Skocz do zawartości

Komorowski vs Kaczyński, kto lepszym prezydentem


marcus1

Komorowski vs Kaczyński  

268 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komorowski vs Kaczyński, kto lepszym prezydentem:

    • Bronisław Komorowski
      150
    • Jarosław Kaczyński
      52


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 433
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A co tak wszyscy z tymi językami obcymi ? Zobaczcie sobie na inne przywódców innych państw ile to oni języków znają.

Nie musicie, podpowiem: większość zna tylko swój ojczysty.

Co nie znaczy, że powinniśmy brać z nich przykład.

Nasuwa mi się jeszcze takie pytanie: dlaczego nie wypowiada się tu nikt, kto w ankiecie kliknął Kaczyńskiego? Ludzie, jest Was 24 osoby. Podajcie jakieś argumenty za swoją decyzją, bo ja nie mogę ich znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan Lech Kaczynski trzymal sie swoich wartosci, wychodzil mowil i niezaleznie czy sie komus podobo czy nie to jest jego zdanie i jego broni

natomiast politycy PO mowia to co ludzie chca uslyszec a jak zobacza sondaze ze poparccie spada to zmieniaja swoje "poglady" pod sondaze

swoja droga znam osoby ktore glosowaly na PO a gdy z nimi rozmawialem to rozmowa w skrocie polegala na tym ze daje powody roznych afer a w odpowiedzi jedynie "a Kaczynski jest niski", "po co glosowac na kogos kto przegra" wiec rozmowa dlugo nie trwala bo jest to poziom zalosny a takiej osoby nie da sie do niczego przekonac

mielismy do tej pory jednego prezydenta ktory nie byl agentem, jak widac na razie wystarczy

ja sie niczemu nie dziwie, w calej zachodniej Europie i USA od pewnego czasu w polityce jest wazniejszy Public Relations od pogladow, planow i uczciwosci

a to ze malo osob sie udziela, to ogolnie jest tak ze najwiecej mowi ten co najmniej wie, pozdrawiam komentatorow na onecie ;]

pozwole sobie jeszscze na edycje, dopowiem cos w sprawie pogrzebu

wiele osob nie zgadzalo sie na Wawel a co najsmiejszniejsze jako powod podawali Pana marszalka Pilsudskiego, ze Kaczynski nie jest az tak zasluzony jak Pilsudski etc, jest to malo trafne porownanie ale co sie dziwic jak sie nie zna histori ale za to bezgranicznie wierzy sie w to co powiedza w TVN i wyborczej

cytuje slowa Pilsudskiego

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. "

Kaczynski byl pierwszym prezydentem który dbał o nasza historię

Pilsudski pod jednym wzgledem byl lepszy od Kaczynskiego, jak sie wkurzyl to powystrzelal swoich przeciwników

a co do pochowku byly duzo wieksze prostesty, probowano zatrzymywac pociag ktorym bylo przewozone cialo do Krakowa i uzywano sily a nie tylko paru wyrostkow pojdzie sie przewietrzyc z transparentami:P

wiec jak sie cos mowi warto o tym cos wiedziec a jak sie nie chce to rzeczywscie TVN wystarczy

to tak w ramach plucia ogolnie na PIS ;]

a co do prezydenta jezeli bedzie pan Kaczynski startowac to zaglosuje, aczkolwiek moim zdaniem lepszym kandydatem bylby pan Ziobro poniewaz Kaczynski jak wczesniej napisalem nie ma PR co jest wazne w dzisiejszej polityce, niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zarzucasz komuś brak merytoryki, po czym oświadczasz, że Kaczyński był gorszy od Piłsudskiego bo nie strzelał do przeciwników do gratuluje ;]

poza tym, to, że ktoś ma swoje zdanie i go nie zmienia o niczym nie świadczy, jeśli jest w błędzie to chyba gorzej, że jest uparciuchem <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak ktos w ogole nie ma zdania tylko wyniki sondazy

chodzi mi o poglady, ktorych broni niezaleznie czy sie podoba czy nie jezeli sa sluszne, nie liczac tylko na wyzsze slupki (to oczywiscie tez ale nie kosztem wszystkiego, jak choragiewka raz w jedna raz w druga.)

a co do Pilsudskiego chodzilo o glupote powolujac sie na niego przy okazji Wawelu poniewaz akurat ich poglady szly w dosc podobnym kierunku;]

Pan Wajda tez sie nie wykazal;] jak juz takie wazne jest zdanie ludzi z TV to czemu sie nie wypowiedziala Doda albo Wojeowdzki, bardzo ciekawe co oni na to, narod powinien wiedziec:p

Taki pozadny rezyser a, ze kolega po fachu pedofil to mu nie przeszkadzalo;]

dziala to na zasadzie ze puszcza w TVN a ludzie popatrza, to taki porzadny czlowiek przeciez nawet Katyn nakrecil to na pewno wie co mowi

film dobry, nie powiem ze nie;]

Pan Wajda wielce zasluzyl sie rowniez w epoce PRL ;] tez wspolpracowal z tymi co dawali kase;]

i prosze nie podawac argumentów jaki on wielki, nawet jego ojciec zaginal w Katyniu

bo wtedy odpowiem ze ojciec Jaruzelskiego byl w lagrze na Syberii tylko co ma piernik do wiatraka oprocz tego ze maja druga litere taka sama i taka sama dlugosc:P zaslugi ojca nie przenosza sie na dzieci;] i nie powinny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'wonap' - ciebie chyba piecze ze PO ma takie rankigni po tylu latach rządzenia, no ale sam wiesz ktoś musi przegrywac żeby ktoś mógł wygrac, to raczej naturalne.

Ja to sie ciesze że za rządów PO nie mamy co 5 min ziobry w TV ze spektakularnym aresztowaniem takim jak Pani Blidy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli podoba sie jak kradna, aby nie mowili o tym w TV i nie wykrywali to serce tak nie boli;]

mnie nic nie piecze to wlasnie zwolennikow PO cos boli;] to forum sobie chwale, doceniam rozne poglady i ze nie sa uzywane obrazliwe slowa;] na innych forach jak ktos nie ma argumentow do powiedzenia to pisza o bledach i ortografii:P ale patrzac na serwisy informacyjne, wyzywa sie ludzi z PISu etc;] w druga strone zapewne tez sie cos znajdzie ale statystycznie niestety jest to wielokrotnie czesciej zauwazalne w strone PISU a to jedynie swiadczy o poziomie dyskusji;]

wiec nie wiem po czym to wnioskujesz, o dolegliwosciach fizycznych nic nie wspomnialem:P nic nie piecze, w zasadzie dosc blady jestem;]

przypuszczam, jezeli sie myle to dobrze bo tez mi to nie pasuje;] ale wydaje mi sie ze wiekszosc ludzi teraz popierajacych PO to sa osoby które wczesniej popieraly SLD (pomijajac mlodych ktorzy wczesniej byli zbyt mlodzi:P) i wlasnie co do tych pogladow to SLD - lewica, PO mialo rzadzic z PISEM - prawica, nie do konca wyszlo, teraz sa "liberalni", wiec celuja gdzies w okolice centrum, czyli jezeli sie nie myle to Ci co glosuja nie maja jakis pogladow, celow do osiagniecia, tylko kto ma lepszy wizerunek wykreowany przez media to na tego trzeba glosowac;] poglady mozna zmieniac, ale odrazu 50procent z lewicy na prawice;] nie zebym w cuda nie wierzyl w koncu nad wisla cudy bywaja;]

jest to stworzone na pogladach osob z ktorymi sie spotkalem i czytajac fora mozliwe, ze nie dotyczy wszystkich (w koncu na forum nawet jak sie wypowie tysiac osob to jest to w zasadzie nic jezeli mowic o calym kraju;]), mozna mowic ile sie chce ale Kaczynski to kaczka a ja tu sie afer czepiam;]

najwazniejsze zeby miec swoje poglady, weryfikowac je, jezeli czuje sie ze mamy racje to moze probowac przekonac innych ale w sposob kulturalnych i rzeczowy a nie jak to zazwyczaj bywa, on byl agentem WSI a w odpowiedzi a on byl kaczka, mozliwe ze kaczki tez byly werbowane, w to nie wnikalem na razie;] (nie mowie o tym forum bo tu jestem bardzo krotko ale poki co nie widze prostactwa;])

nawet Lem kiedys powiedzial kiedys cos w stylu;

dopoki nie mialem internetu nie wiedzialem ze na swiecie tyle idiotow;]

to takie wtracenie troche zbaczajace z tematu w zaznaczenia zeby ludzie sie nie denerwowali zbytnio tym co widza w internecie 40 milionow minus pare tysiecy to jeszcze sporo zostaje a nie kazdy ma checi sie rozpisywac czy nawet czas zeby czytac;] smiem twierdzic ze na onecie wiekszosc znawcow polityki to dzieci ktore niedlugo beda mialy lekcje o starozytnym Egipcie;]

ludzi dobrej woli jest wiecej jak to kiedys madrze madry czlowiek powiedzial a raczej wyspiewal;]

a jeszcze co do nachodzenia ludzi w dziwnych okolicznosciach prosze bardzo

https://tadeo.salon24.pl/173920,abw-weszla-...-po-katastrofie

ale w TVN nie bylo wiec chociaz wiekszosc sie nie denerwuje tylko pojedyncze przypadki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nic nie piecze to wlasnie zwolennikow PO cos boli;]

pokaz gdzie boli bo ja nie zauważyłem ale skoro to widzisz pokaz gdzie ?

to byla odpowiedz na tak samo adekwatne twoje piecze, mnie nie piecze wiec tez pokaz gdzie:P

dalsze ciagniecie akurat tego aspektu nie ma sensu;]

edytowalem wczesniejszy post i wstawilem linka na koniec, tak dla informacji zebys wrocil i przeczytal bo mozesz nie zauwazyc;] nie zdazylem zanim padla odpowiedz wiec mozna przeoczyc;]

wiec udajac sie do ostatnio podanego linka, akcje ktore dzieja sie przez ostatnie lata przewyzszaja ta jedno czesto cytowana z udzialem Pani Blidy, tyle ze tego juz nie ma w TVN i wyborczej, nie w kazdych mediach mozna pluc na kazdego;] w niektorych tylko na jednego;]

tylko nie wiem czemu panuje takie przekonanie jak w przypadku google, "jak czegos nie ma w google to znaczy ze to nie isnieje";]

z tv na szczescie tak nie ma;] choc nie wszyscy to wiedza ale i tak nie jest zle;] lepiej jak za komuny;] w mniejszym lub szerszym gronie mozna wypowiadac swoje poglady, a ze media nie pozwalaja niektorym to inna sprawa, kazdy ma jakies wlasne interesy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedyny argument? jakie afery byly? przeciw Kaczynskiemu oraz Ziobro byly sprawy sadowe, czemu umozone? w tv przeciez tak mocno pluto, pozniej jakos ucichlo jak sie okazalo ze czyste pomowienia.

PIS rzadzil dwa lata, PO juz rzadzi dluzej a dalej sie zwala wszystko na PIS;]

nie bylo dane dokonczyc kadencji sejmu, prezydentowi tez niestety do konca sie nie udalo,

to ze ma poparcie znaczy ze sa lepsi?

idac tym tropem taniec z gwiazdami jest lepszy od filmow, dokumentow dotyczacych nauki bo ma wieksza ogladalnosc? przez to jest bardziej wartosciowy? ludzie slepo wierza w to co zobacza w tv albo wyczytaja i nie ma co sie dziwic, ale nie zawsze oznacza to ze maja racje

czesto dojezdzam pociagiem widuje mlode osoby ktore strasznie bluznia etc znaczy ze ich jezyk jest lepszy od mojego bo wiecej osob w taki sposob sie odzywa?;] niekoniecznie;]

dla wiekszosci i Ziemia byla plaska a Kopernik sie wyrywa i to bez poparcia:P

albo dawajmy konkrety albo sie nie udzielajmy juz w ogole;] bo na przepychanki nic nie wnoszace jezeli chodzi o tresc szkoda i Twojego i Mojego czasu i innych zeby tracili czas na czytanie bezwartoscdiowej dyskusji;]

oczywiscie zeby nie bylo mi tu obrazy;], w PO tez jest sporo porzadnych ludzi, poglady kazdy moze miec swoje, najgorzej jak sie ma je bo tata tez takie ma albo pan w tv powiedzial a tamten to;] trzeba sie ogladac i wszystko weryfikowac;]

ide sie uczyc programowania;] jezeli chodzi o to, to na pewno jestem w tyle za wami;] ale postaram sie dogonic i licze moze na jakas pomoc w przyszlosci;] niezaleznie od pogladow;] nalezy oddzielic czlowieka od polityki;] i szanowac sie bo to najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pozadny rezyser a, ze kolega po fachu pedofil to mu nie przeszkadzalo;]

po tym "argumencie" niestety już chyba mało kto ma ochotę na "merytoryczną" wymianę zdań, jeśli na takim poziomie wyglądają Twoje dyskusje z innymi opcjami politycznymi, to się nie dziwię, że się szybko kończą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to chyba argument przeciw zadnej partii tylko bylo nawiazanie do wielkiego halo wokol pogrzebu

ciekawe ze nie przeszkadza cos stylu

Kaczyński - bez żony (i jeszcze go nie wykluczyli poza spoleczenstwo?, niesamowite), zadufany albo idiota, w tym wypadku merytoryka rzeczywiscie duzo wyzsza, ale jak widac nie chodzi o merytoryke tylko o cos innego, szkoda ze w jedna strone;]

albo ze gdyby byli fajni to by rzadzili a ze nie sa to nie rzadza

nie szukac czegos na sile aby tylko sie przyczepic:P mialy byc argumenty;]

napisalem dosc dlugie wypowiedzi a Ty mi tu offtopa wylapujesz bez kontekstu w zwiazku z tematem ktora strona mocy lepsza;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności