si wierzyć że mogłoby tam się wydarzyć coś niezgodnego z regulaminem, ale z drugiej strony nie ufam rzeczom nad którymi nie mam kontroli. Na razie tego nie uwierzytelniłem, ale można gdzieś w panelu zobaczyć jak wygląda wyświetlanie i klikalność w tych url-ach? czy można to dodać do raportów url i pokaże mi wyświetlenia moich reklam, czy wszystkich? N.
 10. --Nuta--

  Page rank update

  ja sugeruję że to korekty od kilku dni mam takie, głównie na domenach które dostały po główkach na ostatnim update. N.
 11. wypraszam sobie tak na marginesie ciekawe jest to przywiązanie polaków do telewizorów - w tym filmie chyba najlepszy mistrz drugiego planu, czyli stary (drugi) telepator a na nim jakaś serwetka. N.
 12. www.dobre-precle.pl to system stron presell page opartych na skrypcie WordPress. W projekcie znajduje się 30 serwisów na 20IP. Wszystkie precle są na domenach z odzysku i są to domeny top level, bez subdomen. Wiek domen od 1999 roku, PR 0-3. Nad projektem pracujemy od połowy zeszłego roku. Wypis z założeń: - sami piszemy teksty - sami linkujemy wpisy - 20% wpisów jest bez linków wychodzących - wpisy zlecone mogą zawierać do 3 linków - ze stron nie wychodzą żadne linki poza tymi z artykułów Więcej szczegółów, przykładowy blog oraz parametry stron znajdują się na stronie projektu: www.
 13. najprościej, skopiuj do nowego katalogu na ftp zainstalowany już WP, przypisz do tego katalogu domenę i zmień w tabeli wp-options w option_id 2 i 39 rekord na nowy adres. N.
 14. Niestety się nie rozkręci. Mailowałem na ten temat z suportem i jedyne czego się dowiedziałem że po którejś aktualizacji system dokładniej sprawdza przyznawanie linków. Mi się jednak wydaje że coś jest zepsute. Jak mam wprowadzone do tekstu np. 2 linki stałe i do linków mam dodane takie same 2 linki, to przyznawanie linków wygląda tak, że jest losowany link i jest sprawdzanie czy w tekście można go umieścić. Jeżeli tak to jest losowany drugi link i znowu jest sprawdzanie czy w tekście można go umieścić. i taka pętla odbywa się tyle razy ile linków ma być wstawianych do tekstu. Wszystko niby
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy