Jump to content

siler

Forumowicze
 • Posts

  663
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://semstudio.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,051 profile views

siler's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

7

Reputation

 1. Dokładnie tak jak mówisz MaxPan. Klient jak słyszy stawkę 100-150 zł netto/godzina pracy speca od SEO czy IT to się pyta jeszcze raz czy może zero się nie dodało przez przypadek Co nie przeszkadza płacić tyle samo albo więcej za bardziej "tradycyjne" usługi. Z życia wzięta propozycja od producenta sprzętu AGD z PL za ogarnianie sprzedaży i marketingu w sieci (od SEO, AdWords, Allegro, szukanie odbiorców za granicą i wiele wiecej). 12 zł netto/godzina. Uzasadnienie bo chłopaki na produkcji (w tym np. wymagająca praca polegająca na pakowaniu sprzętu w pudełka) dostają 10 na start, a doświadczeni to już właśnie te 12 zeta Ale to jeszcze case z czasów sprzed wprowadzenia minimalnej
 2. siler

  ZenBLOG

  Z czasem będzie 100 paczek po 1 szablon w każdym. Dla mnie najlepsza byłaby zmiana modelu na obowiązkowy stały abonament, no ale to też pewnie nie każdemu by pasowało.
 3. siler

  ZenBLOG

  Ja sugeruję przywrócenie guzika do sprawdzenia, czy jest połączenie z mailem.
 4. @msiedlecky Ergohuman jest ok, ale jak grubo to rozważ na gwiazdkę może coś takiego https://www.centrumkrzesel.pl/fotel-m-position/3790/p Chociaż tak serio to nie wiem, czy wygodnie by się pozycjonowało na takim wynalazku
 5. hahah 200 zł to już widzę o poważnych budżetach na rozruch rozmawiamy
 6. Jak dzisiaj u was ? U mnie walnęło wczoraj/dzisiaj bardzo ostro znowu na stronach które do tej pory nie zanotowały żadnych spadków.
 7. Też polecam TerazTop - dobry stosunek cena/jakość no i można się dogadać na jakieś modyfikacje w standardowej ofercie.
 8. Podpinam się pod pytanie - jak szeptacz sprawuje się obecnie ?
 9. siler

  ZenBLOG

  Czy nie prościej podnieść stopniowo cenę abonamentu do satysfakcjonującego was poziomu i cały czas utrzymywać po 50 sztuk działających w paczce niż dokładać cały czas nowe paczki ???? Aktualizacja przy kilkudziesięciu paczkach jest już wystarczająco uciążliwa.
 10. To nie była ich strona: zebroid.us ? ps. jakiś poradnik po Polsku lub Angielsku, krok po kroku, od postaw jak z tym softem działać możecie polecić ?
 11. U mnie też. @okazwłoka - będzie to sprawdzał, czy tym którym nie działa logowanie (brak użytkownika) słać maile z nazwami użytkowników ?
 12. Tak chodziło mi oczywiści o zenbloga
 13. Rozumiem jeden serwer - jedna instalka ? Czy ktoś testował soft z zenkiem + profilami od zennolab.com ? Jak wygląda skuteczność ?
 14. Każda firma której podeślesz klienta na SEO, czy SEM z chęcią odpali Ci prowizję od każdej FV. Zapraszam na PW
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy