Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale trzeba przyznać, że indeksuje się bardzo szybko, wcześniej raz na dobe, może częściej następował update wyników a teraz pojawiają się w trybie natychmiastowym. A tak poza tym to i tak jak będę królem pozycjonowania bo:

wiercenie zgrubne

A do tego:

wierceniezgrubne.jpg

wiercenie zgrubne

I zobaczymy czyj post będzie wyżej :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wiercenie zgrubne mam na pierwszym miejscu... Ile to trwało? Kilka godzin :)?

Hahaha a najlepszy jest description u mnie:

Myślę że żeby wybić PiO na top 1 na wiercenie zgrubne może być problem... Trzeba by blasta zrobić żeby wikipedię przeskoczyć ...

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz uwaga... testu część druga: Teraz porozmawiajmy o czymś trudniejszym. Na przykład o Google Instant. Jestem bardzo ciekawy jak Google Instant zachowa się jeżeli zmienimy frazę. Ewentualnie proponujcie coś własnego, ale myślę, że to chyba najlepszy sposób na pokazanie słabostek Google Instant.

Godzina 15:33 - Forum PiO na frazę Google Instant - 99 miejsce z innym tematem.

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym Google Instant, może Google szybciej dostrzeże problem :) Myślę, że z Google Instant będzie podobna sytuacja. Kwestia kilka godzin, może dnia i PiO na Google Instant będzie w top3.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.seo-stat.pl/UserPublic/ZestawyE...d4-f8c220cf010d

Ciekawe jak długo zostanie i czy Wiercenie udarowe również wskoczy na top1 tak jak wiercenie zgrubne.

Oferty statystyk powinny zawierać nową opcję. Sprawdzanie pozycji co X minut ^^ zwłaszcza, że też wyskoczyły na frazę wiercenie zgrubne w pl i com na wysokiej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już wystarczy. Rozumiem że trzeba odreagować stres ale robi się śmietnik z tego tematu taki jak w SERP'ach google.

Tylko może nie tu a jakiś oddzielny wątek bo robi się bałagan

Proponuje przenieść tą zabawę do działu testy.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności