Carnagge

Forumowicze
 • Zawartość

  3386
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Carnagge wygrał w ostatnim dniu 25 Październik 2017

Carnagge ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

156 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

6068 wyświetleń profilu
 1. Jaki adres trzeba dodać do crona, żeby działał monitoring stron i linków? Było to na stronie REDa, ale widzę, że już nie działa, a nie ma żadnej instrukcji... [edit] Juz wiem, sprawdziłem w webarchive i ścieżka to: http://redv2.twojadomen.pl/mycron/monitoring/
 2. Carnagge

  czy ktoś może mi to wyjaśnić ?

  Nie da się w taki sposób sprawdzić backlinków w google. Jakby to tak prosto działało to nikt by nie korzystał z ahrefs, majestic itp. i by było prawdzie eldorado.
 3. Jedyny bezsens, który jest w tej ofercie to taki, że można śledzić tylko maksymalnie 500 linków (teraz podobno zmienili ten limit na 1500), ale są to linki w obrębie konta. Czyli np. dodajemy 4 strony, każda ma ze 150 linków i już mamy wykorzystany cały limit, a nawet go brakło. Przy limicie 500 linków wyglądało to mega lipnie, teraz z tym 1500 trochę lepiej, ale w zasadzie jest to oferta na monitorowanie 1 - 2 stron.
 4. Carnagge

  Straciłem domenę

  To już inna sprawa - nie wiedziałem, że to .eu i że dopiero po 3 miesiącach się tym zająłeś. Twój przykład z samochodem nijak ma się do tej sytuacji, bo domena nie została opłacona, więc ktoś ją legalnie kupił. Nikt Ci jej nie ukradł. To jest wina o12, że w Twoim imieniu nie zapłaciła za przedłużenie domeny. To tak jakbyś wypożyczył samochód z wypożyczalni na miesiąc i dał kumplowi kasę, żeby Ci poszedł przedłużyć na kolejny miesiąc. Kumpel kasę przepił i nie zapłacił wypożyczalni. Ty się nagle budzisz rano, auta nie ma, gdyż je wypożyczalnia zabrała i wypożyczyła komuś innemu, a Ty uważasz, że ktoś inny ukradł Ci auto. Umowa Ci się skończyła, wypożyczalnia kasy nie dostała, więc zabrała swoje auto i wypożyczyła komuś innemu.
 5. Carnagge

  Straciłem domenę

  Zwróć się szybko do NASK i przedstaw wszystkie dowody, łącznie ze screenami tak jak napisał blake. Kojarzę, że kiedyś była tutaj podobna sprawa na PiO i ktoś napisał do NASK i NASK mu bezpośrednio oddał domenę.
 6. Te wszystkie kwestie jakie poruszyłeś nie mają żadnego znaczenia. Kup 1 domenę która najbardziej Ci odpowiada.
 7. Powiedziałbym, że jest wręcz przeciwnie. Pod warunkiem oczywiście, że ten start artykuł jest wartościowy i jest na dobrze podlinkowanej domenie.
 8. Carnagge

  [info] Pierwsze kasy online od stycznia.

  @Mion - taki ma być własnie sens tych zmian. Tylko może nieco użyłem skrótu myślowego. Idzie kontrola z US logują się na konto danej kasy w US - nie muszą bezpośrednio na kasę, bo z tymi portami i ip masz rację. Kasa po każdej transakcji powinna od razu raportować sprzedaż online do US. Wtedy kontrola z konta US widzi, czy są wystawiane paragony, na jakie kwoty i czy to ma pokrycie z tym co widzą na miejscu co się dzieje przy sprzedaży.
 9. Carnagge

  [info] Pierwsze kasy online od stycznia.

  W tych kasach online to sens jedynie jest jak one są cały czas podłączone do netu, bo to ma głównie polegać na tym, że idzie kontrola skarbowa, podłącza się do kasy i sobie na żywo obserwuje, co się dzieje - czyli czy ktoś księguje, czy nie.
 10. Ogólnie jest masakra z proxy. Ja mam do sprawdzenia 100 fraz dziennie. Dotychczas miałem na własnym serwerze VPS postawione proxy http, wywołanie crona co 2 min i 1 sprawdzenie na wywołanie. Bez problemu w kilka godzin wszystkie frazy były sprawdzone przed poranną kawą. Teraz co chwila jest ban. Wczoraj postawiłem 3 vpsy - 2 proxy serwerowe, 1 http. Wywołanie crona co 4 minuty i 1 sprawdzenie na wywołanie. Rano były już zbanowane wszystkie proxy. 1 vps jest na windowsie, więc jak się na niego loguje przez zdalny pulpit to normalnie google śmiga i można szukać różnych rzeczy, ale jak się połączę z przeglądarki przez postawione na niego proxy to w google jest ban i pojawia się captcha. Wynika z tego, że google w jakiś sposób rozpoznaje próby łączenia przez proxy i za to banuje.
 11. Ok, postaram się być
 12. Carnagge

  Agencja Mienia Wojskowego robi dobry content

  Odnośnie butów to oni mają inną rozmiarówkę np. buty to podają długość wkładki w cm - dlatego wydaje się, że są takie małe rozmiary. Poniżej jest wyjaśnione jakim normalnym rozmiarom odpowiadają te podane przez nich. Np. tutaj jest dobra tabela, bo jak patrzę to nie przy wszystkich butach ona jest: https://sklep.amw.com.pl/pl/p/Buty-specjalne-928MON-/119
 13. Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje trochę rzeczy i przy okazji należy ich pochwalić za dobre opisy produktów https://sklep.amw.com.pl/pl/p/Kieliszek-do-koniaku-/130 https://sklep.amw.com.pl/pl/p/Polbuty-wyjsciowe-916AMON-/120 https://sklep.amw.com.pl/pl/p/Plaszcz-sluzbowy-SP-KRWP-208MON-/122 Śmieszny jest też sam asortyment rzeczy na tej wyprzedaży - zwłaszcza w zakresie "szkła"
 14. Carnagge

  Śląsk DATA CENTER

  Takie 502 u nich zdarzają się dość często, ale za tę cenę pod zaplecze całkiem spoko