Jump to content

Carnagge

Forumowicze
 • Content Count

  3,398
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Carnagge last won the day on October 25 2017

Carnagge had the most liked content!

Community Reputation

160 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

6,491 profile views
 1. Jest możliwe zrobienie czegoś takiego, że jest jedna skrzynka np. biuro@firma.pl i poszczególni pracownicy mogą logować się na tę skrzynkę przy użyciu swoich indywidualnych loginów? Konkretnie chodzi o ustawienie tego na hostingu z cPanelem.
 2. Carnagge

  ZenBLOG

  U mnie też w Zenblogu to nie działało. Co prawda widziałem, że captche v2 są łamane w XE, ale nie były one odsyłane do programu lub też szablon już na nie nie czekał i mimo, że widziałem, że obrazek jest dobrze rozwiązany to żaden szablon z RC nie został zakończony sukcesem. Oczywiście przy zewnętrznym OCR nie ma żadnego problemu. Rozumiem, jakby to było tak, że się czeka np. 120 sek, ale niektóre captche leciały po np. 30 sekundach i i tak szablon ich nie brał.
 3. 1 rok - trzeba napisać na support. Lepiej też napisać wcześniej, że chce się przedłużyć i mieć dostęp do bety XE.
 4. Ja to widzę tak, że tamte domeny, co Ci nie chcą przenieść mogłeś rejestrować na jakieś inne niż swoje dane i już tego nie pamiętasz i stąd ten problem. Jest jeszcze jedno możliwe rozwiązanie tej sprawy - skontaktuj się z właścicielem tej domeny, co kiedyś miałeś maila i poproś o pomoc. Jak ktoś będzie w porządku (ew. za odpowiedni $$$) to Ci założy maila i zresetuje hasło. Lepsza taka próba niż czekanie na wygaśnięcie domen jak są pozakładane opcje.
 5. Nie mam najnowszej wersji ZP, więc sprawdziłem na 5.17.2.0 i wszystko działa, w Project Maker numer się odsłania.
 6. Może ja Ci nieco pomogę. Sugeruję Ci po prostu zmienić hosting. Sam mam 1 stronę na Unixstorm na WP i niestety coś tam jest często nie tak z obciążeniem. Strona standardowa, bez żadnych udziwnień, ruch znikomy może 1000 miesięcznie. Obciążenie potrafi w niektóre dni skoczyć do niby 1000 - 2000% CPU, pomimo, że nie ma żadnego przyrostu ruchu (w tym botów itp.). Od razu uprzedzę, że na WP się dobrze znam i mam inne strony co taki ruch generują w 1 dzień, więc na początek bym Ci polecił sprawdzić, co się będzie działo na innym hoście. I oczywiście zainstaluj jakieś pluginy do cache'u strony np. WP Super Cache.
 7. Jak na dzień dzisiejszy oceniacie Capmonstera? Daje radę łamać skomplikowane recaptche jako uzupełnienie do Xevila?
 8. @hiper - nie chcę Cię martwić, ale jak Ci wyświetla, że nie ma świetłowodu to pewno nie możesz nic założyć na kablu. Ja jak wpisze dane to mi pokazuje, że mogę mieć net do 20Mb. I takowy mam tylko, że to miedź, a nie światłowód.
 9. Ja mam na miedzi 19 Mb - wszystko zależy od stanu instalacji i odległości od centrali. Modem faktycznie najlepiej wziąć swój - polecam coś na chipie Broadcom, bo one podobno najlepiej działają na słabych łączach. Kilka tp-linków ma takie chipy i polecam bo to rozsądne routery za rozsądną kasę. Tylko sprawdzaj konkretną wersję routera, bo często jest tak, że jest ten sam model produkowany zależnie od czasu w nowszych wersjach i np. ver. 1 i 2 mają broadcom'a, a już ver. 3 nie ma. Więc trzeba to sprawdzić w specyfikacji technicznej na stronie producenta.
 10. Już Cię miałem zjechać, że jakieś pierdoły wypisujesz, ale faktycznie na stronie jest to mylące. Natomiast mimo, że podają światłowód to jest to zwykły kabel tam gdzie nie ma możliwości na światłowód. Na ich stronie możesz podać adres i nr telefonu i zobaczyć jaka opcja jest dostępna. Jak jest poniżej 20Mb to wiadomo, że to miedź.
 11. No na razie to ciężko coś proponować jak nikt tego nie przetestował. Wszystko wyjdzie w praniu i się okaże czy działa tak dobrze jak mówisz, czego życzę, bo są mega problemy z tymi proxy. Szczególnie jestem ciekawy jak działa na prywatnych proxy z innych źródeł niż od Ciebie.
 12. @Paq - Ionic to też już niestety H88. Nawet już panel na Ionicu w niektórych miejscach przekierowuje na Hekko (które też zostało przejęte przez H88).
 13. Jaki adres trzeba dodać do crona, żeby działał monitoring stron i linków? Było to na stronie REDa, ale widzę, że już nie działa, a nie ma żadnej instrukcji... [edit] Juz wiem, sprawdziłem w webarchive i ścieżka to: http://redv2.twojadomen.pl/mycron/monitoring/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy