Carnagge

Forumowicze
 • Zawartość

  3368
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Carnagge wygrał w ostatnim dniu 25 Październik 2017

Carnagge ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

151 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

5814 wyświetleń profilu
 1. Łódź majowe piwko

  No w zasadzie ja też mogę
 2. na ile wiek domeny ma znaczenie?

  Ja bym na Twoim miejscu postawił na tej domenie nową stronę i zobaczył na jakie pozycje wskoczy, a później dopiero rozważył 301. Jak przeskoczy tę Twoją domenę to wtedy bym zamienił domeny i z tej pierwotnej robił 301. [edit] Teraz widzę, że na tę frazę masz domenę na 4 miejscu, ale 1 i 2 miejsce to jakieś Oferteo, więc to Ci będzie trudniej przeskoczyć. Zobacz ten temat, co się dzieje w wynikach lokalnych:
 3. Nie może to być zakwalifikowane jako oszustwo, gdyż nie spełnia wymogów przestępstwa jakie zacytowałeś - zwłaszcza tych pogrubionych postanowień. W Twoim założeniu, są 3 osoby: A - osoba wyświetlająca reklamy na własnych stronach B - osoba klikająca C - reklamodawca Żeby było oszustwo to A musi wprowadzić w błąd C i w skutek tego błędu C dokonuje rozporządzenia swoim majątkiem. Tutaj nie ma absolutnie takiej sytuacji, przynajmniej z kilku powodów: - żeby się reklamy wyświetlały to C musi zapłacić Google z góry, więc już dokonał rozporządzenia mieniem zanim doszło do kliknięć - A w ogóle nie wchodzi w żadne relacje z C, w żaden sposób nie wprowadza go w błąd, nawet może nie wiedzieć kim jest C (bo przecież obsługę reklam może robić agencja, a nie ten na kogo wskazują reklamy) - samo klikanie w reklamy przez B to już czynność faktyczna i trudno się w nim dopatrywać oszustwa - B w ogóle nie musi wiedzieć jak działa system reklam - przecież może być rozliczenie nie za kliki, a np. ryczałtowe za dany czas wyświetlania lub w modelu CPL i wtedy za kliknięcia nic się nie płaci Jak już coś to bardziej by pasował art. 287 kk: Trochę o tym opisałem na blogu odnośnie nieuczciwej konkurencji, ale też częściowo może to mieć zastosowanie do osób prywatnych - link
 4. Dzisiaj z artykułu ahrefs fajną mini gierkę znalazłem. Trzeba wybrać która fraza ma większą ilość wyszukiwań w google. http://www.higherlowergame.com/
 5. SeoMatik.pl

  Ty wyliczyłaś, że koszt stworzenia strony generującej 20k pkt to 500 zł. To jest Twój właśnie problem - za wysoki koszt tworzenia strony. Takie stronki można tworzyć w zakresie 0 - 50 zł i wtedy wszystko jest opłacalne Jeszcze Cię zmartwię, bo w swoim wyliczeniu nie uwzględniłaś jednej rzeczy - kosztów linkowania stworzonej strony.
 6. SeoMatik.pl

  Zaznaczymy jedno - to są tylko i wyłącznie Twoje wyliczenia. Jak widać natomiast w dziale sprzedaży punktów są osoby, którym opłaci się sprzedawać pkt i osiągać z tego zysk. Z drugiej strony są osoby, którym się opłaci pkt kupować i widzą efekty w seo. Wniosek jest taki, że musisz przemyśleć swój model biznesowy
 7. ZenBLOG

  3 przycisk od lewej na wstążce w Zennoposterze "Show" - masz to zaznaczone i dlatego Ci się pojawiają okna
 8. Łódź - Piwko 31 stycznia

  20? gdzieś może na Pietrynie, żeby można coś było wszamać?
 9. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Czeka się ok. tygodnia. Jak widzisz, że jest w indeksie to możesz usunąć i dodać ponownie i powinno załapać. Czasem też mi się tak robi, że mimo, że jest w indeksie to jej za pierwszym razem nie załapie.
 10. Łódź - Piwko 31 stycznia

  czwartek - 22.03?
 11. Domeny generyczne

  Podepnij domenę do hostingu, postaw nawet pustą stronę i wkrótce się przekonasz jaki ruch jest w statystykach i czy się opłaca coś z tym dalej robić.
 12. RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Niezależnie jakiej metody używa Rankindexer to obecnie ona także ma problemy. Wrzucałem po kilka razy linki do świeżego zaplecza (normalne strony, nie żadne spamy) i nic nie idzie zaindeksować, kiedy wcześniej łapało w kilka godzin cały site. Widać, że google przykręciło kurek na te wszystkie metody zgłaszania linków do nich, niezależnie od konkretnego sposobu.
 13. Łódź, piwko 1 marca

  Kurczę ja w tym tyg. nie dam rady
 14. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Mam pewne wątpliwości i pytania odnośnie sprawdzania danych domeny w Majestic. W obecnej chwili jest to robione chyba z przedrostkiem http jako URL - nie powinno być to czasem sprawdzane bez http jako 'Root domain'? Z tego, co widzę, sprawdzenie z przedrostkiem http jako URL daje dużo gorsze wyniki. Nie wiem z czego biorą się te rozbieżności w Majestic, ale przy takim sprawdzeniu nie pokazuje bardzo wielu linków, które faktycznie istnieją i powinny być uwzględnianie do ranku domeny. Przykładowy screen obrazujący problem z systemu okazwłoki - Majestic Checker - ta sama domena z www i bez oraz z http i bez. Dodam, że domena działa z "www" i wszystkie linki są z "www"'. W LinkTaku brana do ranku jest wersja z http, co daje TF 7 podczas, gdy wersja bez http daje TF 22.