Jump to content

SEO-Admin

Oficjalne
 • Posts

  1,097
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

SEO-Admin last won the day on January 17 2020

SEO-Admin had the most liked content!

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.programy.cyfropolis.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

12,856 profile views

SEO-Admin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

51

Reputation

 1. Niczego nie wyczaiłem. Czym to sprawdzasz?
 2. Jest pełno takich niby sklepików (zwłaszcza te z rozszrzeniem .top). Produkty i treści, które w nich się znajdują są pokradzione z innych sklepów. https://www.google.pl/search?hl=pl&tbs=sbi:AMhZZitSjw6qEuZK0SZ0KaHYyTlbPXUk_1cQpeHxi2bOdcr-Ss3f5t2F_1ap8cZRkxVkoauCM7fuu7Hd-9hRDqpTpw-B5if20_18wMZFJwwMfW_1mmjbGJ10obpzBLsnTSla7mekvQyFvpbJof0PqLLau8HEgmfL1y_1FgY9vWAs3vSSX1dAWqznLlJ-2IWDjpNfeln8addcAyF_1w--8WQb9q8QqVFKTPUnQshmsNcXMaKBdWu9zrKa_1-ASU0NJKYuKU5imM-rb46nAlP2Ef2oxPzxP0d3LtfNQfZEkhUZOEJTQmFLZA2iqMhkgkhBYW_1deACCDKIMD4lQFdlZD9qRXwUFJNPrzZEXelvkg&ei=LOzKYPvzGuWDlQfygqaoCw&start=0&sa=N&ved=2ahUKEwj7ueTRhZ7xAhXlQeUKHXKBCbU4MhDy0wN6BAgBEDk&biw=1694&bih=1047 Nie są to "prawdziwe" sklepy, w whois nie dojdziesz do kogo należą, nie wychodzą z nich linki. Jaki jest cel zakładania takich stron? Czy to jest faza przygotowania pod zaplecza? Czy może z linków, które są widoczne są przekierowania 301 do lepszych zaplecz lub stron? Jak to możnaby rozkminić?
 3. Witam, Mam program, który mi działa jak w tytule. Pomyślałem, że zrobię wywiad, czy jest może zapotrzebowanie na taki soft. Jeśli tak, to go lekko podrasuję i udostępnię do kupna. Do działania programu potrzebny jest osobny, dowolny (może być stary) komputer z win7 w górę i miejsce na serwerze z obsługą bazy sqlite3 czyli nic specjalnego. Program działa tak, że 24h/dobę sprawdza co około minutę (bez proxy) kolejną frazę i zapisuje wynik na serwerze, aby mieć dostęp do danych z innych komputerów. Czyli zapuszczasz program na komputerze stojącym w kącie i zapominasz, a wyniki pobierasz na innym komputerze. Koszty więc są takie: Stary laptop z olx = 50 zł, zużycie prądu = 30 zł na miesiąc, koszt zakupu programu = może ok. 100 zł netto? 🙂 Można sobie oglądać wykres pozycji swojej strony i wybranej konkurencji na wybrane frazy i tworzyć różne raporty, np. jakie frazy są na jakim miejscu w pierwszej 10-ce dla wybranych stron, itp. Może macie jakieś propozycje raportów z takich zebranych danych pozycji? pozdrawiam Grzegorz
 4. Witam, dostępna jest wersja 3.4d, która zawiera dwie nowe właściwości: W projekcie można używać komendy "#plik-losowa-sekcja nazwa_pliku". Program pobiera wówczas losową sekcję z pliku o podanej nazwie. Używać można tej funkcji do losowego wklejania opisów do stron ogłoszeniowych, stopek na forach, wpisów do blogów, komentarzy, itp. Przykład użycia: Załóżmy, że posiadamy plik tekstowy "teksty-losowe.txt", w którym znajdują się trzy sekcje: <aaa> Tekst nr 1. Wlazł kotek. </aaa> <xyz> Tekst nr 2. Na płotek. </xyz> <xyz> Tekst nr 3. I mruga. </xyz> Jeśli w tabeli projektu użyjemy komendy "#plik-losowa-sekcja teksty-losowe.txt", to program będzie wybierał losową sekcję z trzech znajdujących się w przykładowym pliku. Proszę zauważyć, że w przypadku używania tej komendy, sekcje w pliku mogą mieć taką samą nazwę. Nowa komenda w skryptach: "auth=login=hasło". Na niektórych stronach (zazwyczaj na skrypcie wordpress), w procesie logowania się lub dostępu do panelu admina, występuje dwuetapowa autoryzacja. Przed otwarciem strony logowania się, strona wyświetla dodatkowe okienko dialogowe, w które trzeba ręcznie wpisać login i hasło, np. login: jestem, hasło: czlowiekiem, co oczywiście utrudnia automatyczne działania. Jednak jeżeli w skrypcie, jeszcze przed otwarciem danej strony podamy tę komendę z loginem i hasłem a potem otworzymy stronę logowania, to program samodzielnie dokona autoryzacji i otworzy od razu stronę logowania lub podobną, w którą możemy następnie wklejać dane i klikać automatycznie używając następnych komend skryptu. Czyli np. wpisujemy w skrypcie: home=www.jakasstrona.pl auth=jestem=czlowiekiem open=www.jakasstrona.pl/wp-login.php I program sam dokona autoryzacji przechodząc do strony wp-login.php.
 5. Witam, Dostępna jest wersja 3.4c AutoFluxa a w niej obsługa proxy i dodatkowa komenda usuwająca wybrany element z kodu strony według jego nr w tablicy elementów. Obsługa proxy. Program może otwierać strony przez serwery proxy. Adresy ip proxy możemy podać na dwa sposoby: a). W notatce do projektu wpisujemy linię komendy według następującego wzoru (proxy=adres_ip:port), np: proxy=52.139.3.203:80 Program otwiera wówczas stronę przez proxy w momencie podwójnego kliknięcia w tabeli adresów i w trakcie przetwarzania skryptów (o ile w skrypcie nie ma podanego proxy). b). W skrypcie wpisujemy komendę według takiej samej zasady jak wyżej. Program otwiera stronę w trakcie przetwarzania skryptu (home=, open=) używając proxy wpisanego wcześniej w dany skrypt. Proxy podane w skrypcie jest nadrzędne w stosunku do proxy, które jest wpisane w notatce do projektu. Czyli jeśli chcemy, aby na danej stronie skrypt otwierał stronę przez proxy wpisujemy na początku skryptu komendę proxy=adres:port. Nowa komenda "delone=nazwa_elementu=nr_elementu" usuwającą z kodu strony element o określonej nazwie i numerze. Trzeba zwrócić uwagę na to, że numerowanie elementów w kodzie stron zaczyna się od zera. Np. załóżmy, że na stronie znajduje się formularz, w którym są dwie listy wyboru select ładowane dynamicznie o tej same nazwie "kateg". Komendą delone=kateg=0 usuniemy pierwszy element i zostanie tylko jedna, druga lista select, w której w dalszej części skryptu możemy wybrać interesującą nas opcję. Przykładowa strona, na której trzeba zastosować tę komendę to e-anonsik. pozdrawiam Grzegorz
 6. Witam, W nowej wersji 3.4a, jeśli chodzi o skrypty ogłoszeniowe dodana została opcja, która pozwala na automatyczne przypisanie kategorii lub części linku otwierającego kategorię poprzez dopasowanie fraz. Czyli wpisujemy frazy w projekcie, a program sam dopasowuje kategorie wpisu do fraz lub wybiera losową jeśli nie znajdzie. Działa to również z podkategoriami, tzn. jeśli główna kategoria nie będzie zawierać frazy, ale fraza ta znajdzie się w podkategorii, to program to uwzględni. Frazy definiujemy w projekcie, w skrypcie umieszcza się klucz określający, którą frazę stosujemy i nr sekcji z drzewkiem nazw, które jest notatce do skryptu. Na razie dostępne jest gotowych 230 adresów skryptów ogłoszeniowych. Te zależności najlepiej zrozumieć poprzez obrazek i film:
 7. Program na razie sam nie odbiera poczty. Zrobię to potem (kiedyś coś podobnego zrobiłem w siewcy). Ale na razie trzeba samemu sobie otworzyć pocztę i klikać w potwierdzenia. W programie jest dla ułatwienia zakładka dla kont pocztowych, żeby mieć to bezpośrednio w programie. Co do raportu, to na razie jest funkcja zapisu końcowego wyniku w logu. Program sprawdza, czy po dodaniu na otwartej stronie pojawi się fraza (np: konto zostało utworzone) i zapisuje wynik do pliku logów.
 8. To co opisałem, to w zasadzie opis techniczny, gdyby ktoś chciał sobie sam przygotowywać skrypty pod swoje adresy niedostarczane przeze mnie. Ale w tych przygotowanych, to faktycznie wystarczy wpisać tylko dane w projekcie, bo skrypty będą już dostosowane. Co do wyplucia gotowych url-i z wpisami, to nie ma tak lekko. Przecież często trzeba jeszcze zatwierdzać wpis po odebraniu maila, albo czekać aż admin strony sobie zatwierdzi, itp. Owszem, byłoby to wygodne gdyby chcieć oferować swoje usługi klientom na allegro ("ręczne dodanie ogłoszeń do 10 tys. stron za 5 zł"), ale mówmy o rzeczach możliwych. Wiem, też o tym marzę, aby można było powiedzieć do komputera: "hej, pozycjonuj stronę xyz do top1 na frazę abc", ale takie rzeczy to tylko w erze. 🙂 Tak więc, będzie możliwe takie automatyczne dodanie wg fraz tylko do przygotowanych uprzednio adresów.
 9. Ok, da się to zrobić, ale i tak nie będzie to na zasadzie pełnej sztucznej inteligencji, która czyta w myślach użytkownika programu. 🙂 Trzeba by połączyć trzy miejsca. W notatce do projektu wpisuje się linie np.: #frazy1 agd, kuchn #frazy2 mazow Z kolei w każdym skrypcie adresu byłoby z kolei definiowanie takie jak np.: select=category_id=#frazy1 [23] select=id_wojewodztwa=#frazy2 [25] Zaś w notatce do skryptu będą wpisane listy pól selectów z ich opcjami, np.: [23] id_kategorii Usługi>Uslugi Transportowe = 102 Usługi>Usługi Prawne = 101 Usługi>Usługi Księgowe = 100 AGD, RTV, Elektronika>Kamery = 92 AGD, RTV, Elektronika>Pozostałe - RTV = 91 AGD, RTV, Elektronika>Wieże, Wzmacniacze, Głośniki = 90 AGD, RTV, Elektronika>Odtwarzacze CD, MP3 = 89 [/] [25] id_wojewodztwa Wybierz województwo = 0 Łódzkie = 5 Małopolskie = 6 Mazowieckie = 7 Opolskie = 8 [/] I teraz, program, gdy zobaczy w skrypcie hasło #frazy, bierze z notataki projektu jakich fraz ma szukać. Dla każdej frazy przeszukuje notatkę skryptu i jeśli znajdzie frazę w danej linii odpowiedniej sekcji (czyli np. sekcji [23] ) to bierze wartość opcji i używa do ustawienia selecta na stronie. Czyli w powyższym przykładzie w pierwszym selekcie wybierze opcję 92, w drugim selekcie opcję 7. Pozostaje tylko jednorazowe przygotowanie przeze mnie skryptów i notatek skryptów i udostępnienie w zestawach. Użytkownik programu zmieniałby sobie tylko frazy w notatatce projektu.
 10. Tak przeglądam sobie jeszcze raz te serwisy ogłoszeniowe i nie wiem, czy nie wystarczy (dla osób chcących dodawać do wielu kategorii) wprowadzenie tylko łańcuchów synonimów dających losowy wybór kategorii. Na razie dodałem w okienku podglądu pól formularzy funkcję tworzącą gotowe do skopiowania łańcuchy synonimów opcji dla danego pola select. Można sobie przekopiować cały łańcuch do skryptu a program będzie wybierał kategorię losowo. Teoretycznie mógłbym zrobić chyba funkcję wyszukującą kategorię wg zadanej frazy, ale nie jestem pewny czy aż tak dobrze będzie się trafiać. Bo to tylko w teorii tak fajnie wygląda, ale w praktyce albo będzie trzeba szukać krótkich fraz, albo długich, ale nie będzie to elastyczne. Nie wiem czy nie wystarczą łańcuchy synonimów. Kliknij obrazek, aby powiększyć.
 11. Instrukcja o użytecznych trickach w skryptach jest w meny\pomoc programu lub to samo na stronie: http://www.programy.cyfropolis.pl/autoflux/autoflux-tricki-w-projektach-i-skryptach/ Ale co do losowości, to zrobię dzisiaj czy na dniach jeszcze opcję automatycznego generowania łańcuchów synonimów do pól typu select, tak aby właśnie losowo wybierać kategorię. Czyli będzie można sobie łatwiej robić w skrypcie na przykład coś takiego: select=category_id={16|44|38|987} Czyli program wylosuje jakąś kategorię i ustawi w formularzu. Taki skrypt będzie "uniwersalny" jeśli komuś nie zależy na dokładnym miejscu umieszczenia wpisu.
 12. Popatrzę co da się pod tym względem zrobić. Ale to nie jest takie oczywiste, bo kategorie są różnie oznaczane, itd. Myślę, że jeśli już ktoś chce losowo "spamować", można używać w skrypcie funkcji #rand lub #int programu, lub łańcucha synonimów w przypadkach wyboru kategorii. Zresztą zobaczę...
 13. Trochę upierdliwe może to być. Ale jest to jednorazowa czynność. Większość ogłoszeń jest na krótki czas, więc następne ponowienie ogłoszenia jest już całkiem automatyczne. Ale nie mówię nie. Można nad tym pomyśleć. 🙂 Program nie działa z serwisem antcpt.com, tylko z anti-captcha.com. Tam trzeba się zarejestrować i wpłacić parę dolców, żeby było czym płacić za rozwiązania. Indywidualny klucz klienta z tego serwisu wkleja się do odpowiedniej opcji głównej w autofluxie i tyle. pozdrawiam Grzegorz
 14. Witam, Program jest w sprzedaży za 62,40 zł netto z rabatem (kod: fpio). Osobno będę sprzedawał zestawy adresów ze skryptami, pierwsza paczka 200 forów i 250 stron ogłoszeniowych za 14,40 zł netto. http://www.programy.cyfropolis.pl/programy/autoflux/ pozdrawiam Grzegorz
 15. Spytałem się, bo na szybko przetestowałem na tych stronach typowe zapytanie pod K2 i nie weszło, a więcej mi się nie chciało. Byłem ciekawy czy jakieś niecodzienne czary są, ale spoko, to rozumiem, że trzeba coś innego wywołać. 🙂 Dobra, nie będę Ci zaśmiecał wątku. 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy