Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

powiem, że przeżyłem szok z rana (wczoraj nie za wiele miałem czasu na PiO) i wiercenie zgrubne i udarowe mnie rozwaliło (TOP1 i TOP3 dzisiaj). Colin również mnie rozwalił :D ma chyba misję, żeby bronić Google Instant... a może po prostu bielizna uderza mu do głowy jak woda sodowa i dlatego wyzywa nas od idiotów i spamerów... ;)

dawno się tak nie uśmiałem: będę musiał znów wycierać screen, bo cały kawą opluty :D

edytka: PiO na frazy google instant już w TOP100, ale nie te podstrony, bielizna jeszcze "czeka" ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z google zrobił się totalny śmietnik i oto im chodzi - adwords ma przynosić zyski!

z mapki też shit - pojawiają się strony które robią fikcyjne adresy, firmy które albo nie istnieją albo oferują tak marny towar lub usługi że działając na rynku nigdy nic by nie osiągnęli a mają klientów JEDNORAZOWYCH bo google świruje - totalny bałagan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wy nie przesadzacie?

wpisuje w google "pozycjonowanie" i w top10 widzę 10 stron o pozycjonowaniu

wpisuje "opony" i również nie ma tam jakichś totalnych przypadków itd itp

nie widzę tam stron, które nie są pozycjonowane, na moich stronach nadal 90% wejść pochodzi z google!

Wasze "wyciąganie" prostej frazy pokazało, że algorytm działa i proste frazy można zrobić w łatwy sposób-w czym więc tkwi problem bo ja nie potrafię tego zrozumieć, nastąpiły przetasowania ale przecież część stron poszło też do góry więc zamiast pieprzyć o "du**e maryny" proponuje "zakasać" rękawy i wziąć się do roboty...

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności