Jump to content

marcus1

Forumowicze
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by marcus1

 1. wiadomo że jest pierdyliard czynników, ale chodzi o sensowność tego parametru, który nie oddaje wiernie zachować użytkowników.
 2. ale to bardzo ciekawy temat Wiadomo pingin nie panda, ale obydwaj są chyba na wyginięciu. Chociaż panda chyba bardziej.
 3. to zalezy na jaką podstronę wchodzi. Jeżeli jest to podkategoria produktów x i wspłóczynnik odrz jest wysoki to słabo. Ale jeżeli to jest blog firmowy z poradnikiem gdzie ktoś szuka info jak pokręcić Intel Core i7-4770K, bo kupił właśnie w mediamarkcie za 1500 zł a nie za 1200 zł u Ciebie, to nie interesuje go Twoja oferta tylko jak wydobyć demona z procka nie posyłając go w diabły. On szuka informacji i nie jest nastawiony na transakcję. Ma inny cel. Słowo cel jest tu kluczem. Swoją drogą. Mam pewną podstronę (taki poradnik o pewnym produkcie który sprzedaję). Kuźwa siedziałem nad nią dn
 4. to logiczne i oczywiste. Przykładowo prowadzisz e-shop z warzywami eco i masz zajebistą podstronę jak ugotować bób. Ludzi w necie szukają tej inforamcji i są zadowoloni. A wsp odrzuceń wynosi 100%. Jeżeli nie szukali tej informacji po 4 piwach, kiedyś może sięgną do swej pamięci i wydobęda nazwę Twoje strony. Ale wątpię aby zapamiętali czym się zajmujesz bo im wtedy chodziło o bób i nie obodził ich ten irytujący popup z neewsleterem.
 5. spamy też poleciały. Przynajmniej w mojej branży. Konkurencja "pozycjonowana" poza top 10. Strony nielinkowane zyskały. Umocniły się allegro, ceneo, ikea itp
 6. jednak coś się dzieje. pojawiają się w top 10 małe firmy, które siedziały w niebycie. Mówie o długim ogonie. Wygląda sympatycznie.
 7. Kuźwa miał być ten pelikan w tym tygodniu i nie ma. Miałem przez chwilę pikny przebłysk (chyba zapowiedź pelikana) , ale wszystko się znów zjebało, mówiąc łagodnie (mówię o konkurencji pozycjonujacej się w stylu hardcore black hat ). Chyba że ten pelikan nie wychwyci jeszcze stron budowanych na synonimizatorach. Ale i tak jest dużo lepiej niż było kiedyś. Widać wyraźny postęp. Na szczeście w tak zwanym seo, 90% klientów stanowią ci co chcą szybkich efektów. Oby się to nie zmieniło. Bo wtedy my puryści od CM będziemy leżeć i kwiczeć.
 8. mamy czwartek i gdzie sa te pingwiny, pandy i inne zwierzaki ?
 9. Zawsze tak bezkrytycznie podchodzisz to tego co sprzedają Ci media ?
 10. a co jeśli gość to syn prokurator ? Dlaczego prokuratura działa tak opieszale ? Normalnego człowieka po jednym piwku za jazdę na rowerze już dwano wysłali by na sybir na 20- lat.
 11. Stary, zakładając tu temat właściwie łamiesz te wytyczne. Pozycjonowanie to wpływanie na ranking wyszukiwarki, a to jest niezgodne z jej zasadami. Dokładnie. Najważniejsza zasada to nic nie robić i modlić się aby inni Cię linkowali za "wartością treść".
 12. Facet pewnie był w jakimś stanie szoku (być może jakaś tragedia sprzed kilku dni) albo cierpi na jakaś chorobę natury neurologicznej. Człowiek w normalnym stanie nie może zapomnieć o dziecku w samochodzie.
 13. fakt wyniki w bingu są prawie takie same jak ze 2 lata temu w google
 14. To zależy co sie sprzedaje. Jeżeli ktoś kto by sprzedawał np. wirówki do wzbogacania uranu, powiedział mi "50% naszych zamówień pochodzi z Google AdWords", to bym mu uwierzył, ale nie rzeczy tak powrzechne jak nosidełko dla niemowląt.
 15. pewnie to znacie https://www.google.pl/intl/pl/ads/?fg=1 Mówienie, że 50% naszych zamówień pochodzi z Google AdWords to ściema, chyba że ktoś dokłada do interesu. Swoją drogą, trochę to kiepsko świadczy od takiej stronie.
 16. marcus1

  Page rank update

  Wtedy nastąpi koniec świata.
 17. Ten nowy algorytm jest naprawdę niezły. Jeszcze bardziej wartościowe wyniki. W końcu mozna wyszukać firmy, których nie sposób było wcześniej znaleźć. W końcu też wyleciały strony z 50k linków. Te z bardzie zróżnicowanym profilem linków się jednak ostały, ale one mają dobrą markę, co obecnie ma duże znaczenie. Nareszcie widać jakiś postęp. Pierwszy raz jestem zadowolny z tego co widzę w serpach. Jedna uwaga: Niech tylko zrobią jakiś porządek z allegro i ceneo, które linkują do siebie w dość prymitywny, ale skuteczny o dziwo sposó A>B B>A Znajdżcie mi frazę gdzie w top 10 nie będzie
 18. Takie linki za 34 groszy też bardzo ładnie działają. Prolink do dobry system. Wiadomo ważna jest dywersyfikacja.
 19. Służby wywiadowcze innych państ mają ładny zebrany materiał. Dziadostwo na maxa.
 20. http://kontakt24.tvn.pl/temat,strona-premi...ana,170074.html http://wyborcza.pl/1,76842,11014989,Wlaman...kiego__Kim.html Jest naprawde źle.
 21. wszystkie gov padają. Moje BL
 22. chodzi o jakość wyników, zobacz frazę pozycjonowanie już wszystko w porządku
 23. Chyba jakaś grubsza sprawa.
 24. marcus1

  SeoLight

  Nie wiem czemu ale ostatnio bardzo czesto zawiesza mi się program.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy