Jump to content

entropia

Forumowicze
 • Content Count

  1,153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

entropia last won the day on January 10 2013

entropia had the most liked content!

Community Reputation

130 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,080 profile views
 1. " Znajdziesz tam więcej słodu jęczmiennego a niżeli chmielu...." ulala żeby nie było, polecam na dziś Senojo Vilniaus - niefiltrowane.
 2. wetliner czarna - z dodatkiem espresso jak ktoś lubi nowe smaki.
 3. ogólnie to pisałem o innych rybkach, ale .... nawiązując do jeziora, etc to może i szczupaki ewoluowały i bardziej bystre dziś są niż 10 lat temu, hmm ? Może 10 lat temu ty byłeś bardziej zapalonym wędkarzem a mniej fotografem, dziś odwrotnie, a skilla chciałbyś mieć w obu na medal hehe, a może tak się nie da ?
 4. Beer ryby nie biorą coraz gorzej, po prostu trzeba nowy dres założyć
 5. Beer ale ludzki gatunek i tak wymrze, prędzej czy później. Nie ma się co martwić na zapas
 6. http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,17671183,Google_przyznaje__ze_na_skutek_bledu_Pawel_Kukiz_zostal.html
 7. myślałem, że on pokazuje w analityce tylko te lokacje, w których znalazł link do strony/url podanej w projekcie, a nie wszystkie podane. sprawdzę, dzięki.
 8. czy w programie jest możliwość analizy linków bez przypisania do domeny/url ? ot mam paczkę linków, które chciałbym przeanalizować, ale bez szukania konkretnego url na nich. dzięki za odpowiedź.
 9. Herkules z tego forum, chociaż dziś jest chyba niedysponowany http://www.forum.optymalizacja.com/user/28409-herkules/
 10. nic się nie stało, domyślam się o co chodziło. wydaje mi się, że jest to jedna z naszych cech narodowych.
 11. myślę, że nie jestem wyjątkiem, poza tym ludzie często potrzebują impulsu, lidera, za którym iść już łatwiej. Tam widocznie kogoś takiego zabrakło. tego nie rozumiem, ale pozostawię bez komentarza.
 12. tak mnie dziś bassowo nastroiło, bo chyba bogowie basu też są, co nie ? Burton, szkoda kolesia, a Orion zapewne będzie długo klasykiem w tej materii. a przy tym kolesiu - Claypool - zrozumiałem, że bas to nie tylko rytmika w zespole
 13. niestety muszę się z heraklesem zgodzić, chociaż nie czytałem poprzednich postów. mnie również zadziwił brak reakcji, chociaż może w dobie performersów, flashmobów, etc ludzie po prostu stali osłupieni i nie kumali co się dzieje ? wydaje mi się, że kiedy kogoś koło mnie by cięli jakimś scyzorykiem to na pewno nie kalkulowałbym kodeksu karnego - ale może jestem inny.
 14. jak to się stało, że chyba ich nie było ? http://www.youtube.com/watch?v=7d0mog-YFfw
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy