Skocz do zawartości

Komorowski vs Kaczyński, kto lepszym prezydentem


marcus1

Komorowski vs Kaczyński  

268 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komorowski vs Kaczyński, kto lepszym prezydentem:

    • Bronisław Komorowski
      150
    • Jarosław Kaczyński
      52


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 433
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie widzę tu żadnych kpin. Rozumiem, że jesteśmy po narodowej żałobie, ale mimo naszych wewnętrznych odczuć i własnego smaku, kampanie ruszą lada moment.

Dla mnie nie ważne kto zostanie prezydentem, ważne by godnie reprezentował Nasz kraj i był OBIEKTYWNY. Dotychczas Kwaśniewski według mnie robił to tak jak należy (pomimo, że zwolennikiem SLD nie jestem i nie byłem).

Jak już ktoś wspomniał, że żaden nie jest odpowiednim kandydatem. Z tym się zgodzę, bo u Nas brakuje partii typowo demokratycznej. Kraj mamy taki jaki mamy i dopóki będzie w nim tyle socjalizmu ile jest teraz, to nikomu lepiej nie będzie. Wybory nic nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni Kaczyński za bardzo skupiał się na historii. Nie mówię, że przeszłość i pamięć nie jest ważna, ale są też inne priorytety i siły trzeba rozłożyć w miarę proporcjonalnie do wagi problemu. Biorąc pod uwagę podobieństwo poglądów braci, wybrałbym Komorowskiego. Fantastyczny nie jest, ale lepszy. W sytuacji jaką mamy, tylko on i ktoś z PiSu będzie się liczyć. Możliwe, że inni nie zbiorą nawet wystarczającej ilości podpisów. Pawlak z PSL chyba nie ma szans, z SLD też wątpię, żeby udało im się coś zdziałać. Chociaż, kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ważne kto zostanie prezydentem, ważne by godnie reprezentował Nasz kraj i był OBIEKTYWNY. Dotychczas Kwaśniewski według mnie robił to tak jak należy (pomimo, że zwolennikiem SLD nie jestem i nie byłem).

taa jasne

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komorowski - powiązania WSI, GRU, bez charyzmy, obcego języka, nudny

Kaczyński - bez żony, zadufany, kłótliwy, bez języka obcego

Olechowski - kapuś-współpracownik SB, należał do PZPR, leniwy, buc, bez języka

Kto tam jeszcze kandydatuje? Czarno to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności