Jump to content

Carnagge

Forumowicze
 • Content Count

  3,403
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Carnagge last won the day on October 25 2017

Carnagge had the most liked content!

Community Reputation

165 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

6,581 profile views
 1. No ale co w tym pomyśle jest rewolucyjnego? Robisz to co większość dużych korporacji tylko, że na małą skalę. Dodatkowo często można nawet zdalnie znaleźć firmy lub indywidualnych pracowników na zasadzie outsourcingu do działań IT np. w Indiach, gdzie stawka jest znacznie niższa niż w PL i nie trzeba nikogo zatrudniać i zakładać biura. Wszystko to kwestia kalkulacji, czy dla kilku pracowników będzie Ci się opłaciło prowadzić całą obsługę w tej Afryce, bo są to też koszty tego, że ktoś tym, tam będzie zarządzał.
 2. Zresztą Publikerem nic nie dodacie, bo już era preclów i katalogów, które on obsługiwał jest za nami. Te co stoją są tak zabezpieczone, że publiker do nich nie doda. Ten soft na chwilę obecną to można rozpatrywać tylko w kategoriach obsługi własnego zaplecza, bo baza publiczna praktycznie nie istnieje.
 3. Ja teraz potrzebowałem jakiegoś małego pakietu i przetestowałem ten hosting - plan SSD - https://hosting.linux.pl/hosting.html i mogę Ci jak najbardziej polecić. Unixstorm też miałem i wszystko z nimi w porządku, ale czasem przy stronie na WP skakało obciążenie o przekroczeniu nawet kilkadziesiąt razy dopuszczalnego obciążenia pomimo, że ruchu na stronie nie było, więc dziwne mi się to nieco wydawało.
 4. Szczerze powiedziawszy to patrząc po Twoim pytaniu to wynika, że niewiele na razie wiesz. I czego Ci nie życzę, to żebyś nie skończył jak 90% osób planujących ciągnąć gruby hajs z reklam, gdzie w zasadzie wszystko kończy się na planach i stworzeniu lipnej stronki. Na początek spokojnie wystarczy Ci dowolny hosting za 50 - 70 zł na rok np. unixstorm, który ma dobrą renomę. Jak natomiast rozkręcisz projekt to wtedy będziesz spokojnie mógł zwiększyć pakiet lub zmienić hosting. Natomiast jestem przekonany, że przez kilka miesięcy na pewno nie osiągniesz ruchu, który nie byłby w stanie obsłużyć pakiet za 50 zł. Lepiej zrobisz jak to zaoszczędzone 100 zł na hostingu przeznaczysz na wstępie na jakieś inne rzeczy
 5. No ale te dwie wersje niewiele się różnią, można powiedzieć, że pod względem podstawowej funkcjonalności tj. wyszukiwania backlinków, w ogóle się nie różnią. Jedyna różnica to w zasadzie w zakresie generowania jakiś raportów.
 6. Jest możliwe zrobienie czegoś takiego, że jest jedna skrzynka np. biuro@firma.pl i poszczególni pracownicy mogą logować się na tę skrzynkę przy użyciu swoich indywidualnych loginów? Konkretnie chodzi o ustawienie tego na hostingu z cPanelem.
 7. Carnagge

  ZenBLOG

  U mnie też w Zenblogu to nie działało. Co prawda widziałem, że captche v2 są łamane w XE, ale nie były one odsyłane do programu lub też szablon już na nie nie czekał i mimo, że widziałem, że obrazek jest dobrze rozwiązany to żaden szablon z RC nie został zakończony sukcesem. Oczywiście przy zewnętrznym OCR nie ma żadnego problemu. Rozumiem, jakby to było tak, że się czeka np. 120 sek, ale niektóre captche leciały po np. 30 sekundach i i tak szablon ich nie brał.
 8. 1 rok - trzeba napisać na support. Lepiej też napisać wcześniej, że chce się przedłużyć i mieć dostęp do bety XE.
 9. Ja to widzę tak, że tamte domeny, co Ci nie chcą przenieść mogłeś rejestrować na jakieś inne niż swoje dane i już tego nie pamiętasz i stąd ten problem. Jest jeszcze jedno możliwe rozwiązanie tej sprawy - skontaktuj się z właścicielem tej domeny, co kiedyś miałeś maila i poproś o pomoc. Jak ktoś będzie w porządku (ew. za odpowiedni $$$) to Ci założy maila i zresetuje hasło. Lepsza taka próba niż czekanie na wygaśnięcie domen jak są pozakładane opcje.
 10. Nie mam najnowszej wersji ZP, więc sprawdziłem na 5.17.2.0 i wszystko działa, w Project Maker numer się odsłania.
 11. Może ja Ci nieco pomogę. Sugeruję Ci po prostu zmienić hosting. Sam mam 1 stronę na Unixstorm na WP i niestety coś tam jest często nie tak z obciążeniem. Strona standardowa, bez żadnych udziwnień, ruch znikomy może 1000 miesięcznie. Obciążenie potrafi w niektóre dni skoczyć do niby 1000 - 2000% CPU, pomimo, że nie ma żadnego przyrostu ruchu (w tym botów itp.). Od razu uprzedzę, że na WP się dobrze znam i mam inne strony co taki ruch generują w 1 dzień, więc na początek bym Ci polecił sprawdzić, co się będzie działo na innym hoście. I oczywiście zainstaluj jakieś pluginy do cache'u strony np. WP Super Cache.
 12. Jak na dzień dzisiejszy oceniacie Capmonstera? Daje radę łamać skomplikowane recaptche jako uzupełnienie do Xevila?
 13. @hiper - nie chcę Cię martwić, ale jak Ci wyświetla, że nie ma świetłowodu to pewno nie możesz nic założyć na kablu. Ja jak wpisze dane to mi pokazuje, że mogę mieć net do 20Mb. I takowy mam tylko, że to miedź, a nie światłowód.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy