Jump to content

SEO-Admin

Oficjalne
 • Content Count

  1,090
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

SEO-Admin last won the day on January 17

SEO-Admin had the most liked content!

Community Reputation

50 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.programy.cyfropolis.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

12,353 profile views
 1. Program na razie sam nie odbiera poczty. Zrobię to potem (kiedyś coś podobnego zrobiłem w siewcy). Ale na razie trzeba samemu sobie otworzyć pocztę i klikać w potwierdzenia. W programie jest dla ułatwienia zakładka dla kont pocztowych, żeby mieć to bezpośrednio w programie. Co do raportu, to na razie jest funkcja zapisu końcowego wyniku w logu. Program sprawdza, czy po dodaniu na otwartej stronie pojawi się fraza (np: konto zostało utworzone) i zapisuje wynik do pliku logów.
 2. To co opisałem, to w zasadzie opis techniczny, gdyby ktoś chciał sobie sam przygotowywać skrypty pod swoje adresy niedostarczane przeze mnie. Ale w tych przygotowanych, to faktycznie wystarczy wpisać tylko dane w projekcie, bo skrypty będą już dostosowane. Co do wyplucia gotowych url-i z wpisami, to nie ma tak lekko. Przecież często trzeba jeszcze zatwierdzać wpis po odebraniu maila, albo czekać aż admin strony sobie zatwierdzi, itp. Owszem, byłoby to wygodne gdyby chcieć oferować swoje usługi klientom na allegro ("ręczne dodanie ogłoszeń do 10 tys. stron za 5 zł"), ale mówmy o rzeczach możliwych. Wiem, też o tym marzę, aby można było powiedzieć do komputera: "hej, pozycjonuj stronę xyz do top1 na frazę abc", ale takie rzeczy to tylko w erze. 🙂 Tak więc, będzie możliwe takie automatyczne dodanie wg fraz tylko do przygotowanych uprzednio adresów.
 3. Ok, da się to zrobić, ale i tak nie będzie to na zasadzie pełnej sztucznej inteligencji, która czyta w myślach użytkownika programu. 🙂 Trzeba by połączyć trzy miejsca. W notatce do projektu wpisuje się linie np.: #frazy1 agd, kuchn #frazy2 mazow Z kolei w każdym skrypcie adresu byłoby z kolei definiowanie takie jak np.: select=category_id=#frazy1 [23] select=id_wojewodztwa=#frazy2 [25] Zaś w notatce do skryptu będą wpisane listy pól selectów z ich opcjami, np.: [23] id_kategorii Usługi>Uslugi Transportowe = 102 Usługi>Usługi Prawne = 101 Usługi>Usługi Księgowe = 100 AGD, RTV, Elektronika>Kamery = 92 AGD, RTV, Elektronika>Pozostałe - RTV = 91 AGD, RTV, Elektronika>Wieże, Wzmacniacze, Głośniki = 90 AGD, RTV, Elektronika>Odtwarzacze CD, MP3 = 89 [/] [25] id_wojewodztwa Wybierz województwo = 0 Łódzkie = 5 Małopolskie = 6 Mazowieckie = 7 Opolskie = 8 [/] I teraz, program, gdy zobaczy w skrypcie hasło #frazy, bierze z notataki projektu jakich fraz ma szukać. Dla każdej frazy przeszukuje notatkę skryptu i jeśli znajdzie frazę w danej linii odpowiedniej sekcji (czyli np. sekcji [23] ) to bierze wartość opcji i używa do ustawienia selecta na stronie. Czyli w powyższym przykładzie w pierwszym selekcie wybierze opcję 92, w drugim selekcie opcję 7. Pozostaje tylko jednorazowe przygotowanie przeze mnie skryptów i notatek skryptów i udostępnienie w zestawach. Użytkownik programu zmieniałby sobie tylko frazy w notatatce projektu.
 4. Tak przeglądam sobie jeszcze raz te serwisy ogłoszeniowe i nie wiem, czy nie wystarczy (dla osób chcących dodawać do wielu kategorii) wprowadzenie tylko łańcuchów synonimów dających losowy wybór kategorii. Na razie dodałem w okienku podglądu pól formularzy funkcję tworzącą gotowe do skopiowania łańcuchy synonimów opcji dla danego pola select. Można sobie przekopiować cały łańcuch do skryptu a program będzie wybierał kategorię losowo. Teoretycznie mógłbym zrobić chyba funkcję wyszukującą kategorię wg zadanej frazy, ale nie jestem pewny czy aż tak dobrze będzie się trafiać. Bo to tylko w teorii tak fajnie wygląda, ale w praktyce albo będzie trzeba szukać krótkich fraz, albo długich, ale nie będzie to elastyczne. Nie wiem czy nie wystarczą łańcuchy synonimów. Kliknij obrazek, aby powiększyć.
 5. Instrukcja o użytecznych trickach w skryptach jest w meny\pomoc programu lub to samo na stronie: http://www.programy.cyfropolis.pl/autoflux/autoflux-tricki-w-projektach-i-skryptach/ Ale co do losowości, to zrobię dzisiaj czy na dniach jeszcze opcję automatycznego generowania łańcuchów synonimów do pól typu select, tak aby właśnie losowo wybierać kategorię. Czyli będzie można sobie łatwiej robić w skrypcie na przykład coś takiego: select=category_id={16|44|38|987} Czyli program wylosuje jakąś kategorię i ustawi w formularzu. Taki skrypt będzie "uniwersalny" jeśli komuś nie zależy na dokładnym miejscu umieszczenia wpisu.
 6. Popatrzę co da się pod tym względem zrobić. Ale to nie jest takie oczywiste, bo kategorie są różnie oznaczane, itd. Myślę, że jeśli już ktoś chce losowo "spamować", można używać w skrypcie funkcji #rand lub #int programu, lub łańcucha synonimów w przypadkach wyboru kategorii. Zresztą zobaczę...
 7. Trochę upierdliwe może to być. Ale jest to jednorazowa czynność. Większość ogłoszeń jest na krótki czas, więc następne ponowienie ogłoszenia jest już całkiem automatyczne. Ale nie mówię nie. Można nad tym pomyśleć. 🙂 Program nie działa z serwisem antcpt.com, tylko z anti-captcha.com. Tam trzeba się zarejestrować i wpłacić parę dolców, żeby było czym płacić za rozwiązania. Indywidualny klucz klienta z tego serwisu wkleja się do odpowiedniej opcji głównej w autofluxie i tyle. pozdrawiam Grzegorz
 8. Witam, Program jest w sprzedaży za 62,40 zł netto z rabatem (kod: fpio). Osobno będę sprzedawał zestawy adresów ze skryptami, pierwsza paczka 200 forów i 250 stron ogłoszeniowych za 14,40 zł netto. http://www.programy.cyfropolis.pl/programy/autoflux/ pozdrawiam Grzegorz
 9. Spytałem się, bo na szybko przetestowałem na tych stronach typowe zapytanie pod K2 i nie weszło, a więcej mi się nie chciało. Byłem ciekawy czy jakieś niecodzienne czary są, ale spoko, to rozumiem, że trzeba coś innego wywołać. 🙂 Dobra, nie będę Ci zaśmiecał wątku. 🙂
 10. Rozumiem 🙂 A tak z ciekawości, to jeśli admin joomli nie zezwali na rejestrację nowych użytkowników, to nic się nie zrobi, czy może jednak?
 11. Aaa, ok. Tak sobie wszedłem przypadkiem nie będąc w temacie. 🙂 sorry. Pomyślałem, że jeśli się pytał jakim programem, to takim, który łamie joomlę.
 12. Ok, nagram oczywiście filmy. A daj jakiś adres jeden czy dwa, z którymi sobie na razie nie radzisz to zobaczę. Naturalnie, pewne strony są nieźle zamotane i nie każde (przynajmniej na razie) poddają się programowi, ale na razie je pomijam, bo jest na razie dużo innych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy