Skocz do zawartości

Komorowski vs Kaczyński, kto lepszym prezydentem


marcus1

Komorowski vs Kaczyński  

268 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komorowski vs Kaczyński, kto lepszym prezydentem:

    • Bronisław Komorowski
      150
    • Jarosław Kaczyński
      52


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wiem jedno, w Polsce nie takiej partii politycznej, która zadbała by o dobro ogółu. PiS miał swoje 5 minut, ale ich nie wykorzystał. Dla PO liczą się tylko sondaże. Dbają wyłącznie o własne interesy. Sporo polityków, którzy w niej są obecnie byli w kolacji AWS-UW (a to była chyba najgorsza kolacja jaka mieliśmy od 90 roku).

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 433
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zgadzam sie z Buncol, ja bron Boze nie bronie Pis ale majac do wyboru, to chociaz sa ucziwi, niby nic a jakie rzadzkie

jak dla mnie Kaczynski jest slabym kandydatem bo jak wspominalem nie ma dobrej prezencji, ja bym wystawil Ziobro, wydaje mi sie ze mialby wieksze szanse

a lubie podywagowac z osobami, które slepo w coś ufaja;] ciekawe doswiadczenie bo czesto jak nie maja argumentow to niemilosiernie sie denerwuja;] przyznanie do bledu jest trudne;]

dyskusje ksztalca;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu zawsze mamy wybór między złym a gorszym, dlatego ja nigdy nie głosowałem i nie zagłosuję do czasu aż nie pojawi się ktoś sensowny, czyli pewnie nigdy ;)

Kaczyński:

- nie zna hymnu

- myli naszą flagę z flagą Monako

- chce walczyć z "narkomanią" zaczynając od marichuany ale wg niego marichuana nie jest z konopii

Ktoś taki powinien uzupełnić wiedzę ze szkoły podstawowej, bo nawet każde dziecko wie takie rzeczy...

Komorowski

- nie podoba mi się

- nie podoba mi się

- nie podoba mi się

Nic o nim nie wiem, po prostu mi się nie podoba, nie wzbudza mojego zaufania, nie wiem dlaczego ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy zwolennicy pisaków myślą, że pozjadali wszystkie rozumy i tylko oni mają monopol na prawdę? Ciągle czytam i słyszę jak to miliony Polaków są manipulowane przez TVN (stacja - szatan ;) ) i tylko zwolennicy partii Kaczyńskiego wiedzą gdzie prawda leży. Mdli mnie już od tego, mdli mnie od takiej mentalności. Jak nie myslisz tak jak my - myślisz źle. Cały pis, cała skrajna ograniczona prawica.

A w ogóle to kolega wonap to pewnie jakaś internetowa bojówka pisiastych ;)

PS w pisie za to to ludzi z AWS w ogóle nie ma :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe ze bojowkowy 'pisiast' nie uzywa takich okreslen jak Ci wielce obiektywni;] typu idioci, skrajnie ograniczeni etc etc, i to sa cale argumenty, i taka wlasnie jest prawda wiec nie ma co sie dziwic:P wiec nie wiem kto tu na kogo naskakuje:P ublizyc mozna kazdemu, jak udowodnienie swoich racji bedzie przychodzic rowniez tak latwo, to bedzie az dziwne

mnie np mdlilo wulgarne obrazanie prezydenta cham, prostak, co do wywyzszania to przegiecie w druga strone, zwlaszcza ze te same osoby ktore wczesniej oczernialy ale to i tak mamy dwa lata do dwoch tygodni;]

nikomu nie wytykam ze jest glupi czy cos w tym stylu a widze niezrozumiala niechec do mojej osoby;]

chcesz cos powiedziec to powiedz, chyba ze tu tak nie mozna;]

sami pisaliscie gdzie jest tych 24 osoby ktore glosowaly na Kaczynskiego w sondzie, czemu nie pisza, a jak napisza to zamiast dyskusji jest tylko ze ten to taki a ten to taki

mowilem ze nalezy oddzielic czlowieka od pogladow;]

edycja

temat mial byc na temat K vs K ;] znacznie zboczylismy;] zwlaszcza od jakichkolwiek argumentow;] ma byc rozmowa czy jedynie slowna przepychanka;] moze tego drugieo starczy na codzien i na debaty;] Ty mi tak to ja Ci tak:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na innych forach jak ktos nie ma argumentow do powiedzenia to pisza o bledach i ortografii:P

Muszę to napisać. Zacznij używać interpunkcji, bo po dwóch linijkach odechciewa się czytać takiego potoku słów.

Ciekawi, że po moim "wezwaniu" odezwały się jedynie dwie osoby popierające PiS. Powiem, co mi się nie podoba w PiSie, a co lubię w obecnych rządach. I tak, oglądam TVN24.

PiS wiedział co robi? PiS walczył o prawdę? To dopiero kpina, bo dziwnym trafem wyborcy PiS są chyba najbardziej nieświadomymi wyborcami. Krew mnie zalewa, kiedy na hasło "prywatyzacja szpitali" babcie z Radia Maryja podnoszą krzyk, że będą musiały bulić. Nawet po ostatniej tragedii o. Rydzyk głosił w swojej stacji, jak to PO już przejmuje władzę, wykorzystując sytuację (link podał ktoś w wątku o katastrofie).

Warto wspomnieć też o niekompetencji urzędników PiSu. Kogo mianowali komendantem głównym policji? Prawnika... Za rządów PiSu w policji stworzył się prawdziwy rozpierdzielnik, żeby nie powiedzieć mocniej. Dla przykładu: komenda woj. w Gdańsku, podziękowano komendantowi, który za swojej kadencji wyniki poprawił do stopnia porównywalnego z Warszawą, a stanowisko objął zwykły policjant "z ulicy". Potem na siłę szukali mu osiągnięć na przedterminowy awans, bo głupio było mieć komendanta z tak niskim stopniem.

Kto został szefem CBA? Historyk... A jakie kompetencje miał Szczygło do zarządzania BBN?

Może niektórzy powiedzą, że się czepiam, ale to, że Jarosław nie ma nawet konta w banku, też o czymś świadczy. I bynajmniej o tym, że on już tam wie, kto stoi za tą branżą.

Szeryf Ziobro też dobijał. Czy to się odpaliło TV, radio lub internet, wszędzie Ziobro. I te jego wspaniałe konferencje. Mógł się zająć prawdziwą pracą, a nie rozmowami z dziennikarzami.

Nie wspomnę o takich gwiazdach jak panowie Lepper i Giertych.

Co mi się podoba w rządach PO? To, że w końcu konkretni ludzie są na stanowiskach. Szefem CBA został policjant z doświadczeniem z CBŚ. Nawet teraz Komorowski postąpił wg mnie słusznie, powołując na szefa BBN generała, czyli kogoś, kto rzeczywiście ogarnia co i jak. Mamy komendanta głównego - policjanta, który nota bene za czasów PiS odszedł na emeryturę i to raczej nie całkiem z własnej woli.

Mamy konkretnego ministra spraw zagranicznych, a nie panią Fotygę, który chyba żyła w innym świecie. Co prawda do tej idei Klich i MON mi trochę nie pasują, no ale... przeboleję.

Podoba mi się też, że nie szukają na siłę kamer, tylko robią to co mają robić. Chociaż tu też rozśmieszył mnie wizerunek Nowaka jako relacjonującego wyniki prawyborów ze studia (i to pewnie od TVN wynajęli! Już tam pewnie się zgadali, że zmanipulują Polaków! Na pewno!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem dosc dlugie wypowiedzi a Ty mi tu offtopa wylapujesz bez kontekstu w zwiazku z tematem ktora strona mocy lepsza;]

a/ długość wypowiedzi nie świadczy o jej mądrości

b/ wątek jest o komorowskim i kaczyński - ktory z nich bedzie lepszym prezydentem

c/ wyniki ankiety są jednoznaczne gdzie widac ze wygrał by juz w pierwszym starciu

d/ każdy ma prawo do swojego głosu co nie znaczy że duga strona jest naszym wrogiem

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bron Boze nie bronie Pis ale majac do wyboru, to chociaz sa ucziwi, niby nic a jakie rzadzkie

Jak się coś powie 100 razy, to znaczy, że to jest prawda?!

Takie same wałki wychodzą jak za każdej, innej partii. Mam podać przykłady? Te wszystkie idiotyzmy typu agent Tomek, to pamiątka po jakiej partii?! Taki senator z Podkarpacia, czy Podbeskidzia, co go ostatnio nagrali - "co to ku*** za pieniądze". To są uczciwi ludzie? SĄ DOKŁADNIE IDENTYCZNI JAK ŚREDNIA SPOŁECZEŃSTWA. To, że próbują z siebie robić uczciwych męczenników to taka sama zagrywka jak pilnowanie sondaży przez PO - czyste mydlenie oczu ciemnym ludziom.

Zawsze byłem przeciw pisowi, ale mam nadzieję, że ciemny lud będzie przeciwko pisowi (kandydatowi - J. Kacz.) ze względu na:

- koalicję z samoobroną i lpr, w której premierem był wiadomo, kto

- kto będzie pierwszą damą?! :)

- wawel, myślę, że nie wymaga komentarza

- "męczeńską śmierć" - polecam sprawdzenie definicji słowa męczeństwo/męczennik - polecieli z własnej, nieprzymuszonej woli, a że na pokładzie był ktoś, kto myśli, że można wylądować w gęstej mgle, to Polecieli I Spadli... Żadne męczeństwo, czysty niefart i tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vtvs może napisz co nie podoba Ci się w obecnych rządach i dlaczego głosowałbyś na Komorowskiego :D

Nie podoba mi się to, że nie wprowadzili podatku liniowego dla wszystkich, to, że ustawa hazardowa i cała ta akcja wokół niej była trochę robiona na kolanie, ale nie zapominajmy kto wywierał presję. Nie podoba mi się to, że nadal jest spory deficyt budżetowy, ale taką dziurę trudno załatać w 2 lata.

Głosowałbym na Komorowskiego, bo rządy PO podobają mi się wiele bardziej niż rządy PiS. I żeby było mniej PiSu w TV, bo za bardzo telewizor oplują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na innych forach jak ktos nie ma argumentow do powiedzenia to pisza o bledach i ortografii:P

Muszę to napisać. Zacznij używać interpunkcji, bo po dwóch linijkach odechciewa się czytać takiego potoku słów.

Ciekawi, że po moim "wezwaniu" odezwały się jedynie dwie osoby popierające PiS. Powiem, co mi się nie podoba w PiSie, a co lubię w obecnych rządach. I tak, oglądam TVN24.

PiS wiedział co robi? PiS walczył o prawdę? To dopiero kpina, bo dziwnym trafem wyborcy PiS są chyba najbardziej nieświadomymi wyborcami. Krew mnie zalewa, kiedy na hasło "prywatyzacja szpitali" babcie z Radia Maryja podnoszą krzyk, że będą musiały bulić. Nawet po ostatniej tragedii o. Rydzyk głosił w swojej stacji, jak to PO już przejmuje władzę, wykorzystując sytuację (link podał ktoś w wątku o katastrofie).

Warto wspomnieć też o niekompetencji urzędników PiSu. Kogo mianowali komendantem głównym policji? Prawnika... Za rządów PiSu w policji stworzył się prawdziwy rozpierdzielnik, żeby nie powiedzieć mocniej. Dla przykładu: komenda woj. w Gdańsku, podziękowano komendantowi, który za swojej kadencji wyniki poprawił do stopnia porównywalnego z Warszawą, a stanowisko objął zwykły policjant "z ulicy". Potem na siłę szukali mu osiągnięć na przedterminowy awans, bo głupio było mieć komendanta z tak niskim stopniem.

Kto został szefem CBA? Historyk... A jakie kompetencje miał Szczygło do zarządzania BBN?

Może niektórzy powiedzą, że się czepiam, ale to, że Jarosław nie ma nawet konta w banku, też o czymś świadczy. I bynajmniej o tym, że on już tam wie, kto stoi za tą branżą.

Szeryf Ziobro też dobijał. Czy to się odpaliło TV, radio lub internet, wszędzie Ziobro. I te jego wspaniałe konferencje. Mógł się zająć prawdziwą pracą, a nie rozmowami z dziennikarzami.

Nie wspomnę o takich gwiazdach jak panowie Lepper i Giertych.

Co mi się podoba w rządach PO? To, że w końcu konkretni ludzie są na stanowiskach. Szefem CBA został policjant z doświadczeniem z CBŚ. Nawet teraz Komorowski postąpił wg mnie słusznie, powołując na szefa BBN generała, czyli kogoś, kto rzeczywiście ogarnia co i jak. Mamy komendanta głównego - policjanta, który nota bene za czasów PiS odszedł na emeryturę i to raczej nie całkiem z własnej woli.

Mamy konkretnego ministra spraw zagranicznych, a nie panią Fotygę, który chyba żyła w innym świecie. Co prawda do tej idei Klich i MON mi trochę nie pasują, no ale... przeboleję.

Podoba mi się też, że nie szukają na siłę kamer, tylko robią to co mają robić. Chociaż tu też rozśmieszył mnie wizerunek Nowaka jako relacjonującego wyniki prawyborów ze studia (i to pewnie od TVN wynajęli! Już tam pewnie się zgadali, że zmanipulują Polaków! Na pewno!).

w koncu jakies sensowne argumenty;] bo nie lubie jak ktos nic nie wie ale czuje potrzebe odpisania ze jego racja lepsza tylko nie wie czemu ale tak;] lepsze albo gorsze argumenty ale mozna wyglosic;]

co do pana Ziobro to nie odciagneli go z sadu, tylko w zyciu politycznym bral udzial juz od lat 90;] no a przynajmniej tak bardziej widoczniej od od drugiej polowy lat 90;] wiec nie do konca jest tak ze nie mial pojecia o niczym i byl jedynie prawnikiem;]

rzeczywiscie mogl denerwowac, gdyby nie on w koncu nie bylo by w tv o aferze Rywina czy nawet afery z przejeciem krajowej radiofonii i telewizji;] ale czy byloby gorzej? mi sie wydaje zaupelnie odwrotnie, takim tokiem najlepiej jak ktos nic by nie robil bo wtedy nie ma afer w tv, ale jedynie dlatego ze nie wychodza na swiatlo dzienne;]

wiec moim zadaniem sie zasluzyl, co do obejmowania takiego stanowiska to np prawo znal doskonale co chyba przydaje sie w takich sytuacjach, a doswiadczenie w walce z kibolami, czy przeszkolenie w aspekcie fizycznym jakie przechodza policjanci chyba nie bylo potrzebne ale sa to uwagi czysto osobiste wiec moga byc odebrane jako subiektywne;] przejdzmy bardziej do konkretow;]

co do samego powolywania przez Komorowskiego, zaledwie 2-3dni po katastrofie, jest dosc niesmaczne, w wojsku wszystkiego wazniejsze funkcje maja zastepcow naznaczonych przez osoby ktore sprawowaly dane stanowisko, wiec nie widze przeciwskazan zeby mogly one przez dwa miesiace, do wyborow obejmowac to stanowisko, nie sa to ludzie z choinki tylko rowniez doswiadczone osoby. Przy wyjezdzie za granice generalowie etc przekazuja dowodztwo zastepcom, wiec i tak defakto juz je sprawowali

ja to odbieram po prostu jako czyste obsadzanie miejsc, jeszcze przed wygraniem wyborow

do IPN juz powolali czy jeszcze nie? bo ostatnio nie sledzilem ale bym sie nie zdziwil przeciez tak zawziecie pisano ustawe ktora miala zmienic szefa instytutu, przynajmniej koszty sie zmniejsza bo sam odszedl w katastrofie.

Policja sie rozwija? przeciez w 2009 zlikwidowano 3000 etatow w policji

z tym robieniem co maja robic to wlasnie ja uwazam odwrotnie, ze robia to co ludzie chca, slupki sondazowe w dol to zmieniamy decyzje i tak z kwiatka na kwiatek zalezy co w tv powiedza

np

natomiast Kaczynski byl wlasnie czlowiekiem ktory dazyl do realizowania celow nawet gdy na niego pluto,

to z kontem traktuje rowniez jak moje wczesniejsze wtracenie subiektywne, bo nie widze zadnego zwiazku z czymkolwiek

jeszcze male wtracenie;]

to jak juz chcecie koniecznie tvn to niech bedzie i tvn;]

skoro mowa ze ktos sie na kogos nie nadaje to na rostrzyganie afery paliwowej wartej miliony nadaje sie czlowiek ktory na codzien zajmuje sie wypadkami drogowymi?;]

https://www.tvn24.pl/1,1605899,druk.html dosc delikatnie przedstawione i mi sie nie podoba no ale coz;]

jeszcze sluzba zdrowia

Ewa Kopacz, minister zdrowia, z PO

gdy NIK kontrolowala wydatki, wydano bez podstawy 300mln zlotych

powoluje sie na RMF i TVN i inne ktore tak wielbicie;] nie daje przykladow z niezalezna.pl czy salon24 zeby nie bylo ze to skrajnie prawicowe portale i wciskaja kit;]

co do wymienionego generala niestety sie nie wypowiem, bo nic o tym panu nie wiem wiec nie chce zabierac stanowiska, ktore moze byc mylne lub niesluszne

mi samo w sobie juz samo bycie agentem przeszkadza, zeby byla to osoba ktora bedzie mnie reprezentowac, bo po prostu w jaki sposob moze byc szczery czy ucziwy

co do tvn to Pan Miecugow (przepraszam za bledy w pisowni) bardziej mi odpowiadal w big brother niz jako znawca polityki;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie masz własnego zdania na temat wyboru. Głosowałbyś tylko na niego bo jest z PO i nie lubisz PiS'u smile.gif

Nie tylko. Również dlatego, że byłby lepszym prezydentem niż Kaczyński. Jak widać, mam własne zdanie na temat wyboru.

EDIT: Na posta wonapa odpiszę później, bo teraz nie mam czasu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne wytłumaczenie logiczne to WAM SIĘ TE RZĄDY PODOBAJĄ I JEST WAM DOBRZE.

Tak, mi się podobają i jest mi dobrze. Ty jesteś zdziwiony, że komuś może być całkiem nieźle?

Lanie wody.

Czym się różni Twoje życie w chwili obecnej, w porównaniu do tego za czasów rządów PiS?. :D

Cała ekipa z Wiejskiej, to jedna i ta sama ściema. PO, PiS, SLD.Wszyscy myślą wyłącznie o sobie.

O, proszę - tu widać jak na dłoni poziom naszych posłów :

Moim zdaniem, im mniej będą się wtrącać w gospodarkę, tym lepiej. Wysłać ich wszystkich na wyspę 200x200 i będzie święty spokój :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności