Carnagge

Forumowicze
 • Zawartość

  3393
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Carnagge wygrał w ostatnim dniu 25 Październik 2017

Carnagge ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

158 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

6197 wyświetleń profilu
 1. Carnagge

  CapMonster 2 (EN) English

  Jak na dzień dzisiejszy oceniacie Capmonstera? Daje radę łamać skomplikowane recaptche jako uzupełnienie do Xevila?
 2. Carnagge

  Neostrada "na miedzi" - niedostępna?

  @hiper - nie chcę Cię martwić, ale jak Ci wyświetla, że nie ma świetłowodu to pewno nie możesz nic założyć na kablu. Ja jak wpisze dane to mi pokazuje, że mogę mieć net do 20Mb. I takowy mam tylko, że to miedź, a nie światłowód.
 3. Carnagge

  Neostrada "na miedzi" - niedostępna?

  Ja mam na miedzi 19 Mb - wszystko zależy od stanu instalacji i odległości od centrali. Modem faktycznie najlepiej wziąć swój - polecam coś na chipie Broadcom, bo one podobno najlepiej działają na słabych łączach. Kilka tp-linków ma takie chipy i polecam bo to rozsądne routery za rozsądną kasę. Tylko sprawdzaj konkretną wersję routera, bo często jest tak, że jest ten sam model produkowany zależnie od czasu w nowszych wersjach i np. ver. 1 i 2 mają broadcom'a, a już ver. 3 nie ma. Więc trzeba to sprawdzić w specyfikacji technicznej na stronie producenta.
 4. Carnagge

  Neostrada "na miedzi" - niedostępna?

  Już Cię miałem zjechać, że jakieś pierdoły wypisujesz, ale faktycznie na stronie jest to mylące. Natomiast mimo, że podają światłowód to jest to zwykły kabel tam gdzie nie ma możliwości na światłowód. Na ich stronie możesz podać adres i nr telefonu i zobaczyć jaka opcja jest dostępna. Jak jest poniżej 20Mb to wiadomo, że to miedź.
 5. Carnagge

  Stat4seo - plugin/poprawka

  No na razie to ciężko coś proponować jak nikt tego nie przetestował. Wszystko wyjdzie w praniu i się okaże czy działa tak dobrze jak mówisz, czego życzę, bo są mega problemy z tymi proxy. Szczególnie jestem ciekawy jak działa na prywatnych proxy z innych źródeł niż od Ciebie.
 6. Carnagge

  Spotkanie z "Partnerami"

  @Paq - Ionic to też już niestety H88. Nawet już panel na Ionicu w niektórych miejscach przekierowuje na Hekko (które też zostało przejęte przez H88).
 7. Jaki adres trzeba dodać do crona, żeby działał monitoring stron i linków? Było to na stronie REDa, ale widzę, że już nie działa, a nie ma żadnej instrukcji... [edit] Juz wiem, sprawdziłem w webarchive i ścieżka to: http://redv2.twojadomen.pl/mycron/monitoring/
 8. Carnagge

  czy ktoś może mi to wyjaśnić ?

  Nie da się w taki sposób sprawdzić backlinków w google. Jakby to tak prosto działało to nikt by nie korzystał z ahrefs, majestic itp. i by było prawdzie eldorado.
 9. Jedyny bezsens, który jest w tej ofercie to taki, że można śledzić tylko maksymalnie 500 linków (teraz podobno zmienili ten limit na 1500), ale są to linki w obrębie konta. Czyli np. dodajemy 4 strony, każda ma ze 150 linków i już mamy wykorzystany cały limit, a nawet go brakło. Przy limicie 500 linków wyglądało to mega lipnie, teraz z tym 1500 trochę lepiej, ale w zasadzie jest to oferta na monitorowanie 1 - 2 stron.
 10. Carnagge

  Straciłem domenę

  To już inna sprawa - nie wiedziałem, że to .eu i że dopiero po 3 miesiącach się tym zająłeś. Twój przykład z samochodem nijak ma się do tej sytuacji, bo domena nie została opłacona, więc ktoś ją legalnie kupił. Nikt Ci jej nie ukradł. To jest wina o12, że w Twoim imieniu nie zapłaciła za przedłużenie domeny. To tak jakbyś wypożyczył samochód z wypożyczalni na miesiąc i dał kumplowi kasę, żeby Ci poszedł przedłużyć na kolejny miesiąc. Kumpel kasę przepił i nie zapłacił wypożyczalni. Ty się nagle budzisz rano, auta nie ma, gdyż je wypożyczalnia zabrała i wypożyczyła komuś innemu, a Ty uważasz, że ktoś inny ukradł Ci auto. Umowa Ci się skończyła, wypożyczalnia kasy nie dostała, więc zabrała swoje auto i wypożyczyła komuś innemu.
 11. Carnagge

  Straciłem domenę

  Zwróć się szybko do NASK i przedstaw wszystkie dowody, łącznie ze screenami tak jak napisał blake. Kojarzę, że kiedyś była tutaj podobna sprawa na PiO i ktoś napisał do NASK i NASK mu bezpośrednio oddał domenę.
 12. Te wszystkie kwestie jakie poruszyłeś nie mają żadnego znaczenia. Kup 1 domenę która najbardziej Ci odpowiada.
 13. Powiedziałbym, że jest wręcz przeciwnie. Pod warunkiem oczywiście, że ten start artykuł jest wartościowy i jest na dobrze podlinkowanej domenie.
 14. Carnagge

  [info] Pierwsze kasy online od stycznia.

  @Mion - taki ma być własnie sens tych zmian. Tylko może nieco użyłem skrótu myślowego. Idzie kontrola z US logują się na konto danej kasy w US - nie muszą bezpośrednio na kasę, bo z tymi portami i ip masz rację. Kasa po każdej transakcji powinna od razu raportować sprzedaż online do US. Wtedy kontrola z konta US widzi, czy są wystawiane paragony, na jakie kwoty i czy to ma pokrycie z tym co widzą na miejscu co się dzieje przy sprzedaży.