Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać nowy szałowy algorytm jajogłowych z Mountain View nie poradził sobie z "bandą idiotów z PiO" :rolleyes:

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Użytkownik Colin udzielił odpowiedzi na pytanie "ostatnie zawirowania w wynikach":

Wyniki są takie, bo banda idiotów z PiO pisze spamerskie teksty z frazą "wiercenie zgrubne", aby zaśmiecić wyniki.

Poza tym dla fraz tego typu wyniki szczególnie się nie zmieniły po wprowadzeniu nowego algorytmu.

u mnie jest :

Wyniki są takie, bo spamerzy z PiO celowo

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie przestraszyliście...Ostatni raz na forum było o 8:00 i codziennie przeglądam ten temat. Gdy przed chwilą odwiedziłem forum ponownie i zobaczyłem, że jestem 4-5stron w tym temacie "do tyłu", to aż mi ciśnienie podskoczyło, bo myślałem, że znowu jakieś jaja...I rzeczywiście - niezłe jaja :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy zapomnieliśmy o tym, że faktycznie to wiercenie to jest fraza z serii wypas owiec w bieszczadach. Jedyne co w tym wszystkim jest niezwykłe, to szybkość pozycjonowania. Spróbujmy podskoczyć w słowach typu opony, nieruchomości czy sex, a sprawa będzie jasna.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbujmy na hasło np. "forum internetowe" albo coś rzeczywiście związanego z tematyką forum, coś w miarę "trudnego" ale żeby jednak nie robić nikomu "brudnej konkurencji" pozycjonując się na frazy, które mogą być dla kogoś źródłem utrzymania (nie mówią tutaj o wierceniu, lecz o hasłach typu "opony" itp... - hasłach handlowych).

Założyć odpowiedni wątek w dziale testy, i postować ze sporym nasyceniem danej frazy. Taki test byłby rzetelniejszy i jednocześnie bardziej etyczny.

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności