Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak zareaguje wiercenie zgrubne i wiercenie udarowe kiedy zmienimy frazę na Google Instant. Może jakiś mały mailik do matta cutsa jak głupi jest teraz algorytm google. Jeśli fraza Google Instant też wyjdzie to znaczy że wspólną dyskusją wbijemy wszystko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No właśnie chodzi o to, żeby nie rozdzielać tej dyskusji. Ta ma już 76 stron i rośnie. Ma już "historię" i jest zaindeksowana w Google. Co więcej, za jej sprawą udało się wbić forum na idiotyczną frazę. Teraz czas sprawdzić czy da się nagle zmienić frazę na Google Instant i również wbić na nią forum...

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą formą testu na TYM FORUM było by słowo/fraza nie związana z google i pozycjonowaniem.

Jakby tak każdy wrzucił sobie w stopke jakieś zdanie ze słowem "wiercenie" to myśle, że top3 spokojnie :)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to jest prosta fraza jakby nie patrzeć :-) A tak, wpisujesz Google instant szukając informacji na w/w temat a tu gucio... forum o jakimś tam pozycjonowaniu :C

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki piękny wątek. Wszyscy są tu zgodni, nikt z nikim nie dyskutuje, wszyscy razem wiercą zgrubnie wyniki w googlu. Aż miło się tu pisze.

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja jeszcze sprawdzę, czy jeden link wiercenie zgrubne wychodzący z pio wypozycjonuje stronę na taką frazę

jak widać, strona błędu z allegro którą podlinkowałem jest trzecia

potwierdza to co przypuszczałem, moc "niespamerskich" linków po update bardzo wzrosła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności